Dovolená u moře. Sdílejte zde zážitky, příběhy, zkušenosti

jennyska
2. črc 2012

Ahoj,

každý z nás si určitě rád užívá sluníčka, vody, hor a pohody, a tak jsme právě na tohle téma vytvořili diskuzi týkající se dovolenek.
Budeme rádi, když budete své fotografie (ubytování, stravy, pláže, přírody,...), příběhy a zkušenosti vkládat namísto do vlastních alb zde a vytvoříte tak tady takovou dovolenkovou atmošku 😉

Klidně tady uveďte informaci o zemi, městě a název hotelu, apartmánu, aby bylo jasné, kde se celá dovolená odehrála a případní zájemci o stejnou dovolenou věděli na co se těšit a čemu se popř. i vyvarovat. 🙂

Informace prosím uvádějte bez různých kontaktů, názvů cestovních kanceláří, mailových adres, tel. čísel, jmen atd.

Hezké dovolenkování a vždy mnoho sluníčka Vám přeje Asmira team! 😉

rousse
20. črc 2018

@fita vyresila jsem to tehdy uplne stejne s tím, ze "pro díte" jsem měla plnou tašku jídla a pití, které jsme jí ujídali a upíjeli a všichni okolo na nás hleděli nenávistným pohledem,protože oni pochopitelně nic mít nemohli a voda v letadle stála 50 Kč malá flaška dobré vody a 95 kc bageta😀 korunu tomu nasadila letuška, která bydlí ve stejném městě, co my, je to nejlepší kámoška mojí kamarádky a chodila za nám celou dobu, jestli nechceme zadarmo kafíčko, čajíček, džusík a tak😀 😀 a v hotelu jsme vodu vyřešili flaškama a topnou spirálou na pokoji - i když malá byla vždy z večeře tak přecpaná, že mléka si jen trochu cucla a byla hotová😀

veroniquecz
20. črc 2018

@fita kolik malému je? Prý to neřeší u děti do 2 let (infant) a pak už nedovolí 🤷🏻‍♀️

fita
21. črc 2018

@veroniquecz 21 mesicu.....😉

ajca4777
20. zář 2018

My letos letěli s 2,5 letým do Turecka do hotelu do hotelu Dizalya Palm Garden https://www.nacesty.cz/dovolena/dizalya-palm-ga... a na letu vše v pohodě. měli jsme do letadla jednu neotevřenou flašku pro syna, kterou speciálně kontrolovali. A jídlo pro jeho potřebu, sušenky, bonbony, vše originál zavřené. Ani na cestu zpet nebyl žádný problém mít balíček a pití.
Jinak hotel byl krásný, ve druhé linii od pláže, ale nevadilo to. Bazény super, všeho dostatek. Služby cestovní agentury NaCesty.cz také perfektní. Cestovali jsme s nimi již několikrát a vždy vše v naprostém pořádku.

janan19
25. led 2019

Já musím říct, že zatím nejlepší dovolená byla v Barceloně. Zkombinovali jsme totiž kulturu s mořem a musím říct, že opravdu super.

cervickova
18. kvě 2019

Kuba - Varadero Nejlepší místo na světě!

bvl
14. srp 2019

Z mého cestování za 8 let:
Chorvatsko-klasika která nikdy neomrzí
Černá Hora-podobné Chorvatsku
Itálie-Bibione-strašně moc lidí, Verona, Pisa, Miláno, Bologna-paráda
Francie-nenadchla
Dominikánská Republika-Punta Cana-příjemná dovolená
Mallorca-raději tam jezdím v zimě, když není plná turistů
Egypt-nikdy víc
Thajsko-má oblíbená destinace, krásná příroda, moře, příjemní lidé
Kuba-Varadero-krásné moře, alkohol 😀
Dubaj-hezké město, ale ten smog 🙁
Srí Lanka-krásná dovolená
USA-New York-spoustu zážitků
-Texas-pravá Amerika
-Las Vegas-udělalo na mě obrovský dojem
-San Francisco-nádherné
-Los Angeles-stálo za prd, strašné zácpy, zklamání
-San Diego-krásné
Turecko-mile překvapilo, pohodová dovča
Malajsie-Kuala Lumpur-nádhera!!!
Singapore-byla jsem nadšená
Holandsko-příjemné
Anglie-hezká
Skotsko-také pěkné
Seychelly-Mahe, Praslin-pohádka, nejhezčí pláže

teď už jen čekám, jaký bude za pár dní Vietnam a Čína 😊

zelenaesmolda
17. srp 2019

@bvl
Varadero neni prava Kuba,je to turisticke stredisko,sice hezke ale pro turisty. 🙂

zelenaesmolda
17. srp 2019

@cervickova
Byli jste jeste nekde krome Varadera?

bvl
17. srp 2019

@zelenaesmolda to samozřejmě vím... proto jsem strávila i týden mimo Varadero.. Havana, zátoka sviní... 🙂

zelenaesmolda
17. srp 2019

@bvl
v Havane jsme byli taky,cca tyden,uzasne mesto.Mame v planu jet na Kubu znova az mala odroste a tentokrat i na druhou stranu ostrova.
Nejvic se mi libilo Vinales 🙂

bvl
17. srp 2019

@zelenaesmolda Havana byla vážně krásná. Jinak jsem od Kuby čekala trochu víc... Nemůžu si pomoct, ale u mě stále vyhrává JV Asie 🤷🏼‍♀️

zelenaesmolda
17. srp 2019

@bvl
tak tam jsem jeste nebyla,Kuba je moje srdcovka,sice jsem tam byla ale ve svem pomyslnem seznamu ji jeste odskrtnutou nemam 🙂

bvl
17. srp 2019

@zelenaesmolda
Já jsem tam byla jednou, ale bez přítele a ten se tam chce určitě podívat, takže mě ještě jednou minimálně čeká.
JV Asii někdy určitě zkuste 😊
Ceny nízké, příjemní lidé..za mě takové větší dobrodrůžo 😀

zelenaesmolda
17. srp 2019

@bvl
JV Asie me taky laka ale to az mala odroste,s miminem tam nepojedu.Nemoci,zadna bezpecnost v doprave atd.
Jinak co se Kuby tyce tak doporucuju ubytovani v casas,ne v hotelech,je to autentictejsi a lepsi kvalita sluzeb za mene penez 🙂

ivanka085
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivanka085
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetaslavikova
30. dub 2021

Ahoj,

doufám, že můj dotaz nikoho neurazí. Se Skrz.cz jsme připravili cestovatelský průzkum, který má v budoucnu usnadnit výběr dovolené. Podle výsledků přizpůsobíme nabídku, podobu Skrzu i inspirativní obsah (články a tipy na výlety). Našli byste si tedy chvilku sdílet zkušenosti i přes něj? 🙂 Zabere tak 7 minut.

Dotazník je tady >> https://skrz.cz/odkaz/dotaznik-o-cestovani. Na konci se můžete přihlásit i na online rozhovor za finanční odměnu. 💵

Moc děkuji všem, kteří se zúčastní, vážíme si každé odpovědi. Krásný den, Aneta

radekyacht
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radekyacht
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
l.u.c.i.e
3. zář 2023

Holky, poraďte kam letět příští rok s dětmi 14, 10 a 3 roky k moři a aby se to dalo rozdělit třeba na 3 dny u moře a 3 dny výlety. Zkrátka, abych všechny nějak zabavila. Nejsme zrovna válecí u moře, spíše trochu akčnější. Děti chtějí prvně letět a popravdě nevím kam 🤷