• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená u moře. Sdílejte zde zážitky, příběhy, zkušenosti

1. prosince 2016 
@carlik
I my jsme byli v Řecku na všech ostrovech a taky milujeme Řecko :slight_smile: Je to asi nejlepší destinace a uprchlíci tam nejsou, ale nikomu to neříkejte protože jinak tam zase všichni začnou jezdit :slight_smile:

Přikládám záběry ještě z jiných míst :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=yBtHhDdf_CM

@copa
samotné letenky vyšly na 22tis pro 3 lidi (2 dospělí a dítě - dítě ovšem platilo stejně jako dospělý), ale pokud chce člověk letět později v září kolem 20 a vracet se až v říjnu chytne ještě jeden přímý let tam a zpátky už je to slabší, ale zase to stojí jen cca. 3600Kč na osobu. Půjčení Hyundai Getz na 20 dní stálo 400Euro.
17. črc 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše příběhy jsou hodně nudý, přijedeme válíme se u moře a za týden nebo 14 dní letíme zpět domu..
29. črc 2016 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, praktický dotaz - letíme za týden, malá má večer rituál usínání u flašky s mlékem (dělám ještě UM). Letěla jste některá s flaškou? Jak jste řešily ohřívání vody? Letíme na Kos, teplou vodu z kohoutku....no nejsem zrovna cimprlik, ale do toho prostě nejdu - sama bych ji nepila, malé ji dávat nechci. Konvici táhnout letadlem taky nechci. Nechávala jste si některá ohřít vodu číšníka? Byli ochotní?
30. črc 2016 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ma niekto zaujem o dovolenku v Chorvatsku cast Istra - v meste Umag ? :slight_smile:
6. srp 2016 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko Ahojky, prosím tě mohla by jsi mi dát kontakt na ubytování? pokud mají internetové stránky, tak bych za to byla moc vděčná...děkuji scháním dovolenou pro naší rodinku na příští rok....a už raději dopředu :slight_smile: díky moc
10. srp 2016 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema_usiakova môžem vedieť do akého hotela idete? Cez akú cestovku? Tiež som zvažovala...a odkiaľ máte odlet?
14. srp 2016 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema_usiakova nenapísala by si prosim do IP?
14. srp 2016 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my sme boli tento rok na sardinii, najkrajsie more v europe, kazda plaz ina, pobehali sme s 3 detmi celu sardiniu, super dovolenka, odporucam.
17. zář 2016 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lastom nenapísala by si IP? V akom hoteli ste boli? Boli ste cez cestovku? Mali ste AI?
17. zář 2016 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuji Rumunko! Je to taková levná Itálie. Na pláži se najíte do 100 Kč a nápoje koupíte do 30 Kč. Lidé tam jsou hodní a poctivější než u nás v ČR (v obchodě mi několikrát vrátili peníze, že jsem jim dala moc). Je to sice dále, ale určitě ušetříte. Navíc si budete moci dovolit i trochu toho snobáckého života :D ...restaurace, podniky, pivo na pláží apod. Poprvé doporučuji třeba Constantu. Pro mladé pak Vama Veche - párty vesnice.
27. říj 2016 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
ja cestuji se synem nejvic autem, po CR i mimo. Byli jsme ted podvakrát u Balatonu ve meste Balatonfured a bylo to uzasne....je to idealni dovca s dětmi pokud nechcete nekam daleko a přitom chcete nekam za hranice. Je zde skvele koupani a krasne okoli. Dost me prekvapilo i jak tam mají všude cisto, coz jsem třeba u more na Krete nebo v Tunisu nezazila :frowning2:
Bydleli jsme ve meste Balatonfured jednou v hotelu a jednou v apartmanu.....vse nam zarizovala cestovka FCA. Jejich služby vyuziji i letos, neb jsem jim napsala co vse od dovolene ocekavam a oni me vybrali dovolenou primo na miru, vrele doporucuji... fca-brno.cz/
14. lis 2016 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli v Řecku se ségrou a synovcema a taky super. Bylo to menší oblast, resort na Mykonosu, ideální pro děti a rodiny. Dneska je hodně na výběr:slight_smile:
1. pro 2016 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rousse mu sme si dávali ohrievať normálne mlieko (kravské) na recepcii (asi o5 ráno) :grinning: ... Bolo to teda na SR, ale myslím, že to v hoteli nebude problém...
1. pro 2016 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slimacikmia s křížkem po funuse :sweat_smile:
1. pro 2016 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letošní dovolená v září,Tenerife.Krásný sopečný ostrov pro toho,kdo neposedí a musí poznat vše co k ostrovu patří.
1. pro 2016 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slimacikmia my jsme nakonec cestovali s takovoou tou malou spirálkou do vody a nakonec jsme ji použili jen 1x a skoro celý nutrilon jsme tahli zpět - nadlábla se na večeři po střechu a pak už na mlíko ani nedošlo:slight_smile:
1. pro 2016 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek