Dovolená v Chorvatsku. Doporučíte destinaci pro děti 2 a 10 let?

1983martina
30. dub 2023

Holky chci se zeptat, kam je nejlepsi jet na dovolenou v chorvatsku jakou mate osvedcenou destinaci s detma, s dvema detmi 2 roky a 10 let, nejlepe ubytovani primo u more nebo more vzdalenost od ubytovani max. 100 m. Dekuji za doporuceni

zmrzlinka
30. dub 2023

@1983martina Zaton Holiday Resort.Byli jsme tam v roce 2021 a moc se nám tam líbilo 👍

bubbi
30. dub 2023

Petrčane, hotel Pinija. Byli jsme loni a spokojenost 😉

zelenaesmolda
30. dub 2023

@1983martina
Vzhledem k tomu,ze HR bylo predrazene uz pred par lety a tedka bylo ve zpravach,ze jeste ceny porostou v sezone o dalsich cca 50% tak bych se na HR vyprdla.Tezce zneuzivaji sve polohy a dostupnosti autem a sponuji ceny do nekonecna.

zelenaesmolda
30. dub 2023

My letos volime Albanii

1983martina
autor
30. dub 2023

@1983martina jo taky jsem to cetla ale do italie nechcem a chorvatsko se nam vic libi tak uvidime

zelenaesmolda
30. dub 2023

@1983martina
Na koho reagujes?Oznacila jsi samu sebe 🙂

1983martina
autor
30. dub 2023

@zelenaesmolda preklepla jsem se melo to byt pro tebe.

zelenaesmolda
30. dub 2023

@1983martina
Me tam zmatla ta Italie protoze jsem ji vubec nezminovala

martina_slama
30. dub 2023

My byli loni taky Pinija, Petrcane a byli jsme fakt spokojeni. Myslím, ze i Pula by sla s detma a ted jedeme k Troggiru. Nebát se létat (mám nějaké zdravotní potíže, proto potřebuji dovolenou autem a dopravit se v případě potíží rychle do ČR), tak bych letos někam letěla. Ty ceny v Chorvatsku za to, ze si tam stejně vaříte, atp jsou šílené.

zelenaesmolda
30. dub 2023

@martina_slama
A varit na dovolene je naprd.I mama si chce odpocinout .

dandaa
30. dub 2023

Napiš mi zprávu a poradím . My máme v HR své bydlení a mohu doporučit české majitele ubytování. Jo a o 50% opravdu nic zdražené není. Ceny stejné jako loni a to HR přešlo na Euro .

martinka_33
30. dub 2023

@zelenaesmolda jakou konkretni destinaci v Albanii?

zelenaesmolda
30. dub 2023

@martinka_33
Zatim nemame uplne na 100% vybrano.Chceme ale urcite nekam vic na jih protoze Durres na severu je uz v sezone druha makarska.Zatim nejvic uvazujeme nad Vlore nebo Himare.Cestou zastavka v Kruje a Elbasanu.

1983martina
autor
30. dub 2023

@dandaa ahoj, a kde presne v chorvatsku by to bylo a chceme bydleni primo u more nebo vzdalenost tak max. do 100m, tak budu rada za doporuceni.

dandaa
1. kvě 2023

@1983martina přímo u moře je vždy obsazené jako první, tohle doporučuji poptávát klidně i rok dopředu. Mohli by mít volno ještě na ostrově Vir ,tam druhá řada od moře nebo na Čiovu tam taky kousek od moře.

baduiv
1. kvě 2023

My bylo loni mj.v San Marino camping resort. Pro malé děti skvělé. Letos jedeme zase.

amazienka
1. kvě 2023

Mě by mezi lidma v nějakým resortu švihlo. Vždy objednáváme přes booking a vyrážíme do odlehlých zátok, kde můžem být ideálně nahatý

1983martina
autor
1. kvě 2023

@dandaa ahoj, a muzes mi dat kontakt nebo jestli maji stranky. Dik