Dovolená v ČR. Kam doporučíte s 8měsíčním miminkem?

nike666
3. čer 2022

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat a zároveň poprosit o nějaký tip na dovolenou v ČR v září, v té době s 8m miminkem. Převážně budeme nosit, ale rádi bychom aby byla možnost využít i kočárek.
Našla jsem spousty krásných míst, které bychom chtěli vidět na Šumavě, ale bojím se počasí v září, aby nebyla už velká zima 🤷🏽‍♀️🙂.
Prosím poraďte kde se vám líbilo, kde jste byly spokojeně s ubytováním, stravou a hlavně aktivity v okolí.
Mockrát děkujeme 🌸

kometkak
3. čer 2022

Tak třeba Pálava...

ellyem
3. čer 2022

Lipno, Dolní Morava, Morava

gracinka7
3. čer 2022

@nike666 v září na Šumavě určitě velká zima nebude 😉

zmrzlinka
3. čer 2022

@nike666 my máme rádi přímo Lipno na Vltavou.Daji se tam dělat hezké procházky.Je tam Stezka v korunách stromů,ve Frymburku je bazén atd.

nike666
autor
3. čer 2022

@kometkak děkujeme, jsme z Jižní Moravy 🙂 tak Pálava jsou výlety na otočku 🌸 🤍

marcicek84
3. čer 2022

@nike666 Dolni Morava

hojda
3. čer 2022

Kolem 20. bývají václavské časy a pěkné počasí, jižní Morava, Třeboň.

nike666
autor
3. čer 2022

Chtěli bychom tak na 4-5 dní.. Dolní Morava by se mi též líbila, máte nějaké místa, které stojí za to vidět? Já jen vím, že je tam stezka 😊 a bobovka, na kterou nebudeme moct 😔😁

@ellyem
@marcicek84

radkazenklava
3. čer 2022

@nike666 k tomu co tu zaznělo se nám líbilo ještě v Podkrkonoší...byli jsme v Janských lázních...je tam spousta možnosti kam zajet na výlet (Zoo Hradec Králové, Adršpašske skaly, zoo park), přímo v místě je stezka v oblacích. Hodně tras ,kde se dá jet i s kočárkem (s velkými koly).

veroniqess
3. čer 2022

Lipno nad Vltavou 😊

nike666
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nike666
autor
3. čer 2022

@ellyem
@zmrzlinka
@veroniqess
Děkuji za tip na Lipno 🙂 už jsem se dívala do okolí, určitě by bylo co vidět!
Mohly byste prosím doporučit nějaké ubytování, kde jste byly spokojené, určitě se stravou 😊
Děkuji 🌸

marcicek84
3. čer 2022

@nike666 je tam ten nove sky walk,stezka a pak se da jit k nejakym bunkrum nebo k nejakym vodopadum,na kralicky sneznik
Koukni na stranky dolnimorava.cz je tam tipu na vylety hodne...My tam jedeme v lete...

klaari
3. čer 2022

@nike666 my byli Uko Bedrichov, sice hory, ale mirne

cilkat
3. čer 2022

Z tý Šumavy: pokud byste bydleli třeba na Modravě nebo na Horské Kvilně, tak kolem je spousta cest asvaltových a takle nahoře je Šumava docela placatá... Počasí v září může být podobné, jako v létě, nebo lejt jak z konve (stejně jako v létě)... ale obecně bývají brzký podzimy na Šumavě počasím hezký. Jen konkrétní ubytko nedoporučím, neb my tam jezdíme na máminu chatu...

nazka
6. čer 2022

@nike666 a co České Švýcarsko?

lezdr
6. čer 2022

@nike666 Sloup v Čechách

lennus
6. čer 2022

@nike666 Taky jsem chtěla doporučit Pálavu, my jsme tedy původem ze Slovácka a Pálavu pořád milujeme.
Jedeme už třetím rokem na Českolipsko, je to nádherný kraj, doporučuju, jen pro vás už dál. Lipno je určitě fajn. Pak se nám líbilo na Olomoucku u Uničova.

ilona87
6. čer 2022

my měli zimu i v létě v Jizerkách 🙂
jinak jsme byli spokojeni v penzionu Valentino - letos prvně je to bez stravy /apartmány/,
penzion Rusalka, penzion u Novotných, chata Milíře, penzion U Lípy - Arnoltice - všude jsme měli kočárek

maciceksta
6. čer 2022

I třeba na Vysočině je krásně, a dojezdově od vás kousíček. S malý prckem ideál.

nike666
autor
19. čer 2022

Moc všem děkujeme za tipy !! Návrhy si poctivne uložím, to se bude hodit 😁
Nakonec jsme vybrali Lipno 🍀😍

nike666
autor
19. čer 2022

@nazka Byli jsme ještě bez malého, minulý i předminulý červen 🌸 úžasný místo !!!!