• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená v ČR s dvouletým dítětem. Máte tip?

5. února 2017 
Kouknete na www.rstrimany.cz :slight_smile: krasna priroda, primo u arealu je Berounka, plno hradu a zamku v okoli :slight_smile: doporucuji :slight_smile:
9. led 2015 ve 04:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo my teď moc nejezdíme....ale Hradek není nóbl,je právě super rodinny...vede to manželský pár...kuchyně vynikající klid a velká zahrada okolí úžasné..napíší později penzión kde byl bratr...nejsem si jistá názvem
9. led 2015 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívej se na http://www.trinip.cz , tam je plno pobytů a všechny se slevou, některé až 70%.
Navíc tam teď mají soutěž o voucher zdarma, takže můžeš dovolenou i vyhrát. Skvělé je, že si lze vybrat cokoliv podle sebe (pobyty, zájezdy, oblečení, boty, masáže a další)
Já si tam vybral zájezd na hory a tablet, tak snad něco z toho vyhraju protože losují každý den. :grinning:
9. led 2015 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
4. bře 2015 ve 20:15 • terkavlacilova
za nás babyhouse v beskydech, slezsko, super vybavený dětský koutek a venkovní vířivka..byli jsme o jarních prázdninách letos a super, ubytování v soukromí a ideální pro dvě rodiny, děcka se zabaví v koutku a my řádili ve vířívce :grinning: , uvažujeme že zajedeme i v létě..
13. dub 2015 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocopapaya Dobrý den, příští týden odjíždíme na dovču do Babyhouse v Dolní Lomné. Nemáte nějaké tipy na výlety po okolí? Budeme mít sebou 5 letého syna a 20m dcerku v kočárku, tak abychom projeli :slight_smile: děkuji za rady...
8. kvě 2015 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co třeba chaloupka v Krkonoších? Chalupa Kulíšek ve Strážném :slight_smile:
12. kvě 2015 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, my jezdíme k Aničce do Penzionu Anna v Rokytnici nad Jizerou. Je tu rodinné prostředí, mají zde restauraci a možnost polopenze, a hlavně tam mají zrekonstruovaný dětský venkovní koutek, bazén, malý koutek přímo v restauraci a do zimy by měli mít hotovou velkou vnitřní herničku pro děti (což už se moc tešíme). A to vše za super ceny. Je zde možnost zapůjčení dětské postýlky i s lůžkovinami. Opravdu tam jezdíme s prckem moc rádi už od narození.
1. čer 2015 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
V Kroměříži je strašně krásné...
Byla jsem v Penzionu U Kubesa s přítelem a fakt paráda.
Prostě za 900 na noc!
penzionukubesa.cz/
26. srp 2016 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
6. říj 2016 ve 14:24 • zuzana_balasova
@villaplischke dobrý den, mohu poprosit o info na penzion :slight_smile: děkuji
18. led v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://apartmanynavrsku.cz/ Orlické hory, poblíž aquapark, letos tam jedeme s 2 leťákem :slight_smile:
18. led v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.
Dobrý den, pro nás jsou jasnou volbou jižní Čechy. Jsou naprosto okouzlující! Pokud se tam chystáte, doporučuji ubytování http://www.ubytovani-jaros.cz. Naprosto doporučuji.
18. led ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... Řekla bych, že kamkoliv, naše země má hodně co nabídnout :slight_smile: My se snažíme každý rok aspoň pár dní nějaký výlet či dovolenou po ČR dát, i když rádi jezdíme do zahraničí. Kdyby vás lákala jižní Morava, mám spoustu tipů, protože pocházím z Hodonínska, klidně se ozvi. My s malým cestovali od mala, postupně i dost do zahraničí, hledala bych slušný penzion a pak jde o to, co chcete v okolí dělat, pokud máte auto, kamkoliv si dojedete. Mně se líbí Šumava, jižní Čechy obecně, všude na horách je krásně, miluju Vysočinu, líbilo se mi kdysi v Babiččině údolí.
18. led ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím zda to tady už nebylo, nečetla jsem vše, ale doporučuji hotel Peklo
18. led ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ondejperry.
Ahoj my byli s prckama Penzion Eliška Lipno, bylo to parádní - pláž hned u hotelu, polopenzi nám přizpůsobili na bezlepkovou dietu, výlety po okolí a kousek odsud Lipno Areál a Stezka korunami stromů. Jinak mají malé králíčky, které si můžou děti hladit a i nakrmit, což byl pro naše děti zážitek. Rozhodně doporučuju navštívit i Krumlov
24. led v 08:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchideas1
Take jedeme do apartmanu na vršku se ctyrletakem:blush: a co nemá chybu a to jezdime několikrát do roka je resort Dolní Morava v Jeseníkách ještě nic to neprekonalo:blush: je tam mamutikuv park stezka v oblacích pisecny park lanove centrum lanovka pohadkova stezka bobovka....proste nenudis se
5. únor v 16:59  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceskova No těším se moc, podle fotek to vypadá na tom Vršku nádherně :slight_smile: Já budu v tu dobu v 7. měsíci, tak jsem chtěla něco opravdu čistého a příjemného:slight_smile: Tu Dolní Moravu jsem si uložila, třeba příští rok :slight_smile:
5. únor v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek