Hotel Kotva - Slunečné pobřeží, Bulharsko. Byli jste spokojeni?

adinka19
12. únor 2023

Prosim, je tu mezi nami nekdo, kdo byl na dovolene v tomto hotelu? Byli jste spokojeni? Dekuji za postrehy 🙂.

dendy88
12. únor 2023

@adinka19 byli jsme myslím v roce 2018, bylo to hezký ( naše první dovolená u moře jako rodina) , ale už jsme byli v dalších dvou a v porovnání byla nejhorší,ale i tak se nám tam líbilo a máme hezký vzpomínky.

adinka19
autor
12. únor 2023

@dendy88 Nase to bude prave take prvni dovolena u more 🙂. A v cem Vam oproti jinym dovolenym prisla horsi (jidlo, more)? A kdy jste byli, bylo teple more? Dekuji

dendy88
12. únor 2023

@adinka19 trošku nás rozmazlil druhý hotel Aqua paradise resort, ručníky kdykoliv vyměnili , moderní nový hotel , loni se nám zase líbila soukromá pláž u hotelu. No jsme čím dál náročnější 😀. Ale jinak hezký to bylo v Kotvě, je to teda starší hotel,spíš rodinný . Aquapark mají taky hezký,ale záleží jak velký máte děti, podle mě je to pro děti na zabavení max. do 8 let ( našim dětem v tý době bylo asi 5 a 7 let ) . Byli tam všichni milý , jako jak píšu byli jsme nadšení. Teď už máme porovnání tak jsme trochu rozmlsany .

dendy88
12. únor 2023

@adinka19 jinak byli jsme na konci srpna moře krásně teplý , akorát řasy. Ale 2 roky na to jsme byli v tom Aqua paradise resort ( asi 20km od sebe) a tam nás u moře štvalo že byli trochu Vlny a už nám plavčíci zakazovali chodit dál do moře ,ale to bylo na začátku září ,jinak hotel byl fakt super.

adinka19
autor
12. únor 2023

@dendy88 My mame dceru 4roky. Miluje klouzacky, vodu, tobogany...takze se asi zabavi 🙂.

dendy88
12. únor 2023

@adinka19 jj, to určitě 🙂 , myslím že ideální. A v Kotvě meli super animační program, v tom druhým hotelu se me ani dětem moc nelíbil .

adinka19
autor
12. únor 2023

@dendy88 Super, moc Vam dekuji za zkusenosti 🙂.

martinka_33
12. únor 2023

Byla jsem v roce 2019. Pro predskolni deti super. Pak tam s detmi byl jeste 2x jejich táta, tak se jim tam libi.

adinka19
autor
12. únor 2023

@martinka_33 Super, dekuji i Vam za info 🙂

xnikax1
12. únor 2023

@adinka19 A já zase musím říct opak, pro nás to byla špatná dovolená...kapacite hotelu vůbec neodpovídá velikost jídelny, takže jsme neustále čekali na stůl, pak ve frontě na jídlo.. U každého jídla 2 hodiny v jídelně.. Výběr teda taky nic moc. Voda v aquaparku byla šíleně studená. A cesta k moři s kočárem katastrofa. Byli jsme v roce 2019. Třeba je to teď lepší.. Já jsem moc tenkrát neprojizdela recenze a pak mě to mrzelo.

martinka_33
12. únor 2023

@xnikax1 s tou jídelnou je to pravda, ta v sezone nestačí. S jídlem jsme byli spokojeni, asi nejsme nároční a do aquaparku ja do vody moc nelezu a detem studena nevadi 😀

xnikax1
12. únor 2023

@adinka19 A ještě jsem zapomněla, že 4 dny nás nepustil plavcik do moře kvůli vlnam. 👍

adinka19
autor
13. únor 2023

@xnikax1 Dobry den, dekuju i Vam za zkusenost... 🙂

stef9328
13. únor 2023

@adinka19 jestli mohu poradit. Jsem bulharka, tutiz to tam znam jako svoje boty Slunecne pobrezi a Nesebar. A jestli mohu poradit, nejlepsi je jet po 10.7 do 31.7, to je nejlepsi obdobi u more tam. More je teple, bez vln, raz atd.😊
Co se tyce ta Kotva, ta je presne mezi Slunecnim pobrezim a Nesebru. Je u takove krizovatce. Da se jet vlackem na jednu stranu do Nesebru a na druhou do Slunecneho pobrezi. Ale ja osobne bych ji nevolila. Slunecne pobrezi je velke lakadlo pro lidi bez deti. Je tam proste nocni zivot. Nesebar je krasne mesto, stare, historicke.
Ale zase ve Slunecnem pobrezi je nejkrasnejsi posek (nejjemnejsi, je privezen z karibiku), plaze jsem velke a dlouhe. Ale zase jestli ja osobne mohu doporucit hotel (a to jsme jich tam vyzkouseli nespocet) je ve meste Svaty Vlas (taky se da dobit i pesky do slunecneho pobrezi). Jmenuje se:Premier fort beach! Jidla neskutecne, jsou tam tobogany, plaz je soukroma, moc hezka(ne velka), pokoje proste TOP, rucniky vse v cene. V blizkosti velky supermarket.

elvira88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz