Itálie v září

zuzanaburesova
11. zář 2018

Ahoj,chci se zeptat zda někdo jezdíte na dovolenou do Itálie v Září?Odjíždíme v neděli na noc.A chci se zeptat zda je tam v září teplo na koupání?Koukala jsem na předpověď ale těm já moc nevěřím 🙂 A ještě se zeptám zda se tam pohybují migranti? Děkuji za Vaše odpovědi Zuzka

zuzanaburesova
autor
11. zář 2018

@zuzanaburesova ještě tedy doplním že jedeme do bibione

leniczka23
11. zář 2018

@zuzanaburesova no uz tam.moc teplo neni, pro me uz by to na koupani nebylo..je tam.kolem 23stupnu takze asi jako ted tady a voda se pohybuje kolem 22°C. Pokud vam nebude vadit ze nebudete lezet na.plazi ale treba budete vyletovat tak to bude super. migranti netusim

zuzanaburesova
autor
11. zář 2018

@leniczka23 Děkuji za odpověď. Ukazuje mi to dva dny 26 a 27 stupnu stačí aby se dcera aspon smočila 🙂 A jinak chceme i na výlety.

leniczka23
11. zář 2018

@zuzanaburesova urcite bude nejakej den hezky, snad i.more bude teple..ono.pak staci kdyz se na jeden den ochladi nebo prsi a more je ledove, ale urcite to nejaky dny bude o.k. uzijte si dovcu..

merope
11. zář 2018

My byli několikrát v Chorvatsku - vždy výhradně začátek září, vedra nesnáším. Září = super teplo na výlety a i do moře se v pohodě dá. Bibione je maličko severněji a už je skoro půlka září, ale moře by mělo být pořád v pohodě. Jen se nedá počítat s opalováním a válením na pláži, na to bude nejspíše zima. Když tak přemítám, tak jsme se podruhé i maličko slunili (ostrov Krk - severní část Chorvatska), ale opravdu maličko, poprvé jsme přijeli a přesně se otočilo počasí a začala být zima, ač jsme byli dost na jihu - to je specifikum Chorvatska, že tam začne foukat z hor a být zima, ale moře ještě krásně teplé. Pokud nesnášíš vedra a máš ráda výlety, tak si to určitě užiješ. Teď si uvědomuji, že v Bibone jsem vlastně kolem půlky září byla taky, koupání v moři fajn, chodit po městečku se dalo docela dobře, ale neměli jsme tam auto tak bylo fajn, že se dalo aspoň autobusem do Benátek. Samotné se mi líbilo, že to bylo u moře, ale místa jsou i hezčí. Na druhou stranu pro koupání s rodinou to je asi fajn (dlouhé písčité pláže). Migranty bych čekala spíše na jihu a pak když už tak směrem do Německa, Francie.

volfikovi
11. zář 2018

Mi tu právě jsme už od soboty teploty denně kolem 26 včera bylo 30 a voda krásně teploučka. Zima je jen po ránu, večer jsme byli venku a v 23hodin ještě v pohodě na tričko a kraťasy

volfikovi
11. zář 2018

jsme nepotkali, všude sami Němci a Češi, nicméně na pláži otravuji prodejci a ti vypadají jako migranti. V uličkách čisto obchody plně otevřené.

zuzanaburesova
autor
11. zář 2018

@volfikovi Tak snad to počasí vydrží ,ukazuje mi to dva dny déšť.Stačí aby se malá párkrát vycachtala v moři pro ní to bude zážitek.Ještě nikdy u moře nebyla.Ty prodejci asi budou všude stejný na těch plážích .Kdysi jsem byla na Djerbe a to samé.Všude černý prodejci.Ale raději jsem se ptala na migranti protože jsem opravdu velký strašpytel 😀

newwi
11. zář 2018

@zuzanaburesova Nasi jsou tam prave ted... jsou na Sardinii-vcera zatazeno,ale teplo (mama vlezla do more a to je co rict 😂)-dnes slunce a take teplo... Loni byli o tyden pozdeji (tedy v terminu,kdy odjizdite vy) a uz pry nic moc... chladno a na more to nebylo vubec.Ale tak kazdy rok je jiny a kazdemu vyhovuje neco jineho 😊👍

merope
11. zář 2018

@newwi Tak dítě se v moři vycachtá, i když dospělák tam už nevleze 🙂. Jinak v tom našem prvním Chorvatsku se snad ostatní ze zájezdu tvářili, že se do moře pořádně nedá - přitom to bylo teploučké, jenom se tam musí vlézt rychle.

@zuzanaburesova Možná bych si vzala s sebou něco "na sebe" na stání v moři, když se tam malá bude rochňat - může foukat vítr a jestli si dobře pamatuji Bibione, tak malá bude třeba 10-20 metrů od břehu, to už je na to jít do té vody s ní (aspoň já bych měla strach zůstat na břehu a jenom se dívat). Pozvolnější vstup do moře byl snad už jenom na Balatonu.

marketa11112
11. zář 2018

ja byla kdysi jeste trosku dal.. ve spanelsku.. 14 dni .. na prelomu zari a rijna . a bylo pres den krasne teplo, koupani v pohode... ale vecer dost foukal chladny vitr, do mesta jsme chodili v riflich a mikine, v tricku ci satech se to nedalo.... nevim, zda tam byva obdobne ci je ve ve spanelsku trosku tepleji..

jennas
11. zář 2018

Ahoj my.se prave z bibione vratili,predpovedi ukazovali dest,ale tam jen dvakrat mirna prehanka za cely tyden..je.tam i 30 na slunicku,neboj..more studenejsi teda,tak 24st max...tenhle týden tam ma.byt krasne jeste...

vikinkav
11. zář 2018

Ted jsme v Italii kousek od bibione ted na 2 tydny 🙂 migranti zadni, prodejci tady uz takto funguji 20 let, jezdim sem dlouho. More celkem studene, hlavne dopoledne, odpoledne je to fajn, koupeme se vsichni, malymu 9m se moc libi

volfikovi
11. zář 2018

Dnes se objevily v moři medůzy, ale i tak jsme se koupali, hlavně při odlivu jsme našli spoustu mušlí. Voda se mě osobně studená nezdá, ale já se koupala i v Dánsku a přišlo mi to teplé takže je to jen můj názor. Přeji krásnou dovolenou.