Jet na dovolenou s 2letým prckem autobusem, co myslíte?

gabinkaaluky
4. pro 2012

Chtěla bych slyšet i názory ostatních. Troufli byste si jet se skoro 2 letým prckem do Chorvatska autobusem ??? Chystáme se příští léto, ale pořád doufám a přemýšlím jak to v tom autobuse dáme.

marrei
5. pro 2012

Já bych si určitě netroufla. Musí to být náročné pro dítě i pro rodiče...

claire90
5. pro 2012

@gabinkaaluky ano, autobusem - vyjíždělo se z Ústí nad Labem a končilo v Biogradu na moru

claire90
5. pro 2012

@gabinkaaluky jinak pro malou měli walkmana s nějakýma písničkama myslím, něco prospala, přestávky co byly daný jí na protažení stačily, na cestu měla plínku myslím, ale nikoho v autobuse neotravovala neklidností a podobně, ale jak bylo psáno - strašně záleží jaké dítě je 🙂

pet.s
5. pro 2012

já jela s dvouletou hyperaktivní Bájou do Itálie až někam do středu..už nevím jméno...Vyjížděli jsme nějak odpoledne a jeli 24 hod...měla jsem sebou Kinedryl a nějaká homeopatika a Bája cestu zvládla bravurně..ale my tam jeli na měsíc..takže měla čas se zase připravit na cestu zpět..
Loni jsme jeli s Terčou autem taky hodně hluboko do Itálie..zabijte mě..jméno si nepamatuji opět...jeli jsme 28 hod autem a teda občas to pro ni bylo utrpení..
Letos autem Cavallino..sever..cesta cca 12 hod a docela to zvládla...za to tam zjistila, že moře je slané fuj...a dovču jsme trávili v bazénu.)))))))))))

sarkar
10. pro 2012

Nemám zkušenosti, ale netroufla bych si jen z toho důvodu, že to asi dost obtěžuje ostatní cestující (pokud tedy nemáš extrémě klidný dítě co vydrží celou dobu nepípnout). Mít nervy z dítěte a ještě z toho, že jsou na mě ostatní naštvaní by mi asi nestálo za to...