Letecká dovolená s ročním prckem, máte zkušenost?

oililygirl
4. zář 2014

Ahoj vsem, pozitri mame letet na dovolenou s nasim rocnim prckem a na me to nejak dolehlo. Mam z toho docela strach. Jak to vsechno zvladnem pobalit, presun na letiste (odletame z Nemecka) a pak na letisti, cesta letadlem (kolem 2h), pak pujcit auto, dojet do apartmanu...Jsme tam sami za sebe, ne s cestovkou. Nas mrnous neni zrovna z tech "hodnych klidnych" miminek, kteri dokazou jen sedet a koukat.
Musi byt porad v akci. Tak jestli jsme se trochu neprecenili...
Jake mate zkusenosti? Jak deti zvladaji letadlo?
Kojime, tak ho kdyztak prilozim k prsu a snad bude klid a pomuze mu to.

pajamo
4. zář 2014

Jeli jsme v cervenci teda ne uplne na dovolenou ale za rodinou. 1,5 hodiny na letiste, 2 h letiste, odpadla az kolem pulnoci a let 3,5h. Jako nebyl to med, ale dalo se to, ja jsem v tomhle hrozne nervni jak mala zlobi. Celej let spala nalepena na koze. Tam jsme vystridali 3 domacnosti, mala docela v pohode. Zpatky let dobry, usnula skoro hned a ja ji dokonce mohla polozit na sedacku a mohla jsem se najist a precist noviny 🙂
Co mi vadilo, ze pri pristani a turbulencich jsem ji musela k soube poutat, ne vzdy to slo bez probuzeni a revu.

evulina77
4. zář 2014

hele, už to neřeš. Bude to takový, jaký to bude. Vždycky když letíme, letí i takhle malé děti a je to v pohodě, teda kolikrát víc, než se staršíma. Ono taky záleží na společnosti se kterou poletíte. Pokud kojíš, bude to jednodušší, při vzletu a přistávání budeš kojit. Pokud né, dáš malýmu něco na pití. Uvidíte... I kdyby brečel celou cestu, přežijete to 😀 , ale spíš si myslím, že bude spát

mariti
4. zář 2014

Tak jsme na tom podobně, my letíme 16. září s naším13-měsíčním na rhodos, ale taky už začínám pomalu nervačit. Hlavně abychom nic nezapomněli a všechno dobře sbalili. Ale věřím, že 10 dní pobytu u moře nám všem tu cestu vynahradí. Letíme v noci, tak snad bude spát. No ale když kojíš, tak to je velká pomoc, na to se dá spolehnout snad vždycky. Tak ať to všechno dobře zvládnete a užijete si to!