Mallorca a spol. Nechce někdo s dětmi někam vypadnout?

loocin
6. bře 2021

Ahoj vsem, neni tady nejaka maminka s detmi ve veku 5 a 3 nebo priblizne, kteri by chteli aspon na 2 tydny nekam vypadnout? Dekuji

kacenka1111
6. bře 2021

@loocin jdu si pro popcorn😁👉

loocin
autor
6. bře 2021

@kacenka1111 jsem rok doma, dodrzujeme opravdu vse, mame strach, respekt, ale clovek ma nejake limity. Je to nutne takove poznamky?:( fakt jen hledam partacku s detmi, ktera se na to diva stejne, ale prevazi to, ze slunce, soukromy apartman, izolace pred i po, atd, je proste lepsi, nez tohle hnusne pocasi a minimalne dva mesice lockdownu pred nami...taky nejsem pevne rozhodnuta, ale chci na to aspon nahled nekoho, kdo si poklada stejnou otazku...

camelinka
6. bře 2021

@kacenka1111 Tak tohle myslim neni dotaz, hodny ukamenovani, ikdyz tady se ted deji veci 😂🙄🙈...
Ja bych taky vypadla nekam, kde nezavadim o zivou dusi, akorat je mi to momentalne blby vuci zamestnavateli, kvuli nasledne karantene 🙈

alexovka
6. bře 2021

Dnes se vracíme domu z ostrova Curacao, strávili jsme tady měsíc a klidně bychom ještě zůstali, ale bylo by to celkem komplikované. Za sebe mohu jedině doporučit, neskutečně nám to pomohlo se odreagovat a zbavit se stresu. Děti jsou nadšené, mají spoustu vjemů a zážitku.

Takže za mě neváhejte a JEĎTE!!!

Tak teď už zase zpět do pekla s rouškou a respiratorem přes pusu 😂

handulkak
6. bře 2021

@loocin taky si občas říkám, ze bychom mohli. 😁
Kamarádi pracuji v zahraničí. Jeden v Zanzibaru, druhy ve Vietnamu - posílají často info a tedy jako závidím jim .

kevi1
6. bře 2021

My sme mali letiet zajtra na Maledivy ale vysli nam pozitivne testy, tak sme to presunuli na 4.4. Kludne sa pridajte 🤣

loocin
autor
6. bře 2021

@kevi1 to jsme chteli po vanocich, ale manzel nechce tak daleko. Navic bych letela jen s detmi, takze tech 5 hod letu je idealni. Dubaj ted nechci, preferuju evropu a apartman no

kevi1
6. bře 2021

@loocin no v europe je dost restrikcii stale, pozri mozno niektore ostrovy na Kanaroch 🙂

malinkaelinka
6. bře 2021

Byli jsme v lednu na Kanarech a fantasticky jsme dobili baterky. Nikde nikdo, celý den venku, mně zrovna skončily tehotenske nevolnosti ,takže jsem se vracela do normalniho života. Úplný balzam a cerpame z toho doteď. Teď už si za hranice netroufám, ale drzim palce, abys nasla partaky. Možná zkus na fb skupinu Klub Minituristu, je tam grupa holek, co travi čas a dětmi co nejvíce aktivně a teď tam cca 2 nebo 3 taky chtějí vypadnout ven.

lutu11
6. bře 2021

Tak ja jsem v situaci, že kamkoliv bychom odjela, musela bychom si vzit počítač a práci sebou, + homeschooling pro syna. Pár dní zpátky jsem hodne premýšlela o odjezdu. Prozatím mi to nedáva smysl. Akurát bychom to meli jako drahej výlet a i deti by tam byli sami na sebe. Manžel je doktor, ten odjet nemuze. Naštesti jsme byli o jarnakach týden pryc a i tak krátka doba nám hodne pomohla.

gracinka7
6. bře 2021

@alexovka měli jste pronajatý dům nebo jste byli klasický v hotelu? Jak to funguje s testy, karanténou a tak?

alexovka
7. bře 2021

@gracinka7 měli jsme pronajatou vilu a auto. Testy před odletem PCR a AG jen pro dospělé ( máme děti mladší 6ti let). Zpět jen PCR a teď 5 dni karanténa a znovu PCR test. Případně napiš do zprávy, můžu poskytnout více info ;)