Mallorca, Menorca. Máte tip?

zuzaaaaa
20. led 2023

Holky prosim, dejte mi tipy, kde jste byli spokojeni, hledám uz snad tyden v kuse a kdyz se mi nějaký hotel libi, je na druhe straně ostrova a transfer pres hodinu. Takze hotel, polopenze nebo all inc, blizko krasne pláže a vyziti pro deti. Dekuju dekuju a dekuju

ellyem
21. led 2023

My byli na Mallorce v hotelu HSM Canarios Park. All inclusive, na plaz jezdil autobus z hotelu (cesta asi na 3 minuty). U hotelu vodni svet pro deti. Super to bylo.

fyii
21. led 2023

@zuzaaaaa na Menorce jsem byla a jezdi tam vetsinou duchodci nebo lidi co maji radi klid. vyziti zadne. po veceri max bar, obchody zaviraji brzy.

jjasmina
21. led 2023

@zuzaaaaa sa coma, 5 min na pláž,, top

tereza0111
21. led 2023

Byli jsme Hipotels Club Mediterráneo, Sa Coma a super. Hotel prijemny vcetne skluzavek pro male i toboganu pro vetsi, jidlo all in moc dobre, spokojenost (asi maji i polopenzi), u super plaze pro deti. Asi zadny minus (my jsme tam byli za Covidu a mozna na muj vkus trochu moc hrotili opatreni, ale to uz neplati :D )

zaludova
21. led 2023

My takhle do resortu nejezdime. Takze tip na hotel primo nemam, ale na Mallorce urcite doporucuju Alcudii. Nadherna plaz, s bilym piskem. Pozvolny vstup do vody a hlavne krasne cista voda.

rnika
21. led 2023

Na Mallorce bych šla spis někam na sever, krásné pláže, pozvolné vstupy a klid oproti jihu. Tip na hotel nemám...

zuzaaaaa
autor
21. led 2023

@tereza0111 ahojky, koukla jsem na ten hotel, jeli jste pres cestovku? Kdy jste tam byl, mesic? Je to zdlouhavy od letiste? A je tam nejake vyžití pro deti i mimo hotel a plaz? Vypada pěkně i cenově. Děkuju a pardon za milion otazek 🤣

zaludova
22. led 2023

@zuzaaaaa Mallorca je 40km dlouhy/siroky ostrov. Dostanete se vsude za chvili. Takze transfer bych asi neřešila.

tereza0111
22. led 2023

@zuzaaaaa nene, pres cestovky jezdim nerada 😅 Leteli jsme s RyanAirem, hotel rezerovany primo pres jejich web (je tam k tomu nejaka sleva). Cesta z letiste taxikem (na cestovani autobusem s kuframa a detma u tohoto typu dovolene nemam nervy), mam pocit tak kolem pul hodky? Dostatecne kratka na to abych si to nepamatovala :D
Holkam se hrozne libilo more a tobogany, takze jeden den jsme je donutily, ze jsme jeli na vylet do Palmy do aquaria, jinak se nam nepodarilo je otrhnout :D

zuzaaaaa
autor
23. led 2023

@tereza0111 děkuju moc, do Palmy jste jeli taxikem nebo jste si půjčovali auto, letim prvne s detma 😂, more podle recenzi, asi fakt krasny. Byli jste natom safari?

tereza0111
23. led 2023

@zuzaaaaa uplne se za to stydim, ale ani tam jsme nebyli 😅 normalne jsme docela akcni, ale tam jsme se fakt zasekli na miste.
Koukla jsem schvalne do mailu a pripomel mi, ze taxi z letiste jsme meli rezervovane pres booking. Jestli na ten vylet jsme jeli taxikem nebo pujcovali auto si zaboha nevzpomenu :( Ale v hotelu byla napomocna recepce 🙂

Jeste kousek od hotelu (pesi vzdalenost) je u plaze chovatel koniku pro turisty, takze starsi deti (8,6) a ja jsme jeli na projizdku, to se mi libilo dost (akorat provozovatel byl ukrutny protivnak a nemluvi anglicky, tlumocili nam dalsi turiste co tam byli a mluvili i spanelsky). Manzel na na Malorcu jezdi kazdorocne na kola rika, ze je strasne krasne vnitrozemi, poklidna mestecka s uzasnou atmosferou, takze sportovec se tam vyzije take

zuzaaaaa
autor
23. led 2023

@tereza0111 dekuju moc, treba to ještě napravite 🤣. Jeste mi rekni, byli jste v hlavni sezone? Ja uvazuju konec kvetna, zacatek cervna. Nechceme moc horko a lidi, starsi ještě není ve škole 🤣, tak toho vyuzijem.

rnika
23. led 2023

@zuzaaaaa Koukni ke me do Alba na profil (my byli na Mallorce několik měsíců-mimo sezonu).

zuzaaaaa
autor
23. led 2023

@rnika dekuji, juknu

veronicka89
23. led 2023

@zuzaaaaa konec kvetna na koupani neni....

zuzaaaaa
autor
23. led 2023

@rnika wauuu, takovych chlapu doma, uzasny. Tak prosim jake byva pocasi v kvetnu, rada bych mimo sezonu, nechci horka a návaly. Voda bude asi studená, ale na smoceni by to bylo? Nebo na bazeny? Dekuju

rnika
23. led 2023

@zuzaaaaa Mybydleli v soukromí ... a v Květnu jsme se koupali - voda v bazénu celkem šla - moře chladné, ale i tam jsme se vykoupali. Jinak bosky po pláži ve vodě jsme chodili normálně od Ledna. Jo a super bylo třeba pouštění draků na pláži ;)

rnika
23. led 2023

@zuzaaaaa Ale my se trefili do chladnějšího roku - takže fakt vyloženě horka jsme nezažili a někdo to třeba ke koupání potřebuje. Já byla od Ledna s dětmi na pláži denně a prostě si stavěli v písku a občas proběhli ve vodě a dobrý...

rnika
23. led 2023

@zuzaaaaa Jinak Květen je určitě lepší než Duben ( ten bych nedoporučovala vůbec - to dost prší...i když počasí se samozřejmě mění - tak mě přišel Duben nejupršenější)

veronicka89
24. led 2023

@zuzaaaaa jako koupaci dovolenou necekej.

Uprimne pokud nechytnete nejakou silenou akci ( jako ja tehda v kvetnu ) tak ta dovolena je skoda penez ptz platite skoro stejne jako v sezone pritom neni zdaleka takove vyziti a na koupani muze clovek zapomenout... V mori teda nebyl nikdo... A v bazenu mozna 2 lidi za cely tyden...

tereza0111
24. led 2023

@rnika to musela byt nadhera 😍

@zuzaaaaa ti kamaradi a muj chot co tam jezdi pravidelne na kola jezdi vzdycky nejradeji v dubnu, ze jeste neni vedro a da se slapat po kopcich. V ramci hecu si skoci i do more, vodomilne deti tam na chvilku skoci taky, ale na koupani konec dubna jeste urcite neni. My byli v pulce cervna, chtela jsem stihnout pred prazdninama a to to bylo super

patypresdevaty
24. led 2023

@zuzaaaaa konec května na Mallorce není na koupání, moře je ještě studené