Návštěva Paříže po vlastní ose

g0ld
16. lis 2018

Ahojte,

našla by se tu dobrá duše, která cestovala po své ose do Paříže? Jde mi hlavně o to, kde dobře koupit letenky , sehnání ubytování na dobrým místě a hlavně, nějaký rady a tipy na celkové cetování Paříží.
Budu vděčná za vše 🙂 Děkujiii..

tawiyelan
16. lis 2018

@g0ld žila jsem v Paříži půl roku, napiš, co tě přesně zajímá.

konidana
16. lis 2018

No my jeli po své ose čili autem. To jsme nechali někde na kraji a po Paříži na kole podél Seiny.

joy_ride
16. lis 2018

Brali jsme zvlášť letenky a zvlášť ubytování. Hotel jsme řešili pres booking, koukali jsme na mapu, aby to bylo poblíž nebo alespoň dobře dostupné k místům, které jsme chtěli vidět. Letenky jsme hlídali tak 3 měsíce předem na letušce. Všechno bylo v pohodě.
Na MHD v Paříži jsme si po příletu na letišti vyridili kartičku Navigo. Všechno jsem předem zjistila na netu. Pozor na zavazadlo v ceně letenky. My měli jen příruční, ale dá se s tím v pohodě cestovat. Kdybys chtěla cokoliv vědět, ráda pomůžu 🙂

lennus
16. lis 2018

@g0ld Ahoj, taky jsme chvíli žili v Paříži, klidně se ozvi. Jinak letenky sleduju přes Skyscanner. Když jsem tam byla jen na víkend s kamarádkami, tak jsme bydleli kousek od Montmartre tady http://www.paris-hostel.biz/ Jinak bych ubytování hledala přes Booking nebo AirBnb
Jezdí se tam dobře i na kole a je paráda si to tam tak vše projet.