Kdo vystaví OČR po otevření školky?

elilien
17. kvě 2020

Zdravím.
Zítra nám otevírají školku, jelikož patříme do rizikové skupiny, syn zatím nepůjde + máme další důvody. Prosím kdo vystaví OČR? Všude čtu jen o tom prohlášení, ale kde a jak ho vyplním a kde vůbec žádat o pokračování OCR. Díky

marcicek84
17. kvě 2020

@elilien jestli jste OCR cerpali tak nikdo uz vam nic vystavovat nebude,jenom k OCR dolozite to cestne prohlaseni o rizikove skupine zamestnavateli...

elilien
autor
17. kvě 2020

@marcicek84 děkuji moc, takže stáhnu z netu a vyplním. Ještě prosím můžete mi říct, jestli každý měsíc vystavuje školka nový? Jsem na OČR až teď od května, tak jsem dávala poprvé.

marcicek84
17. kvě 2020

@elilien pokud vim potvrzeni vystavuje jedno a pak se dava vykaz dochazky zamestnavateli na konci mesice s ten se posila k proplaceni,tedy krome vykazu se k tomu bude prikladat i to cestne prohlaseni o rizikove skupine

janess
26. kvě 2020

Ahoj holky, sestra řeší, že malá jde za 14 dní na operaci a proto ji nechce dávat do školky, aby byla na tu operaci ok. Ma tedy sepsat nějaké to čestné prohlášení?

sluneccnicee
27. únor 2021

Ve spolecne domacnosti 2 rodice a 2 deti.Muzou jit na Ocr oba rodice kazdy na 1 dite skrze zavreni školky?