OČR za březen. Taky Vám ještě nepřišlo?

jujda001
12. kvě 2020

Ahoj, prosim vas prislo uz vam ocr za brezen?? Me stale ne a z prace mam zjisteno ze papiry odesilali uz pred mesicem. Na ossz se neda ani dovolat aby se clovek zeptal vcem je chyba. Osvc dostali penize do par dni od poslani zadosti a pritom vetsina znich pres karantenu normalne pracovala takze o finance neprisla. A my pro ktere to je jediny prijem ted jsme uz dva mesice bez prijmu.

tasimia
12. kvě 2020

@jujda001 sice OCR neberu, ale řeším to každý den se sestrou, nedostala pořád nic. Volám tam já i ona..

kacinda
12. kvě 2020

Ahoj, mě taky stále nic. Minulý měsíc jsem se na OSSZ dovolala a paní mi tam řekla, že vidí, že od účetní doklady přišly všechny 7.4. a že se zeptat, kdy mi peníze přijdou nemůžu, protože kdyby to měli říkat všem, tak nic jiného nedělají a mám si počkat jako ostatní, že na to mají 30 dní. Poděkovala jsem jí za ochotu a i když už je to víc jak 30 dní, pořád nic a dovolat už se vůbec neje.

carlik
12. kvě 2020

Já také nic, a to jsem měla OČR první týden v březnu za nemoc dcery a pak od 30.3. už tu dlouhodobou. Dovolat je tam marný, tak jsem min. týden napsala mejl přes jejich podatelnu, 1. chlap mi napsal, že tam nemají žádné data (????), pak včera na další můj dotaz odpověděla paní, že mám poslat RČ a že to dostala na starost ona a čekám... A to jako jak dlouho ještě????

baru7889
12. kvě 2020

Ja teda neberu OCR, ale za brezen mi jeste neprisla nemocenska 👍 kdyz jsem tam volala, rekli mi, ze jim tam vsechny podklady dorazily a ze je to v procesu, ale ze preda muj dotaz nejake pani z Prahy ktera se mi ozve behem stredy/ctvrtka (minuly tyden) a do ted nikdo nevolal, ani penize nemam 😑. Katastrofa neco s nima resit.

jujda001
autor
12. kvě 2020

No tak ja se tam konecne dneska dovolala a jedine co mi pani rekla bylo ze me ani nemaji v databazi ze to museli z prace nejak blbe poslat. Tak volam do prace a tam me zas ujistili ze to posilali dobre ze jim i potvrzeni prislo takze kde je teda problem se ocividne nedozvim...

nebetka
12. kvě 2020

Manžel taky ještě za březen nic nedostal. Prý má čekat, že toho mají hodně.