• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
Jo a s tim planem, asi to fakt nema cenu, mozna v tech malych soukromych spitalech k tomu prihlizej, ale ve fakultnich a dalsich mega spitalech maji takovy fofr, ze je jim to jedno. Ale treba kamaradka nemela u porodu nikoho s sebou a omdlela a prave v planu mela napsano jake leky si nepreje a co naopak vyzaduje a oni se podle toho pry ridili, jak ji pak rekli, no nevim. Mozna si ho napisu jen pro svuj klid, ale nedam jim ho :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myska, asi tiez zavisi na aky personal natrafis.........
28. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
-myslím že záleží na koho natrefíš aji
-no taky mě zaskočilo,že jedno měli v sedačke a druhé drželi jako křečka vruce
-taky nic nevidím co je na tom IVF,my jej taky podstoupili,když to hold nejde normálně tak je člověk vděčný za to,jaké jsou nyní možnosti
28. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jeji váhy mi přijdou taky nízké vždyť já v pondělí na UTz měla 2.1 a 2.4kg a to jsem byla 35+3 a to jsem drobná na začátku těhu jsem měla 53kg aj s botama a teď mám 64,5kg
Jo a psala mi Artepka, že na víkend má propustku a že pak ve St nebo Čt se na ni mrknou a mohla by jít domů a mám vás od ní pozdravovat :wink:
28. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulka, to su dobre spravy, tiez ju od nas pozdravuj a nech sa drzi...
28. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
-tak to jsou dobré zprávy ohledně artepky,tak super že ji pustí na víkend domů,si alespon oddychne že
-jojo moc malé váhy,nějaké divné,ale tak hlavně že jsou ok
28. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je supr s Artep....doufam, ze bude doma hodna a nebude tak aktivni jako predtim :confused:

taky nechapu jak to muze nekdo odsuzovat to IVF. Minuly tyden ci kdy bylo dokonce v MFdnes clanek o matkach co donosi dite nekomu jinemu....spousta lidi to tam odsuzovala, ale verim ze kdyby se dostali sami do takove situace tak by mluvili jinak :confused:
28. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
-jo přesně tak,ještě by boli vděční za to,že jim jej někdo donosí
28. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Artepka se ma, do je dobre, doma je lip.
Hanul: my s dvojvajecnyma jsme na tom trochu ve vyhode s tema vahama, ona mela jednovajky a navzajem si brali ziviny, ale i tak byli mali. No hlavne, ze jsou zdravi, to je hlavni.

Holky v sobotu si jedem s manzou do Kolina pro kocarek (EW), ja myslela, ze se nedockam a uz je to tady :grinning: ja se tak desne tesim, budu tady s nim porad jezdit po byte :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
...niekedy mam pocit, ze sa do tejto temy vrtaju ludia, ktory vobec nemaju problemy a deti maju, ja som vdacna, ze medicina takto pokrocila, pretoze mozno este pred par rokmi by som deti nemala a vdaka dnesnym vymozenostiam cakam dvojcatka....proste kecy ludi, ktory raz supnu a maju deti ma tocia do nebies...skoda slov, nech si kazdy zazije a potom uvidi...
28. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blucka: presne, podepisujem na 100%
28. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
-blucka souhlasím stebou
-tak já se nacpala s holkama,asi jsem je uspala u toho jídla,sem zvědavá na jak dlouho tedy,tak jdem zalehnout k telce a vytrávit
28. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
já takový kecy o IVF ignoruju...
jsem šťastná,že jsem dostala šanci být maminkou dvojčátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
často se mě lidi ptaj,jestli jsme je počali přirozeně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se při odpovědi že ne tak divně škleběj...přijde mi to neslušný... a moc osobní... já bych se na to nikoho cizího nikdy nezeptala...
28. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
-já taky ne luzza,taqky bych se neptala
28. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, to si robis srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak sa ma este nikto nespytal, ale mozno ked sa narodia tak to pride............ :rolling_eyes:
Mne sa raz stalo, ze sa ma pytali preco nemame este deti, ze ci to neni moderne v dnesnej dobe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som bola tyzden po revizii pre MA, tak to som nevedela, co mam povedat......
28. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no proste niekto nema chovanie...
28. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to za nami,kluci se narodili s vahou 985g (Honzik) a 975g (Kubik). Byla jsem ve spin. anestezii, takže jsem vše slyšela, Honzik hned doktora nakopnul a Kuba zase hodně brečel. Oba jsou v pořádku, sami začali dýchat, ted jsou na přístroji, který jim pomáhá, aby jim nesplaskli plice. Všechny testy zatím dopadly na jedničku, tak snad bude vše v pořádku I nadále. Děkuju všem, co nám drželi palce!
28. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorbonka, to je krasne, srdecne blahozelam.....tesime sa s tebou, ze testy dopadli vyborne, len tak dalej bojovnici........... :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
-sorbonka tak to je super,to jsou chlapíci,neboj zvládnou to a všechno to bude vpořádku,to musela být nádhera je slyšet už že,tak se opatrujte a jak budeš zase moci tak nám podej zprávy,moc moc se opatrujte
28. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorbi: GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ses sikulka a moc Ti to prejeme. Ted at se maji kluci cile k svetu a dari se jim na vybornou!!!!! Jezis to je jak rana z cisteho nebe, uplne me to vzalo. Ted odpocivej at ses brzo fit i Ty.
28. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
SORBI: gratulujéééééééééééme z celého srdce :slight_smile: :slight_smile:
Hl.že jsou oba v pořádku však oni jsou silní a vše zvládnou. Tak a máš to
za sebou :slight_smile: :wink:

Holky já se s tím teda osbně nesetkala že by se někdo ptal jestli čekáme dvojky
přirozeně nebo po umělém. Je to hodně neslušné se takhle vyptávat. Lidi si hold
do huby nevidí :angry:

Od té Duchcové mě to fakt naštvalo a adopci jak psala bych brala jako poslední možnost.!!!
Já jsem osobně vděčná za to že IVF vůbec existuje že medicína dělá takové pokroky.
28. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
SORBONKO
MÓC GRATULUJEME CELÁ RODINA!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PŘEJU KLUKŮM HODNĚ SIL,ŠTĚSTÍČKA A HLAVNĚ MAMINKU,CO TO VŠECHNO ZVLÁDNE A USTOJÍ :wink: :wink: :wink:
A NEBOJ SE,PLÍCE MAJÍ V POŘÁDKU :slight_smile: TEĎ ZA NĚ BUDE DÝCHAT MAŠINA,ABY SE KLUKÁNKOVÉ ZBYTEČNĚ NEUNAVOVALI A ABY SI PLÍCE ZVYKLY BÝT ROZEPJATÉ :wink:
U NÁS JSOU DĚTIČKY I PŮLKILOVÉ,TAKŽE KLUCI JSOU JEŠTĚ CHLAPÁCI :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
BUDEM NA VÁS POŘÁD MYSLET!!!!!! :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorbi : obrovska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nahodou jsem tu nakoukla a takova zprava......becim a becim.. :sweat_smile:
Hlavne ze uz to mas za sebou, to cekani muselo byt na hlavu. Tak at kluci pekne rostou....neboj vse dozenou. Budou sikulky po mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musim si dojit pro kapesnik, tak me to dojalo
28. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
tak počkejte až budete jezdit s kočárkem.... to se najde lidí s dotěrnýma otázkama :confounded:
28. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorbonko
už se moc těším na první foto těch tvých indiánů :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky me se na to zda jsou prirozene ptali zatim jenom na vsech kontrolach u doktora....
jinak se kazdy pta a to mate dedicne ? A vysvetlovat kazdemu ze jednovajecne se nededi...ach jo.
Jo ale uz jsem se setkala i s reakci...jeeee jednobunecne :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
28. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky jsem nějak naměkko.čekám až příjde manžel at mu to
můžu sdělit.On to svým způsobem taky prožívá.A všem vám drží palec.
28. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky uz se tesim na fotky malych Sorbat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem uplne namekko....
28. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Leni...prave jsem myslela na to ze zrovan doma nikdo neni a nemam to komu rict... :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenul
s námi to taťka taky všechno žere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek