Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
28. kvě 2009

Jo a s tim planem, asi to fakt nema cenu, mozna v tech malych soukromych spitalech k tomu prihlizej, ale ve fakultnich a dalsich mega spitalech maji takovy fofr, ze je jim to jedno. Ale treba kamaradka nemela u porodu nikoho s sebou a omdlela a prave v planu mela napsano jake leky si nepreje a co naopak vyzaduje a oni se podle toho pry ridili, jak ji pak rekli, no nevim. Mozna si ho napisu jen pro svuj klid, ale nedam jim ho 😀

blucka
28. kvě 2009

Myska, asi tiez zavisi na aky personal natrafis.........

adrosek
28. kvě 2009

-myslím že záleží na koho natrefíš aji
-no taky mě zaskočilo,že jedno měli v sedačke a druhé drželi jako křečka vruce
-taky nic nevidím co je na tom IVF,my jej taky podstoupili,když to hold nejde normálně tak je člověk vděčný za to,jaké jsou nyní možnosti

hanulka3112
28. kvě 2009

Ty jeji váhy mi přijdou taky nízké vždyť já v pondělí na UTz měla 2.1 a 2.4kg a to jsem byla 35+3 a to jsem drobná na začátku těhu jsem měla 53kg aj s botama a teď mám 64,5kg
Jo a psala mi Artepka, že na víkend má propustku a že pak ve St nebo Čt se na ni mrknou a mohla by jít domů a mám vás od ní pozdravovat 😉

blucka
28. kvě 2009

Hanulka, to su dobre spravy, tiez ju od nas pozdravuj a nech sa drzi...

adrosek
28. kvě 2009

-tak to jsou dobré zprávy ohledně artepky,tak super že ji pustí na víkend domů,si alespon oddychne že
-jojo moc malé váhy,nějaké divné,ale tak hlavně že jsou ok

veruleg
28. kvě 2009

to je supr s Artep....doufam, ze bude doma hodna a nebude tak aktivni jako predtim 😕

taky nechapu jak to muze nekdo odsuzovat to IVF. Minuly tyden ci kdy bylo dokonce v MFdnes clanek o matkach co donosi dite nekomu jinemu....spousta lidi to tam odsuzovala, ale verim ze kdyby se dostali sami do takove situace tak by mluvili jinak 😕

adrosek
28. kvě 2009

-jo přesně tak,ještě by boli vděční za to,že jim jej někdo donosí

myska77
28. kvě 2009

Jee Artepka se ma, do je dobre, doma je lip.
Hanul: my s dvojvajecnyma jsme na tom trochu ve vyhode s tema vahama, ona mela jednovajky a navzajem si brali ziviny, ale i tak byli mali. No hlavne, ze jsou zdravi, to je hlavni.

Holky v sobotu si jedem s manzou do Kolina pro kocarek (EW), ja myslela, ze se nedockam a uz je to tady 😀 ja se tak desne tesim, budu tady s nim porad jezdit po byte 😵

blucka
28. kvě 2009

...niekedy mam pocit, ze sa do tejto temy vrtaju ludia, ktory vobec nemaju problemy a deti maju, ja som vdacna, ze medicina takto pokrocila, pretoze mozno este pred par rokmi by som deti nemala a vdaka dnesnym vymozenostiam cakam dvojcatka....proste kecy ludi, ktory raz supnu a maju deti ma tocia do nebies...skoda slov, nech si kazdy zazije a potom uvidi...

myska77
28. kvě 2009

Blucka: presne, podepisujem na 100%

adrosek
28. kvě 2009

-blucka souhlasím stebou
-tak já se nacpala s holkama,asi jsem je uspala u toho jídla,sem zvědavá na jak dlouho tedy,tak jdem zalehnout k telce a vytrávit

luzza
28. kvě 2009

holky
já takový kecy o IVF ignoruju...
jsem šťastná,že jsem dostala šanci být maminkou dvojčátek 😵 😵 😵 😵
často se mě lidi ptaj,jestli jsme je počali přirozeně 😝 😝 a pak se při odpovědi že ne tak divně škleběj...přijde mi to neslušný... a moc osobní... já bych se na to nikoho cizího nikdy nezeptala...

adrosek
28. kvě 2009

-já taky ne luzza,taqky bych se neptala

blucka
28. kvě 2009

Luzz, to si robis srandu 😝 😝 😝 😝 ...tak sa ma este nikto nespytal, ale mozno ked sa narodia tak to pride............ 🙄
Mne sa raz stalo, ze sa ma pytali preco nemame este deti, ze ci to neni moderne v dnesnej dobe 😝 a to som bola tyzden po revizii pre MA, tak to som nevedela, co mam povedat......

blucka
28. kvě 2009

...no proste niekto nema chovanie...

sorbona13
28. kvě 2009

Je to za nami,kluci se narodili s vahou 985g (Honzik) a 975g (Kubik). Byla jsem ve spin. anestezii, takže jsem vše slyšela, Honzik hned doktora nakopnul a Kuba zase hodně brečel. Oba jsou v pořádku, sami začali dýchat, ted jsou na přístroji, který jim pomáhá, aby jim nesplaskli plice. Všechny testy zatím dopadly na jedničku, tak snad bude vše v pořádku I nadále. Děkuju všem, co nám drželi palce!

blucka
28. kvě 2009

Sorbonka, to je krasne, srdecne blahozelam.....tesime sa s tebou, ze testy dopadli vyborne, len tak dalej bojovnici........... 🙂 🙂

adrosek
28. kvě 2009

-sorbonka tak to je super,to jsou chlapíci,neboj zvládnou to a všechno to bude vpořádku,to musela být nádhera je slyšet už že,tak se opatrujte a jak budeš zase moci tak nám podej zprávy,moc moc se opatrujte

myska77
28. kvě 2009

Sorbi: GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ses sikulka a moc Ti to prejeme. Ted at se maji kluci cile k svetu a dari se jim na vybornou!!!!! Jezis to je jak rana z cisteho nebe, uplne me to vzalo. Ted odpocivej at ses brzo fit i Ty.

lenulinka21
28. kvě 2009

SORBI: gratulujéééééééééééme z celého srdce 🙂 🙂
Hl.že jsou oba v pořádku však oni jsou silní a vše zvládnou. Tak a máš to
za sebou 🙂 😉

Holky já se s tím teda osbně nesetkala že by se někdo ptal jestli čekáme dvojky
přirozeně nebo po umělém. Je to hodně neslušné se takhle vyptávat. Lidi si hold
do huby nevidí 😠

Od té Duchcové mě to fakt naštvalo a adopci jak psala bych brala jako poslední možnost.!!!
Já jsem osobně vděčná za to že IVF vůbec existuje že medicína dělá takové pokroky.

luzza
28. kvě 2009

SORBONKO
MÓC GRATULUJEME CELÁ RODINA!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
PŘEJU KLUKŮM HODNĚ SIL,ŠTĚSTÍČKA A HLAVNĚ MAMINKU,CO TO VŠECHNO ZVLÁDNE A USTOJÍ 😉 😉 😉
A NEBOJ SE,PLÍCE MAJÍ V POŘÁDKU 🙂 TEĎ ZA NĚ BUDE DÝCHAT MAŠINA,ABY SE KLUKÁNKOVÉ ZBYTEČNĚ NEUNAVOVALI A ABY SI PLÍCE ZVYKLY BÝT ROZEPJATÉ 😉
U NÁS JSOU DĚTIČKY I PŮLKILOVÉ,TAKŽE KLUCI JSOU JEŠTĚ CHLAPÁCI 😉 🙂 🙂 🙂
BUDEM NA VÁS POŘÁD MYSLET!!!!!! 🙂

veruleg
28. kvě 2009

Sorbi : obrovska gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nahodou jsem tu nakoukla a takova zprava......becim a becim.. 😅
Hlavne ze uz to mas za sebou, to cekani muselo byt na hlavu. Tak at kluci pekne rostou....neboj vse dozenou. Budou sikulky po mamince 😵 😵 😵 musim si dojit pro kapesnik, tak me to dojalo

luzza
28. kvě 2009

holky
tak počkejte až budete jezdit s kočárkem.... to se najde lidí s dotěrnýma otázkama 😖

luzza
28. kvě 2009

sorbonko
už se moc těším na první foto těch tvých indiánů 😀 😀

veruleg
28. kvě 2009

jinak holky me se na to zda jsou prirozene ptali zatim jenom na vsech kontrolach u doktora....
jinak se kazdy pta a to mate dedicne ? A vysvetlovat kazdemu ze jednovajecne se nededi...ach jo.
Jo ale uz jsem se setkala i s reakci...jeeee jednobunecne 😲 😲 😲 😲

lenulinka21
28. kvě 2009

Holky taky jsem nějak naměkko.čekám až příjde manžel at mu to
můžu sdělit.On to svým způsobem taky prožívá.A všem vám drží palec.

veruleg
28. kvě 2009

taky uz se tesim na fotky malych Sorbat 😵 😵 😵 jsem uplne namekko....

veruleg
28. kvě 2009

jojo Leni...prave jsem myslela na to ze zrovan doma nikdo neni a nemam to komu rict... 😵

luzza
28. kvě 2009

lenul
s námi to taťka taky všechno žere 😀 😀 😀 😀