• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
Jasně tak zítra ale až večer...já bych radši teda páreček :sweat_smile:
To jdeš Luzzo brzy na 3D jsem zvědavá na fotečky :wink:
26. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza tak to je super tak to budeš krásně vidět miminka.
26. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se loučím pro dnešek,zatím papa
26. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetíku
měla jsem jít na sreening I.trimestru a známá doktorka mi nabídla,že mě vezme místo toho rovnou na3D :sweat_smile:
tak jsem ráda :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza tak to je dobrý že půjdeš zrovna na 3D už se nemůžeš dočkat že určitě?Tak budeme držet pěsti aby to bolo ok.
27. lis 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdepak jste kdo co holky?Holky já se tak bojím jak se blíží ta kontrola u dr.
27. lis 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky - tak jsem četla o Jmise - je to smutný, ale na druhou stranu - opravdu lepší teď než později. A fakt je že tohle postihne daleko víc žen než si kdo vůbec myslí, i z přirozeného těhu, akorát většina z nich zjistí že je těhotná až po tom co se to přihodí - to jen my si to musíme vybrat s tím "luxusem" všeho čekání a strachování ještě měsíc dopředu, a pak jestli vůbec budou // atd...
27. lis 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jankatr máš pravdu stím.A jak se máš co?
27. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holciny, je to dneska nejaka nuda, vecer budeme mit zpravicky. No Luzza jeste to pohlavi vedet nebude, ale ten utz ve 13tt vypada roztomile, videla jsem film u kamosky, mela mimise na dvd, jen byl jeste takovy nedovynuty :wink: Uvidime. Ja mam v planu 4D utz ve 25tt (uz aby to bylo), je to film a je videt uplne vsecycko, dela to tady jeden pan doktor, chce za to 1000Kc, ale je to asi ten nejlevnejsi, uz mam na nej i cislo. Tak ty misacci se musi drzet!

Ja byla holciny dneska nakupovat. Udelalo se mi zle v drogerii, tak uz to taky nesnesu byt bez cerstveho vzduchu. A holky uz mam nahore 6kg, doktorka rikala, ze se mam tesit na minimalnich 16kg, tak si predstavte 153cm vysokou modelku se 70kily, no to budeme tedy vypadat :grinning: :grinning: No ale zrovna jsem si rikala, co bych pro ne neudelala!!!!
27. lis 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo to potom dáš dole jak budeš kolem nich lítat neboj.
27. lis 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak copak děláte co kočky
27. lis 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme doma z UZ, nic moc nového vlastně nevím, jen to co jsem vyčetla na netu, že se mají vstřebat ty cysty...to potvrdil i dr. který o půl 3 spěchal na oběd, takže s námi byl rychle hotov a to jsme tam čekaly od 12h...
Jinak mám ale potvrzené i od něj 2 holčičky a vážej 373g a 365g a jsme 20+4 a 20+3tt jinak vše v pořádku.
Tak jsem se stavolala v CAR a objednala se na 3D UZ s dvojčátky je prý lepší jít dřív než se tam budou mačkat, tak jdu 13.12 v 13h to budu 23tt.
27. lis 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík zanetik tak to je super moc gratulujem moc moc!!Hlavně že to dobře dopadlo jako.Já se taky tak těším na úterý ale aj bojím
27. lis 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme na ultrazvuku...já,jirka a 2 kolegyně od nás z jipu...odběhli jen v pracovních hadrech :sweat_smile: :grinning:
screening dopadl dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: miminka jsou úplně zdravá a od hlavičky k prdelce mají 7 cm...
miminko A jen v klidu leželo a hrálo si s pupečníkem,měl překřížené nožičky a jen občas zívlo a celé se proplo,jako by se chtělo protáhnout...doktorka říkala:plážový typ :grinning:
miminko B celou dobu poskakovalo a točilo se z bříška na záda a naopak,šermovalo rukama a bubnovalo do stěny dělohy :sweat_smile: ...prostě pěkný divoch :grinning:
27. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky bála, ale neboj...bude to dobrý hlavně děti nestresovat dopředu :wink:
27. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetíku
móc gratuluju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a taky ti závidím holčindy :wink: :pensive: :dizzy_face:
27. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo super hlavně že jsou vpořádku.
27. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky!!!
a placenta se mimískovi posunula,takže je mají oba na přední stěně :wink:
takže přichází v úvahu normální porod :wink:
27. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak
prťata jsou dle UTZ o pět dní větší,než dle posl. mens.
27. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak samé dobré zprávičky luzza,já jsem taky už vědět zda je to ok všechno.
27. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebój :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do úterka to vydržíš a pak uvidíš ty krasavce :grinning: :grinning:
27. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak vás zdravím dneska všechny a přeji pěkný den.
28. lis 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vás zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
písnu později,mám honičku :wink:
28. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc to nepřeháněj ale luzza
28. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky - nějak teď poslední dobou nestíhám :sweat_smile: - ale koukám že ze včera jsou v podstatě jen samé dobré zprávy :slight_smile: :wink:
28. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si oběhala obvoďáka (kvůli razítku do průkajdy) a balíčky z pošty...
pak jsem udělala bramboračku a mexickej guláš...
vyprala a vyžehlila...
trochu poklidila a jsem K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem narazila na další zajímavej kočárek - http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=754162 - tenhle novej model s brzdou by se mi fakt líbil. Máme to tu všude z kopce do kopce, a i s jedním mimčem jsem měla kolikrát co dělat, hlavně když začalo být trošku kluzko - tu brzdu bych teda fakt brala. Ale zas teda není zrovna z nejlehčích :unamused: váží něco přes 22 kg
28. lis 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pěknej jankatr kukala som na něj,ale dost těžkej tedy ne jak píšeš.
Tak já som dneska neudělala nic,je mi od rána zase nic moc tak jen polehávám a jsem ráda že jsem.
28. lis 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani
hartan zx II. budu mít...
už po jedněch dvojčátkách...ale je jako novej... maminka s ním byla moc spkojená...
a nezapomeň,že tohle je cena bez tašek a bez nánožníku...
takže se ta cena ještě vyšplhá
28. lis 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri neboj,to tě už brzy přejde :wink:
28. lis 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek