Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

zanetik
26. lis 2008

Jasně tak zítra ale až večer...já bych radši teda páreček 😅
To jdeš Luzzo brzy na 3D jsem zvědavá na fotečky 😉

adrosek
26. lis 2008

Luzza tak to je super tak to budeš krásně vidět miminka.

adrosek
26. lis 2008

Holky tak já se loučím pro dnešek,zatím papa

luzza
26. lis 2008

zanetíku
měla jsem jít na sreening I.trimestru a známá doktorka mi nabídla,že mě vezme místo toho rovnou na3D 😅
tak jsem ráda 🙂

adrosek
27. lis 2008

Luzza tak to je dobrý že půjdeš zrovna na 3D už se nemůžeš dočkat že určitě?Tak budeme držet pěsti aby to bolo ok.

adrosek
27. lis 2008

Tak kdepak jste kdo co holky?Holky já se tak bojím jak se blíží ta kontrola u dr.

jankatr
autor
27. lis 2008

Ahojky - tak jsem četla o Jmise - je to smutný, ale na druhou stranu - opravdu lepší teď než později. A fakt je že tohle postihne daleko víc žen než si kdo vůbec myslí, i z přirozeného těhu, akorát většina z nich zjistí že je těhotná až po tom co se to přihodí - to jen my si to musíme vybrat s tím "luxusem" všeho čekání a strachování ještě měsíc dopředu, a pak jestli vůbec budou // atd...

adrosek
27. lis 2008

Jojo jankatr máš pravdu stím.A jak se máš co?

downhamka
27. lis 2008

Tak holciny, je to dneska nejaka nuda, vecer budeme mit zpravicky. No Luzza jeste to pohlavi vedet nebude, ale ten utz ve 13tt vypada roztomile, videla jsem film u kamosky, mela mimise na dvd, jen byl jeste takovy nedovynuty 😉 Uvidime. Ja mam v planu 4D utz ve 25tt (uz aby to bylo), je to film a je videt uplne vsecycko, dela to tady jeden pan doktor, chce za to 1000Kc, ale je to asi ten nejlevnejsi, uz mam na nej i cislo. Tak ty misacci se musi drzet!

Ja byla holciny dneska nakupovat. Udelalo se mi zle v drogerii, tak uz to taky nesnesu byt bez cerstveho vzduchu. A holky uz mam nahore 6kg, doktorka rikala, ze se mam tesit na minimalnich 16kg, tak si predstavte 153cm vysokou modelku se 70kily, no to budeme tedy vypadat 😀 😀 No ale zrovna jsem si rikala, co bych pro ne neudelala!!!!

adrosek
27. lis 2008

Jojo to potom dáš dole jak budeš kolem nich lítat neboj.

adrosek
27. lis 2008

Tak copak děláte co kočky

zanetik
27. lis 2008

Ahojky, tak jsme doma z UZ, nic moc nového vlastně nevím, jen to co jsem vyčetla na netu, že se mají vstřebat ty cysty...to potvrdil i dr. který o půl 3 spěchal na oběd, takže s námi byl rychle hotov a to jsme tam čekaly od 12h...
Jinak mám ale potvrzené i od něj 2 holčičky a vážej 373g a 365g a jsme 20+4 a 20+3tt jinak vše v pořádku.
Tak jsem se stavolala v CAR a objednala se na 3D UZ s dvojčátky je prý lepší jít dřív než se tam budou mačkat, tak jdu 13.12 v 13h to budu 23tt.

adrosek
27. lis 2008

Ahojík zanetik tak to je super moc gratulujem moc moc!!Hlavně že to dobře dopadlo jako.Já se taky tak těším na úterý ale aj bojím

luzza
27. lis 2008

byli jsme na ultrazvuku...já,jirka a 2 kolegyně od nás z jipu...odběhli jen v pracovních hadrech 😅 😀
screening dopadl dobře 🙂 🙂 🙂 miminka jsou úplně zdravá a od hlavičky k prdelce mají 7 cm...
miminko A jen v klidu leželo a hrálo si s pupečníkem,měl překřížené nožičky a jen občas zívlo a celé se proplo,jako by se chtělo protáhnout...doktorka říkala:plážový typ 😀
miminko B celou dobu poskakovalo a točilo se z bříška na záda a naopak,šermovalo rukama a bubnovalo do stěny dělohy 😅 ...prostě pěkný divoch 😀

zanetik
27. lis 2008

To já taky bála, ale neboj...bude to dobrý hlavně děti nestresovat dopředu 😉

luzza
27. lis 2008

zanetíku
móc gratuluju 😅 😅 😅
a taky ti závidím holčindy 😉 😔 😵

adrosek
27. lis 2008

Jojo super hlavně že jsou vpořádku.

luzza
27. lis 2008

jo holky!!!
a placenta se mimískovi posunula,takže je mají oba na přední stěně 😉
takže přichází v úvahu normální porod 😉

luzza
27. lis 2008

jinak
prťata jsou dle UTZ o pět dní větší,než dle posl. mens.

adrosek
27. lis 2008

No tak samé dobré zprávičky luzza,já jsem taky už vědět zda je to ok všechno.

luzza
27. lis 2008

nebój 😵 😵 😵 do úterka to vydržíš a pak uvidíš ty krasavce 😀 😀

adrosek
28. lis 2008

Ahojík holky tak vás zdravím dneska všechny a přeji pěkný den.

luzza
28. lis 2008

taky vás zdravím 🙂 🙂 🙂
písnu později,mám honičku 😉

adrosek
28. lis 2008

Moc to nepřeháněj ale luzza

jankatr
autor
28. lis 2008

ahojky - nějak teď poslední dobou nestíhám 😅 - ale koukám že ze včera jsou v podstatě jen samé dobré zprávy 🙂 😉

luzza
28. lis 2008

tak jsem si oběhala obvoďáka (kvůli razítku do průkajdy) a balíčky z pošty...
pak jsem udělala bramboračku a mexickej guláš...
vyprala a vyžehlila...
trochu poklidila a jsem K.O. 😝

jankatr
autor
28. lis 2008

tak jsem narazila na další zajímavej kočárek - http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=754162 - tenhle novej model s brzdou by se mi fakt líbil. Máme to tu všude z kopce do kopce, a i s jedním mimčem jsem měla kolikrát co dělat, hlavně když začalo být trošku kluzko - tu brzdu bych teda fakt brala. Ale zas teda není zrovna z nejlehčích 😒 váží něco přes 22 kg

adrosek
28. lis 2008

Je pěknej jankatr kukala som na něj,ale dost těžkej tedy ne jak píšeš.
Tak já som dneska neudělala nic,je mi od rána zase nic moc tak jen polehávám a jsem ráda že jsem.

luzza
28. lis 2008

jani
hartan zx II. budu mít...
už po jedněch dvojčátkách...ale je jako novej... maminka s ním byla moc spkojená...
a nezapomeň,že tohle je cena bez tašek a bez nánožníku...
takže se ta cena ještě vyšplhá

luzza
28. lis 2008

adri neboj,to tě už brzy přejde 😉