Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

veruleg
7. čer 2009

Luzz : diky, pak pridam fotky......jako ze fakt existuje a nejsem jak inspektor Colombo 😎

Bluci : no tu nervozitu znam. Ja uz jsem ted nervozni aby vse dobre zabalil a hlavne dobre dojel. Cesta mu zabere dva dny autem...to budu jak na rni 😕

veruleg
7. čer 2009

Bluci : oprava jako na TRNI 😲

adrosek
7. čer 2009

-jojo blucka já se už taky těším a očítám ten 36.týden,taky si říkám že ted v pondělí odcházím od dr.s termínem porodu už jinak ani rana jako 😉
-já se ted najedla polívky a jsem plná nějaká
-jojo už to všude tlačí a dost někdy až je to nepříjemné,jak jsem psala,že když se nějak vyboulí tak ´to dost bolí

blucka
7. čer 2009

Veru, neboj vsetko zvladne a ty ho uz budes mat pri sebe. Juuuuj to bude parada 😵 ...

blucka
7. čer 2009

Adrosek, keby ti nasi doktory vedeli co na nich chystame...uz nech si pripravuju jasne odpovede... 😉 😉

luzza
7. čer 2009

holky moje
vy ani nevíte,jak vám rozumím...
pro mě byly poslední týdny těhu doslova peklo... v noci jsem i brečela...
vím,že je to hrozně dlouhé... ale já a moje holčičky na vás pořád myslíme,aby se vám už ulevilo 😉 🙂

luzza
7. čer 2009

tak jsem povlíkla postele a chtěli jsme jít s kočárkem ven,ale je tam pěkně hnusně,fouká vítr jak v listopadu 😒

blucka
7. čer 2009

Luzz, ste zlaticka, ze na nas myslite.. 🙂 🙂
Ty jo, tak to u nas je dnes krasne, skoro stale svieti slniecko a trochu pofukuje...

luzza
7. čer 2009

bluci
tak mi trochu sluníčka pošli 😀 😅

blucka
7. čer 2009

tak uz je na ceste k vam.. 😀 😀

adrosek
7. čer 2009

-tak unás je taky hezky,svítí občas sluníčko a je celkem aj dusno tak uvidíme jestli to něco nepřižene

luzza
7. čer 2009

bluc
tak zatím k nám dorazil jen otravnej soused 😀 toho si taky poslala ty?? 😅 😅 😅 😅 😅

blucka
7. čer 2009

Luzz, so susedom nemam nic spolocne 😀 ...

luzza
7. čer 2009

tak nakonec se tady taky udělalo hezky 🙂 díky bluci 🙂

adrosek
7. čer 2009

-tak snad to tam vydrží aj u vás luzza 🙂
-tady je stále hezky

artep26
8. čer 2009

Dobré ráno kočky,
jdu na vás na chvíli mrknout a tady nikdo 😲 😀
Máme se fajn, vše v pohodě, břicho oproti minulosti tvrdne málo ale je to tím, že každou volnou chvíli ležím a gaučíkuju.
Nějaké novinky tady??
Hanulce dneska pravděpodobně budou vyvolávat porod, je tuším 38tt a jak se udělá místo na sále, tak šupajdí rodit. Nejdřív se budou snažit rodit přirozeně, pak se uvidí jak to bude pokračovat a co dál.
Blucko ty už taky 38tt?? Už ti říkali něco o porodu??
A vůbec, jsou tu nějaké novinky?? Jdu juknout na Sorbi do albíčka, jak se mají kluci 😉

artep26
8. čer 2009

Gábi moc gratuluji k holčičkám a ať hezky přibývají a jdete brzy domů 😉
Měly krásné míry, na to že jsi rodila v 31tt, takže je vidět že to jsou bojovnice. 😉
Sorbi kluci jsou pašáci a taky bojovníci, jak jinak ... přeci po mamince 😉

sorbona13
8. čer 2009

Ahoj holky, jsem tu zase jen na skok. Kluci se mají dobře, dnes přibrali každý 10g a každý den klokánkujeme, včera měl poprvé u sebe Kubíka manža a byl to pohled pro bohy, takový skřítek malinký na dvoumetrovém chlapovi 🙂
Artep: držíš se výborně, jen tak dál 🙂 A pozdravuj Hanulku, držím palce, ať to má rychle a pokud možno bez větší bolesti za sebou, budu dnes na ní moc myslet. To vyvolávání jí tedy nezávidím, já měla kontrakce celou noc před porodem a je to fakt hnus, jenom jsem koukala na hodinky a čekala, kdy přijde další 🙄
Ale dá se to zvládnout a Hanulka to bude mít určitě v pohodě. Jakmile budeš mít nějaké zprávy, tak pošli info 🙂

artep26
8. čer 2009

Sorbi tak to jsou kluci šikulkové, no však už jsem to psala 😉
Hanulka se zatím neozvala, tak uvidíme kdy a jak to bude, pak hned podám infošky.
Jdu se převléknout z pyžama a pak ještě nakouknu 🙂 🙂 🙂

veruleg
8. čer 2009

ahoj holky , pekne pondeli vsem preju.
Doufam ze to Hanulka bude mit rychle za sebou a ze ji nebudou dlouho trapit 😵
Artep, podej pak zpravy 😉

Sorbi : to Ti verim, ze to musis byt super pocit s bobeskama a jak jsi rikala, ze to je pohled pro bohy...tak na tom neco bude. Oni ti chlapi se tak nejak rozzari kdyz u sebe maji male miminko...na tohle se uz taky moc tesim az je uvidim spolu. Jen tak dal a at kluci rostou 😵

artep26
8. čer 2009

Holky psala Hanulka že jí zavedli tbl na vyvolání porodu a přestěhovali ji z oddělení k porodním sálům, tak snad se to rozjede. Pokud budu mít infošky, tak hned napíšu 😉
Veru ahojda 🙂 🙂 🙂

veruleg
8. čer 2009

ahoj Arti, co pesan? Ta musi byt stastna ze jsi doma, ze jo.Nase Vendula tak lina, ze jsem sam chlup...nejradsi by se totiz valela tady doma se mnou 😀

lenulinka21
8. čer 2009

Ahojík holky,
tak se hlásím do diskuze 🙂

Hanulce držím paleček necht má vše hladký průběh
jako včera moje neteř.
Narodilo se jí miminko 3,70kg a 51cm, a jmenuje se Kamil.
Včera o půl 10jí tam manžel vezl a malý byl o půl 1 na světě.
Takový porod bych taky brala. 🙂 🙂

Jinak se držím jak to jde nevím sice jak vypadá venek ale dala
jsem se do toho tak už to nějak vydžím.

Arti: jak si na tom ty? máš ještě nějaký čípek? Já už skoro NIC a prý
už mám i porodní cesty připravené.Ve čt KO.

Ahoj VERU 🙂

adrosek
8. čer 2009

-ahojík holky,taky vás zdravím všechny,,já si zase dneska poležela až do ted a aj chvílama sem spala
-já sem byla vzhůru už od šesti nejprv pač sem se ránpo chystala k dr.zároven s manžílkem,no ještě jsem se kukla do průkajdy pač jinak bych tam jela zbytečně,jsem to nějak popletla pač jdem až zítra na tu kontrolu,no hlava som děravá jako 😉
-jinak sorbonka super že se tak držíte jen tak dál teda
-hanulka teda dneska rodí tak snad to bude rychle a bude vše ok

artep26
8. čer 2009

Veru to víš že je ráda, pořád sedí u mě, když jsem venku, je to mazlík, ale je veliká, tak jí manža honí, páč ona by si na mě nejradši vlezla 😀 😀 😀 😀
Leni já snad zatím ok, čípek mi v nemocnici neměřili a na KO jdu ve středu, tak pak poreferuji. Mně hlavně zkoumali pohmatem, zda se neotvírám, tak snad se to nezměnilo, ve stř jsem byla pořád na prst 😉 Tak pak podej infošky, jak jsi dopadla, mně je zatím fajn, pupík tvrdne pomálu, ale když ztvrdne, tak je to mazec, cítím to až v krku 😀 😀 😀
Adri ahojda, no hlavně že jsi se koukla 🙂 a nejeli jste zbytečně, teď každé cestování navíc je zátěž kočko 😵 😵 😵

lenulinka21
8. čer 2009

Arti: jj dám vědět. o otvírání nic posleděně neříkal-to by mi asim řekl, né?
Jen říkal že už nemám skoro žádný čípek a mám ležet a klidový režim.
Na tvrdnutí mi ještě k magnezku nasadil GYNIPRAL je to na dělohu.
Holky máte ho taky někdo ten lék?

veruleg
8. čer 2009

ahoj Leni, neboj to si zvyknes na to lezeni....ja uz lezim vic jak mesic 😉 ale nastesti sem tam vylezu na zahradu, takze to jde. Uz se taky nemuzu dockat ctvrtka az pojedu na tu kontrolu. Mimousi se mi po tech nekolika dnech klidu dost probrali a ted sem tam zabusi uplne dole....au, jsou to podpasovky, mam pocit ze je citim o dost niz. Tak uvidime ve ctvrtek. 😨

Adrosku : no jeste ze ses mrkla...to ja nekdy taky radsi zkontroluju nekolikrat 😅 Hlavne ze to clovek zjisti zavcas.

Tak to vypada ze tento tyden mame same kontroly. Tak si musime drzet pesti at jsou jen same dobre zpravy.

Arti : no nase Vendula, mi tu skoci obcas na dvojpostel, ale davam si bacha kdyz uz ji slysim. Takze lezi vetsinou v nohach a nebo obe jsme zady k sobe. 😵

artep26
8. čer 2009

Leni to by ti řekli a hlavně už by jsi ležela v nemocnici a Gynipral by ti hezky poštěli žilou jako mně 😝
Gynipral ti dali domů?? To se teda docela divím, v HK ho domů nedávají ... že prý musí být maminka i dítě pod kontrolou, když se berou tyhle tablety 😲 ale nechci tě strašit, jiný kraj, jiný mrav 😉
Veru moje děti taky vyvádějí čím dál víc, si občas říkám co tam prckové dělají a co mají energie 😀 😀 😀
A na kontroly už asi budu chodit každý týden si myslím, kvůli tomů otevírání 😉 Držím všem na kontroly palec, ať je to všechno v cajku 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
8. čer 2009

Veru: já mám někdy pocit že tam mám vetřelce 😀 😀
kolikrát do mě oba buší až to vypadá hrozivě-to břicho. Ale jak říkám
lepší o nich vědět než ne.

Po těch lécích co mi nasadil mám pocit, že to břicho už tak netvrdne
jen když musím na malou tak ztvrdne. 😒

adrosek
8. čer 2009

-no mě se zdá že mi to břicho ted tvrdne častěji,ale nevím snad už co je tvrdnutí a co je,když se mi holky vyboulí a je to pěkně tvrdé,tak uvdímco řekne zítra dr.na to