Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

blucka
14. čer 2009

Ahoj Adrosek, tak este raz drzim palce, okolo pol deviatej idem ja na prijem tak na vas budem moc, moc mysliet.

adrosek
14. čer 2009

-jojo taky na tebe budem myslet blucka

veruleg
14. čer 2009

Ahoj Adrosku a Bluci moc na vas budu zitra myslet. Dneska se mi o vas dokonce i zdalo 😔 Budu drzet pesti at jde vsechno v pohode a at uz mate miminka u sebe. Ta nervozita asi bude narustat...ono si vemte jak dlouho clovek na to ceka, vy co jste po tom IVF obzvlaste a ted uz je to tady 😵
Tak drzim pesti a tesim se na info a fotky. Nas tehu uz tady pomalu ubyva, ale doufam ze si budem psat i potom 😉

blucka
14. čer 2009

Ahoj Veru, diky ze na nas myslis 🙂 . Mas pravdu, cele tehu som sa nevedela dockat kedy nadide ten den a teraz sa citim tak vselijak 😅 .Psychika pracuje...

myska77
14. čer 2009

Ahoj holky,
Adroska uz nestihnu tak jeste popreju hodne stesti aspon Blucce, tfuj tfuj holky, moc ma vas myslim cely vikend jak vam as musi pracovat nervy, ja bych byla mrtva nervozitou, ale i nadsenim, ze uz to bude.
Bluci a Ty uz vis, ze Ti to vyvolaji tebo Te kuchnou hned zitra nebo zitra mas jen prijem a zacnete az v utery?

Veru Ty se dneska dockas manzela, vid? No parada, to bude shledani po tak dlouhe dobe.

My jsme byli cely vikend na Slapech na chate, byla to parada, ta vedra se tam krasne snaseji, ale ta cesta, uz tam asi pristi vikend nepojedu. Tenhle vikend me silene zacal bolet kriz, kazdy krok, otoceni v leze je utrpenim, uz chodim jak kacer Donald a pripadam si jak hroch, uz se nemuzu dockat. Ve stredu jdu na KO a reknou mi co dal, a kdy pripadne nastup, tak se taky tesim co bude. Kluci uz by mohli byt kolem 2,3 kil, tak uz zacnu premlouvat doktory k ukonceni.

Co ta Lenul, lepsi se ji ten nalez a propusti ji tedy po tom tydnu? Uz je taky dost daleko, tak by ji tam nemuseli drzet, at jeste nabere sily doma.

A co Sorbi, taky se dlouho neozvala jak kluci rostou a jak pokracuji s vyvojem.

adrosek
14. čer 2009

Ahojik holky,tak vas zdravim vsechny z nem.uz,jsem na samostatnem pokoji takze to bude ok,manzilek odjel kolem pul pate tak jen kukam na telku tady co jineho,zitra to vypada tak na 9.30pry,sem druha na rade tak uvidi sr

sorbona13
14. čer 2009

Ahoj holky, hlásím se s dalšími zprávami. Kubíček včera poprvé dosáhl váhy 1kg 🙂, Honzík má 1090g a dneska jsme klokánkovali oba s manžou, ještě že máme ty kluky dva, aspoň se nehádáme 🙂

artep26
14. čer 2009

Ahoj,
holky jen se hlásím že žiju, jsme pořád 3v1 ale tvrdne mi pupek a je to dost bolestivé, tak ležím co to jde. Pokud časové rozestupy budou menší a menší tak vyrazíme zase do FN HK aby se na mě podívali a popř. zase napíchli a zastavili kontrakce.
Mějtě se bájo, všem držím palce ať se vše vede 😉

artep26
14. čer 2009

Adri a Blucko zítra budu s vámi 😵 😵 😵 držím palečky i s prckama 😵 😵 😵

lea77
14. čer 2009

ahoj Androsek, moc na tebe myslím ať se dobře vyspinkáš, žádný strach a jen těšení na mimča 🙂

Sorbi, tebe taky zdravím a super, že kluci tak přibírají, jen tak dále.

blucka
14. čer 2009

Artep, diky, snad tvrdnutie polavi, aby si nemusela do spitalu.
Jee, Adrosek, tak budes na PC, je fajn, ze mas sama pokoj a telku, ten cas je taky dobry, vid.?
Mysko, zajtra na prijmu sa mame dohodnut kedy porodim, tak dufam, ze to bude uz zajtra, najhorsie je to cakanie a ja este neznasam poziciu pacienta 😒.

kacatko000
14. čer 2009

ahoj holky

Bluci moc ti držím palečky a hlavně aby to už bylo zítra. Tvé číslo mám tak ti napíšu.
Androšku to je super, že máš přístup na pc. Hlavně to vydrž do zítřka, chápu, že nervozita začíná pracovat.

Holky moc na vás myslím a budu zítra myslet jen a jen na vás a na vaše miminka.

Artep ahoj, to mě mrzí, že ti tvrdne bříško, tak odpočívej a kdyby něco tak alou do nemocnice.

Mysko jé víken d na slapech, to je paráda. Já byla doma a ještě dožehlovala poslední látkové plíny. Drž se taky ještě, máš to už snad taky za pár, vím, že je to už děs. Já mám hrozný noci, nevím jak lehnout, budí mě ostrá bolest v podbřišku ale zatím se držím. Budu s vás rodit asi jako poslední.

Doufám, že lenča se taky drží a ještě mimísci u ní nějakej ten týden pobudou.

Sorbonka mi poslala pár foteček, no kluci jsou úžasní, moc moc taková drobátka krásná.

tak hezký večer a bluci a androšku myslím na vás 🙂

jankatr
autor
14. čer 2009

ahojky - koukám že ten víkend byl skoro všude docela rušnej - bodejť ne - po takovým hnusným počasí si každej vychutnával sluníčko 😵 😵 😵

My byli včera taky po návštěvách - a Myšáci z toho byli tak utahaní že v osm padli za vlast uplně bez řečí (jindy ještě tak min. půl hodinky protestujou) a vstávali až o půl páté ráno a pak až o půl deváté 😎 😎 😎 takže luxus.
Dneska jsme zas celé odpoledne strávili na dětském dnu který tu pořádali myslivci takže tam nebylo ani o zvířátka nouze. A bylo to moc fajn. 🙂

blucka
15. čer 2009

Dobre ranko 🙂 ,
prajem vam vsetkym pekny den, vsetky sa tu pekne i s prckama opatrujte...
Idem sa chystat...

luzza
15. čer 2009

dobré ranko
před chvílí mi přišla sms od artíka...
je v porodnici,je na 5 cm otevřená a bude rodit 🙂 🙂 🙂 tak jim držme palce 🙂

luzza
15. čer 2009

adrosku a bluci
moc na vás myslím a dokud se neozvete,že už jsou miminečka na světě,budu jak na rní 😀 😀 😀
mooooc se těším 😀 😀 😀
držte se holčiny 🙂 😉

luzza
15. čer 2009

víkend jsme strávili venku,takže nebyl na net vůbec čas 😅 a večer mi nešel koník 😒
holčičky jsou zlatý,začínaj pěkně pozorovat,co se děje kolem a občas nás obdarujou sladkým úsměvem 😵 😵
od večerního kojení vstávali až v půl třetí a pak v sedm...teď zase usnuly,tak já půjdu taky 😀 😀

luzza
15. čer 2009

artík zase píše:
je změna,dali mě ještě na jip a mám infuze na zastavení kontrakcí...

kacatko000
15. čer 2009

ahoj holky

tak mi psala dopo blucka, že prý ji udělali ultrazvuk a zátěžovej test a prý jsou ji schopni držet až do čtvrtku a nebo pátku, prý se uvidí.

Chudina nechávaj ji pěkně potrápit.

Luzzi moc moc pozdrav artíka a že na ni taky myslíme.

kdoví co androsek, doufám, že to probíhalo dobře..

holky kupovaly jste si do porodky a nebo na doma nějakej ten čajík na podporu kojení?? A ten feniklovej proti nadýmání??

Luzzi ty jsi zdravotní sestra, netušíš zda můžu používat canesten tablety na zavádění, vrátil se mi výtok a je to nepříjemné, svědí a je do zelena. K doktorovi jdu až příští ponděli, tak nevím co na to

myska77
15. čer 2009

ahoj holky, ten vikend byl tedy zlomovy pro vic lidi nez jen pro Artika, me taky v 9 odvezl manzel do Motola s krvacenim a rozbehlym porodem, uz mi to zastavili 3.infuzi. kluci maji kazdy 2,2 kilo a Bcko se otocilo zase hlavou dolu, takze cisar. Nechaji si me tady az do porodu, museji me drzet az do toho 36.tt, protoze nemaji inkubatory volne, je tu moc malych miminek. a taky nadstav, misto 40 mimin tu maji 60 a maminy jsou vsude po Motole na vsech oddelenich. Uz mi nepichnou pry ani kortikoidy, pry to neni uz potreba. Mam tu desne pomaly net jen pres mobila, tak nebudu porad online. drzim Artikovi a Adroskovi palce. Chudak Blucka, takhle ji trapit.

luzza
15. čer 2009

holky
psala artík,už dopoledne,ale mě nešel kůň 😠 !
že jí vysadili infuze,páč má nějaký zánět,takže tomu nechaj volný průběh...

luzza
15. čer 2009

Právě napsala Artep : Tak jsme na světě, Já Amálka 1820/42 a já Mikulášek 1990/44.. Narodila jsem se v 16:23 a bráška 16:28.. Všicni jsme v pořádku!!! 😉

veruleg
15. čer 2009

ahoj holky...nefungoval mi konik a ted nestiham docist...mam zpravy od Adroska

Zdravime vsechny, tak jsme konecne dockaly a vykoukly nasvet..... jmenujeme se Sara 2630g 48cm a Adelka 2800 a 49 cm. Vsichni trï jsme v poradku. Tak vas zdravime. .....
tak tohle je od Adroska, tak uz to ma za sebou

Ted vidim ze Artik uz to ma taky za sebou..jdu to docist a pak neco pisnu. Dnes mi neni nejlip, jsem totiz vul a pomashala jsem manzovi vybalovat 😠

veruleg
15. čer 2009

holky co se to deje...to byl fakt vikend.....to uz nas tady moc nezbyva....jsem z toho vedle 😔

veruleg
15. čer 2009

myska 77 : drz se holka 😉

luzza
15. čer 2009

tak gratulujeme adroskovi 😵 😵 😵 😵 😵

myska77
15. čer 2009

Adrosku a Artiku, moc gratulujeme🙂) to je nadhera, krasne vahy a uz se tesime na fotecky. Me dali dalsi infuzi, nemaji inkubatory, tak se boji at se to nerozjede. Uz me desne boli ruka od te kanyly. Domu zatim nejdu 😝

zanetik
15. čer 2009

Ahojda dvojmamky, tak se nám to tu pěkně rozrodilo..to je tím počasím, Artep a Adroskovi moooc gratuluju 😉
Mysko tak hodně sil 😉
Kacatko mě dávaly čaje 3 na den a pak jsem si koupila domů...jen já po pravdě je moc nepiju 🤐

jankatr
autor
15. čer 2009

Adrosku - moc gratuluju - holky mají krásný váhy - tak ať se vám dobře daří a holčinky ať nezlobí. 🙂 🙂 🙂

Artíkovi už jsem psala na IVFky

Kacatkoo- já si kupovala do porodky ten od Lerosu pro kojící matky - mám ho vyzkoušený už od Daníka - ale teď už ho ani nepiju - mlíčka je tak akorát a kluci přibírají jak po šlehačce 😀 😀 😀

luzza
15. čer 2009

mysi
snaž se to vydržet... 😉