• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
autor
s tím vstáváním - je fajn že byl Daník teď tak dlouho doma protože jsme vstávali až kolem osmé -takže když se to teď o hodinu posunulo tak se to šouplo na tu sedmou - což je docela v pohodě - Daník už stejně půjde do školky takže po neděli už budem vstávat tak se to akorát hodí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr a s tím mluvíš z duše mě :grinning: :grinning: :grinning: taky se nám to hodí kvůli domínovi :wink:
31. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už druhý týden nosíme úspěšně kalhotky :slight_smile: (teda zatím jen nelinka...)
31. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mě občas Kuba začne jakoby si stahovat punčocháčky - tak ho zkusím posadit ale neudělá nic a za chvíli se začne vztekat - ale chvilku po tom co ho obleču se vykadí - tak nějak nevím, ale asi to nebudu lámat přes koleno - jednou se zadařit musí... :sweat_smile:
31. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr tak takhle přesně začala nelinka!!! :fearful: :sweat_smile: takže bacha :sweat_smile:
31. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, error, pripavuju si tu pro vas zpravu a fotky z dovci a nejak se mi odeslala fotka kluku ze sauny (detske :grinning: :grinning: )
Takze ahojky, bylo to uzasne a mame nadherne zazitky a kluci byli bozani. Jeste sem hodim nejake fotky a pak vas doctu.
31. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim v jakem poradi se to ulozi, ale posilam celou cestu - zastavka na benzince jak kluci dlabou gulas :grinning: Mates nechtel pustit lzici :dizzy_face: , pak svaca v nejake vesnicce, prvni prochazka v perovkach uz na miste, byly 2 stupne :confounded: No a pak uz radeni v bazenu, teda nejdriv v zupankach ve sprse a snad jedina rodinna v odpocivarne saune :sunglasses:

31. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myska77 Určitě jste si to užili - fotečky jsou úžasný - moc vám to sluší - a kluci jsou fakt boží :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska77 tééda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to čumím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: krásný fotky, úplně vám závidím, že ste vypadli z toho každodenního kolotoče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a užili si tak pěknou dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myska77 Tak jsem zkoukla i zbytek - no fakt tiše závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To ubytování je suprový - ty postele pro děcka a domeček pod přebalovákem - hlouposti ale úžasně to zútulní. Fakt super :slight_smile:
31. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka Luzzi diky, musim rict, ze ten hotel byl fakt super, je to z te rady Childrens friendly hotelu, kde je se vse delane pro deti. U jidla matde asi 80 zidlicek, se drevene, muzete si sami vybrat ruzne druhy kase a umichat si to u vecere, sechny prikrmy (ty sklenicky), brindaky, plastove nadobi, noproste vsechno. Veskere komplexy toho hotelu jsou propojene tunelem, takze sude dojdete suchou nohou, maji tam i skolku zadarmo, takze muzete jit do sauny/bazenu/posilony a oni am deti pohlidaji a jdeste s programem. V bazene kazdy den kurzy plavani pro deti, ruzne akc na hristich u hotelu, proste detmi ziji. A pokoje jsou take primarne pro deti, trochu bylo videt na fotkach. Tak kdyby nekdo chtel tip, tak rada poskytnu.
1. lis 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza ctu tady, ze uz uspesne chodite na zachod, ty fotky jsou dokonale, kde ste koupili ty schudky s prkynkem, libi se mi, ze to ma i ta madla. A Doimik je tedy uz kus chlapa, pekne to leti, vid?
1. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska já jsem teda z té vaší dovči úplně vedle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co nějaký ceník? :confused: :zipper_mouth: to bude asi maakr,co?
schůdky jsme koupili od paní, co se jí sešly dvoje...byly ještě originál zabalené...chtěla za ně 320 kč... Nové stojej cca od 600 do 800 , podle typu a značky, ale dají se sehnat téměř všude...Zkoušeli jsme také přes MMB, tam jich je taky dost, ale když jsme se na ně jeli podívat, zjitili jsme, že ty plastový šrouby v těch svárech jsou dost vyklavý, i když schůdky vypadaly jako nový..takže je určitě lepší, koupit si nové, v tomhle případě :slight_smile:
1. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :grinning: Ahoj všem :slight_smile: :slight_smile:
@luzza no myslím, že se stydět nemusíš hi hi bydlíš na baráku a tam je vždy
hafo práce do toho máš 3 děti :grinning: :grinning: takže bud v klidu :sunglasses:
Teda koukám, jak si HOLKY krásně hrají a pomáhají :slight_smile: hl.teda mě nejvíc pobavilo
jak kojej panenky hi hi to musí být kráááásný :grinning: my už nevstávame v 8hod ale v 7hod
takže nový čas se nás dotknul... :angry: ale je to o zvyku.

@myska teda páááni to je dovča s velkým D :slight_smile: :wink: všechno ta vypadá tak pěkně a taky to zařízení
pro ty nejmenší děti je SUPER :sunglasses: přesně jak tady někdo psal,že je fajn vypadnout ze stereotypu.Nám tady
dokončují to sídliště a taky překvapili. udělali krásné dětské hřiště pro NEJmenší děti :slight_smile: :slight_smile: Spoustu nových
stromů, nové osvětlení, chodíky...no je toho hodně.
Jinak FOTKY teda nemají chybu a ty vypadáš jak kdybys NERODILA hi hi :grinning:

@jankatr nočník u nás žádný pokrok stále na něj chodí jen Tomášek a to JEN ráno.

A ted perka HOLKY nedávno jsem vás tady spovídala jak to máte s dulíkama hi hi
a je to tadýýýýý Tomášek si přestal dudlat ze dne na den :slight_smile: :grinning: Už ho vůbec NECHCE
1. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenulinka21 Leni to jste na tom líp jak my - u nás se nechodí vůbec - sice jsem to poslední dobou párkrát zkusila ale nic z toho nebylo :rolling_eyes: Ale teď před zimou to nechci lámat přes koleno.
1. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myska77 Ten hotel to zní fakt úžasně - jestli to není tajný - na kolik vyjde pobyt? Nemáš nějaký odkaz?
1. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr nooo já Pavlíka vůbec nelámu ON prostě nechce tak jak píšeš
přes ZIMU to nechám být a začneme na jaře :slight_smile: :wink:
@myska noooo taky by mě to zajímalo jaké jsou ceny? apod odkaz prosíííím kujeme:slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza uz jsem se na netu pokoukala po tech schudkach a je jich opravdu velka skala. Premyslim, jestli nebudou pro kluky treba zajimavejsi nez nocniky, porad nekde lezou do vysek, pristrci si zidli ke kuchynske lince a hnedle myjou nadobi :grinning:
Jinak ta dovca holky stala dost, ale za to pohodli s detmi to stalo, pujci i kocarky (i dvojcatove)a motorky, takze clovek jen sbali hadry a jede. Nas to vyslo i s benzinem cca na 24 tisic na 7 noci s polopenzi. A ze jsem teda pribrala :sweat_smile: clovek se neudrzi a porad si chodi ochutnavat dalsi a dalsi jidla. Myslim, ze na webu ceniky nemaji, poslou cenu zpet na zaslanou poptavku, zalezi na sezone, rozlisuji asi 4 a pak na druhu pokoje, naji singly, dvojite s dvema pokoji, pak dvojite s kuchyni a pak apartmany, kde je loznice a ten detsky, koupelna a kuchynka.
Tady je odkaz: http://www.kolping.hotel.hu/Family_apartments
1. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myska77 těch 24000 myslíš na osobu nebo pro všechny? (teda pro vás 4 - nebo spíš 2 :dizzy_face: )?
1. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr je to za vsechny a za vsechno vcetne nasich obedu, na ktere jsme chodili do restauraci nebo si kupovali potraviny v obchode, vsechna pia,kafe a vina, ktera jsme si dali a benzin. Deti to meli zadarmo, jen nejake male poplatky tusim. Dala jsem tam celou cifru, ale holy pobyt s polopenzi by stal min.
1. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Počkej to jako myslíš za vás a za prarodiče - takže 4 dospělé??? :astonished: Tak to zas ale není tak strašný, když píšeš že je to i s benzínem. To docela jde - to utratíš víc za dovču tady u nás na horách :angry: :rolling_eyes: A nebude to zdaleka tak "Children friendly" jako tohle - možná spíš vůbec - budeš ráda když ti dají dětskou postýlku.
1. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já mylím, že myska myslela sebe, chlapa a kluky, ne? :confused:
1. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza jojo, jen nase jednotka, nasi prijeli pozdeji na ty svatky a bydleli jinde, jen s nami chodili do bazenu.
2. lis 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si včera myslela že půjde Daník po dvou měsících marodění konečně do školky ... - a jak to dopadlo? Prozměnu od rána zvracel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aby toho nebylo málo tak když to jeho přešlo tak prozměnu od tří hodin v noci jsem do rána lítala kolem blinkajícího Kubíka a do toho ještě hulákal Matýsek prozměnu s horečkou.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@myska77 Tak to jo - já si právě říkala že za čtyři dospělý by to bylo fakt za hubičku. :sweat_smile:
2. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr Ty jo Janka to bsi mela tedy noc. Kde to ti Tvy kluci berou. Uz je klukum lip a preslo je to blinkani a srazili ste horecku? Nedovedu si predstavit takhl litat kolem 3 deti. Drz se a dej vedet.

U nas je veselo, dala jse kluky spat a zacali vrtat zase v baraku, uz to delaji od cervna a zase rozbijeji uz polozene podlahy, protoze jsou krive, to by se clovek po.... :frowning2:
2. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myska77 Tak naštěstí jsem zjistila že večer už Daník zvracel nejspíš jen proto, že po celodenním půstu zbodnul u dědečka na co přišel... :angry: (zasloužili by oba dva...) a naštěstí to bylo jen to jednou než šel spát.
A u Kuby mám tak trošku podezření že pokud to nebyla nějaká ta jednodenní viroza tak se prostě přecpal - měli jsme dušenou mrkev a zbodli toho docela dost - jenže oni to prezenti nekoušou :angry:
Dneska už byli kluci docela v pohodě - akorát Maty má zas horečku :rolling_eyes:
2. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr myslím na tvou bandu vojáků :wink: a doufám, že se to všechno urovnalo :slight_smile: písni :wink:
3. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek