Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
28. led 2011

@jankatr jj je to tááák Tomík je menší i drobnější a je strašnej cít'a
Je i o min mladší 😀 a měl o půl kila mín než brácha a pak je to mamánek a rád
se mazlinkuje 🙂

jankatr
autor
28. led 2011

U nás je to uplně stejný - a i tak z okolí co znám děti tak ty co jsou "bytelně" založený jako Kuba nebo Daník - tak jsou to pohodáři a spací mimina a tihle drobínci jsou takový citlivky, mamánci, mají lehký spaní - zkrátka asi jim chybí ty "obalený" nervičky 😀 😀 😀

lenulinka21
28. led 2011

@jankatr jj 😀 😀 krásně a trefně napsanééé já si to také myslím...
pavlík spí celou noc od 2 měsíců a ¨že mu lezly ZUBY vůůůbec nevíme a celkově
je samostatnější ale i šikovnější (tím samozřejmě nechci shazovat Tomáška)

A tomášek nooo celou začal spinkat později pořád jsem si říkala:
nééé musíš vydržet nedat si ho k sobě do postele 🙂 pač vím, že on by chtěl...
Celkově tíhne ke mě více ale aspon to máme takto rozdělený 😉 bo ten druhý zase jen tak nepříjde a nepomazlí
se...

jankatr
autor
28. led 2011

@lenulinka21 to je fakt jak přes kopírák 😅 😅 😅 Kubík je i takovej odvážnější co se týče cizích lidí a nového prostředí - daleko dřív se osmělí. Kdežto Mates mi vydrží vyset na krku klidně až do odchodu když na to přijde 😀 😀 😀 to si pak říkám ještě že je to aspoň takovej prcek 😅 Kuba ten by se pronesl 😀 😀

lenulinka21
28. led 2011

@jankatr 😀 😀 to snad není možnýýý my to máme úplně úplně přesně
jako vy.... 😀 Pája na návštěvách řádí, hraje si ani o něm nevíme a Tomášek sedí jak PLACKA
a trvá mu než se osmělí a nebo se hned hrne ke mě 🙂
No sme zvědavý na zítřejší akci bude tam kolem 70 lidí tak uvidíme, co nám Tomák předvede
A Pavlík jééé 😀 😀 tam bude hafo jídla tak ho celý den neuvidím, s prominutím vyžere stoly postupně 😀 😀
a nějaká MAMA ho zajímat nebude....hl. že je jídlo 😉

jankatr
autor
28. led 2011

@lenulinka21 to je fakt přesný 😀 😀 😀 😀

luzza
28. led 2011

holky jste mě pobavily 😀 😀 😀 😀 😀
u nás je to takto :
Nela : o dost větší, všechno uměla dřív než elí, bojí se cizích, je furt ostražitá a nedůvěřivá, spí lehce a kratší dobu,jí ráda a hodně, ale vybírá si co...
Elča : menší, ve všech dovednostech následovala až nelinku, je důvěřivá, mazlí se s každým, konverzuje s úplně cizími lidmi,
spí tvrdě a dlouho, sežere všechno, co se vejde do pusy...

obě jsou hrozně mazlivý k nám, i k sobě navzájem...jsou to obě cíti...jsou celkem klidný a poslušný...
s domínem, když byl v jejich věku, se to vůbec nedá srovnat.. 😅

jankatr
autor
28. led 2011

@luzza tak samo že to není pravidlem - i když z vašich holek se mi zdá že ani jedna není takovej ten střízlínek - že sice je menší ale pořád kus ženský 😉 🙂 Mates to je takovej ten skříteček co bys ho přerazila jen pohledem 😅 😅 😅

luzza
28. led 2011

@jankatr přesně jak píšeš 😉 😀 eliška je sice o dost menší, ale je to pořez 😀

jankatr
autor
28. led 2011

No jo - jsou to pořádný ženský - to je potřeba 😉 🙂

janicka.slunicko
30. led 2011

Ahoj holky tak koukam co díte to osobnost sama,aj u nas je to také Ríša ten je takouvej skoupej na usmev a mazliček ale Valča to je certice na každeho se smeje a hlavne sni vše co se jí dam do Ríši to ho musím přesvedčovat do jidla. A když jdu cvicit s Ríšou tak Valča přileze a hnedka chce bejt u me ,zarlivka jedna. Ta se pekne rozjela stim lezením aj se postaví u gauče i v postílce na me rano halekala že stojí a mela ohromnou stoho radost.

luzza
30. led 2011

dnes byl sice mráz, ale nám se venku stejně líbí 😀

lenulinka21
1. únor 2011

@luzza vy jste čím dál úžasnější 😀 😀 holky už FAKT vypadají jako
školkové 😀

Jinak oslava na které jsme byli, proběhla celkem v poklidu 🙂 na Tomáška tam bylo
moooc lidí a je pravdou že tam bylo 70lidí. v 19hod jsem je odvezla domů a předala
je kámarádce, co už je dobře zná 🙂 a dala je spát a já se vrátila na oslavu.
Pavlík jak se dalo čekat vyjídal stoly 😀 😀 a od každého chtěl mobil 😅 😅 ale oba se tam vylítali
a než jsem pořádně odjela zpátky tak už SMS že oba usli 😀

jankatr
autor
1. únor 2011

@lenulinka21 jsou to šikulky 🙂

adrosek
1. únor 2011

-ahojík mamky,hezký den všem,tak my sme marodi zase ☹ sme byli u dr.a ve čvtrtek jdeme na kontrolu
-luzza mooc hezké šikulky

janicka.slunicko
3. únor 2011

Ahoj hlky,tedka jsem delam připravu si na oslavu v nedeli,oni budou mit prckové rok 14.2.co se narodily,ale budem to tedka slavit,nejak by jsem se cela rodinka nesesli pristí tyden. Mam už udelanej velkej talíř z mandlovky ovoce to dam kolem ježka a budu jeste delat ružičky na nepečenej dortík. Tak pak poslu fotky z oslavy,doufam že tatka dorazí na oslavu,zase je pryyč...

Snad jste vsichni zdraví a nejsou žadny marodi...

luzza,hezké fotečky...
lenulinka21,to teda mas souseddku,koza jedna,to kdyby mela deti tak by si to nedovolila.
myska,to vim jakej je stoho bordel ,mame to za sebou ,okna asi tři roky a tedka nam dodelaly fasadu a zateplení na baraku...

luzza
3. únor 2011

janicko, tak se budem těšit na fotečky 😵 😵 🙂 🙂 🙂 hezky si to užijte 😵 😵 😵
adrosku - tak jak je holčičkám??? myslím na vás holky...

adrosek
4. únor 2011

-ahojík holky,tak už je nám o něco lépe,naštěstí už nemáme teploty ale stále kašleme hrozně tak sme doma ještě,tak je to celkem nude
-co vy mamky jak ste na tom

jankatr
autor
4. únor 2011

No na nás tak nějak něco leze - Daníka konečně pustil ten děsnej kašel co měl, zato klukům se spustila rýma, Robertovi je tak nějak všelijak a na mě taky cosi leze.... - JÁ UUUUUUUUŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ CCCCCCCCHHHHCCCIIIIII LLLÉÉÉÉÉÉÉÉÉTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOO - TOHLE UŽ MĚ FAKT NEBAVÍ 😠 😠 😠

jankatr
autor
4. únor 2011
jankatr
autor
4. únor 2011

Tak už máme doma velkýho chlapa - Daník 6 let 😵 😵 😵

luzza
4. únor 2011

@jankatr téééda to fáro je parááádní 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 gratulace daníkovi 😉 😉 😉 kluci jsou frajeři 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 všichni tři 😀 😀 😀 😀 krásný dětičky 🙂

jankatr
autor
4. únor 2011

a taky bylo mooooooooooooooooccc dobrýýýýýýýý a já mám zas aspoň dvě kila nahoru páč jsem ho nakonec půlku snědla více méně sama - ještě že tu druhou jsme rozdali. Daník ho ani neochutnal - prostě nechtěl 😅
ale bylo výborný - čokoládovej piškot a uvnitř tvarohová náplň s broskvema (kompotem) a ten marcipán taky dobrůtka 😵 😵 😵

luzza
4. únor 2011

@jankatr teda ty mi děláš chutě 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 já bych si dala 😝 😝 😝 škoda, že nebydlíte vedle 😀 😀 😀 😀 😀 jinak náš Domíno je stejný dortojedlík jako Daneček 😀 😀

jankatr
autor
4. únor 2011

No jo no 😅 😅 😅

janicka.slunicko
5. únor 2011

jankatr,gratulace Daníkovi.

Valča mam první zoubek,super?

jankatr
autor
5. únor 2011

@janicka.slunicko tak to taky gratulujeme - a kdo ho našel ? 😉

lenulinka21
5. únor 2011

@janicka.slunicko jééé GRATULACE k 1 zoubku 🙂 😉
@jankatr ooo tak už máte doma velikého chlapa 😀 páni 6 let to už je frajer 😉

adrosek
7. únor 2011

-ahojík mamky,hezký den všem přejeme
-janicka gratulace k zoubkům
-jankatr moc hezké fotky,kluci jsou chlapáci už
-no my sme asik opět nemocní,sárinka od soboty opět teplotuje a v noci nespíme moc,ale lezou nám asik dva špičáky na hoře tak nevíme jestli to není aj ztoho ty teploty,zítra jdeme k dr.ještě raději
-jak vy mamky,jak se máte

jankatr
autor
7. únor 2011

Tak my taky marodíme - všichni - nebo skoro všichni -na mě to teprv leze ale zatím se držím zuby nehty. Tatínek nám odpadl totálně, mrňata mají rýmu jako trám a kašel a aby toho nebylo málo tak Daník na 99% neštovice - k dr jdeme až zítra ale myslím že jsem se nesekla - na zádech už má z jednoho pupínku puchýřek tak si myslím že to bude ono.