• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
žanet, tak nakonec jsme vybrali dvě barvy kočárku. jako hluboké korbičky budou v barvě agua - tyrkysová. to je můj favorit. a jako sporták jsme zvolili khaki. a to sem původně myslela že by sporták mohl bejt červenej. ale nakonec to vyhrála taková neutrální barvička. a vy máte nakonec jakej?
7. led 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri
polštářek fakt super :grinning: snad jim ho nezničím,než se naroděj :grinning:
jinak s těmi sedačkami - já teda nikde po nákupech s dvojčecíma miminama jezdit nebudu :grinning: takže mi stačej sedačky v autě, bez adaptérů na kočár... :slight_smile: a když už pojedem,hodíme si s jirkou každej jednu sedačku na nákupní vozík a bude :sweat_smile: :sweat_smile: navíc z nich hodně rychle vyrostou :wink: takže nechci moc investivovat :wink:

ale kdyby mi to někdou koupil,tak bych byla samozřejmě ráda :slight_smile: :grinning: je to pohodlíčko :wink:
7. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda že ztoho vyrostou sice,já zas hodně jezdím k rodičům a k holkám takže snad to využiji hodně
stím polštářkem taky si jej chci pořídit a je to nějaký extra jako pro dvojičky že je větší nebo je stejný jako ty ostatní kojící
7. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jezdím všude autem...a na ten přechod od auta k našim,nebo ke kámoškám podvozek k sedačkám tahat nechci... naši,nebo holky bafnou sedačky a jdem k nim :wink:

adri - je o dost větší,než standartní velikost... kup si hlavně ten s kuličkovou výplní! takový ty podkovy naducaný nejsou vůbec foremný a pro dvojčátka krátký...
7. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na procházky mám radši kočárek jako takový :slight_smile:
takže když budem plánovat nějaký výlet,půjde do kufru celý kočár :grinning: je jednoduše a rychle složený,takže žádný problém :slight_smile:
7. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
-tak se poptám přímo na dvojčata že jej chcem,jasně na výlet když pojedem tak to taky vemem celej kočárek no uvidíme ještě tedy
7. led 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri
a vy taky budete chtít vědět,co čekáte za pohlaví,že??? :sweat_smile:
7. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo chceme to vědět a sme nedočkaví jako,já bych chtěla hrozně páreček,teda alespon jednu holčičku tak sem zvědavá,no hlavně když to bude zdravé sice
7. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, moje řeč. já bych to nevydržela nevědět co to bude. a hlavně co by si měl člověk nakoupit, v jaký barvě výbavičku a tak.
7. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
-no právě mě jde hlavně oty věci že jaké nakoupit
7. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám stejné :grinning: MUSÍM TO VĚDĚT :grinning: :grinning:
taky jsem si přála aspoň jednu holčindu,protože už máme Dominika,ale šance se snížila :grinning: ,když je áčko klučík :grinning: tak uvidíme zítra :wink: béčko budu taky milovat :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ať to bude cokoliv :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
-no budu na tebe myslet aby tam byla holčička tedy,snad se hlavně ukáže co?
7. led 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minule mi řekli,že příště budou zase o 3 týdny starší,takže vyrostou a trochu se tam překroutěj :grinning: tak tomu věřím :wink: postavím se tam klidně na hlavu :grinning: aby tam mohli nakouknout :grinning:
7. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
-no snad ano,ale stejně je to sranda když jedno se nechce ukázat že,nám to jedno na minulém UTZ taky se furt mlelo a nechtělo se nechat pořádně vyšetřit a ani změřit,nějakej divoch prej
7. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
-holky a chodíte někam do cvičení nebo plavání nebo se to u dvojčat moc nedoporučuje,já bych chtěla chodit jen se musím ještě zeptat dr.tak si říkám,že si alespon pořídím zatím domů ten balon
7. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri
já do kurzu nepůjdu...jsem zdravotní sestra a co se týká porodů a všeho kolem nich, už mám informací až nad hlavu :grinning: na kurz jsem chodila v prvním těhu,ale snad jen proto,že jsem byla v kontaktu s těhulkama,bylo to hrozně fajn :dizzy_face: (internet jsme neměli) a pak - jeden porod za sebou mám a to je nad všechny kurzy :grinning:

co se týká cvičení,balón je super! ten si určitě pořiď! už kvůli zádům! mě to hrozně pomáhá...
plavání je ideální cvičení pro těhulky :slight_smile: jen někomu vadí ty bazény a chlorovaná voda... :unamused: mě teda spíš vadí ta zima v plaveckým areálu :sweat_smile: jsem strašně zimomřivá a i když vyhřívaj vodu i vzduch,mě to většinou nestačí :grinning: ale jinak plavat můžeš v celém období těhu,je to skvělá rehabilitace :slight_smile:
dál nějak moc necvičím :pensive: ale snažím se dodržet aspoň ty pravidelný procházky (i když u nich děsně funím :grinning: )

co se týká manži a přípravy na porod,je u nás vše vyřešené...jirka je původně taky zdravotník,takže ví přesně,co nás čeká a co je třeba :wink:

takže my máme kurzy a cvičení doma :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrosku já vzhledem k tomu že sem v 2.trimestru krvácela a byla v nemocnici tak mám takový aktivity zakázaný. musím více odpočívat a ani žádný velký procházky. i když sem si plánovala jak budu chodit plavat a na procházky, tak ted bohužel nemůžu
7. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
-no tak uvidíme tedy,balon si určitě pořídím a budu cvičit na něm alespon doma u telky jentak at stále jen neležím na gauči,alespon ty záda trocha rozhýbat
-no uvidíme
7. led 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinko
tak to je jasný! koukej se šetřit...ať jsou prcci v pořádku a ty taky...
ono ti nic neuteče,neboj :wink:
ženský prožívaj bezproblémové těhu a porod i bez kurzů a cvičení :wink: :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri
a tebe taky bolí záda??
7. led 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj. já se hodně šetřím. sem se naobědvala a chce se mi hrozně spát.

a taky sem koukala na tv paprika (to je jen o vaření) a dneska tam dělali čokoládový bonbony. a já dostala tak strašně velikou chut na čokoládu, že si asi budu muset načnout bonboniéru :slight_smile:
7. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda dvojmamky :slight_smile:
Tino my máme oranžový korbičky a sporťák nakonec červený, růžový mi neprošel...
Balon jsem si nechala koupit k svátku v lékárně, sedím na něm občas, ale nevím ani jak na něm v těhu cvičit, pořád nebyl čas něco na netu najít...na cvičení nechodím, protože u nás ve městě nic takovýho není, ani plavání (já teda moc stejně neumím) a dojíždět se mi samotný nechce...všechny známé porodily už na podzim...takže já dodržuju procházky a někdy i rychlý, protože věčně nestíhám a dobíhám na poslední chvíli...
jinak já počítám s tím, že budu jezdit sama nakupovat, na zahradu s holkama a ták, jsem ráda samostatná, takže proto ten kočárek a i v létě pojedu do města třeba jen s autosedačkama když pojedem na otočku...
7. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jankatr a ten kočárek co jsi vybrala je super, už jsem ho i zkoušela, má ho jedna známá, jezdí stejně krásně jako Walker, protože má velká nafukovací kola...já psala dotaz někdy v listopadu, to ještě neměly ty vložený tašky a s těma sedačkama taky nevím, psaly že jo, ale nevím jak to mělo přijít v r. 2009, ale já se bála na to čekat, ale měla jsem ho vybraný hned po Walkerovi...
7. led 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem se teda zamilovala do easy walker hned na první pohled
7. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanetko
radši moc neběhej :grinning: :grinning: ať holčičky nevyklepeš :grinning:
7. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
až budete kočárky mít,hned dodejte foto :slight_smile: ať se můžem kochat :slight_smile:
7. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám v albu, ale z www. stránek, jinak už je zase v krabici u našich, ale vlastně mám sporťák a hluboký vyfocený v tel. tak to zkusím stáhnout...nestihla jsem vyfotit podvozek s autosedačkami...
7. led 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanetko
ty vybrující lehátka bych chtěla taky...
jen chci sehnat nějaký levný :wink:
7. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
-no mě záda občas bolí,když dlouho stojím nebo když jsem dlouho na nohách,tak si říkám že budem alespon na balonu trocha se pohybovat
-kočárky pak ukažte to je jasné at se můžeme pokochat
7. led 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no záleží co je levný...ale to co jsem si vybrala se dá pak použít jako křesílka jsou do 18kg a ne do 9kg jako ty pro mimi jen...ještě ale vybírám že tří provedení...
7. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek