• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
satanko
promiň,jsem zdravotní sestra,ale s takovouhle diagnózou nechat maminu doma je přinejmenším divný...
u nás by to teda bylo nemyslitelný...
14. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm, no já jak tam jela, tak sem měla radší zbaleno, ale prej pro mě nemohli udělat víc, jako kromě klidu ...
14. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
satana:já si do konce 12.týdne píchám agolutin u nás s v prví fázy používá místo utrouše,páč je prý podstatně lepší,a k tomu beru estrofem, teď už bych za normálních okolností brala duphasnon,jenže já mám na něj alergii. A po tom konci 12.tt budu až do 34.tt brát 1 utrouš denně.
luzzo:o prcky se neboj,určitě jsou v pořádku,vydrží víc než si myslíme,hlavně ať je teď brzy lépe tobě
satano:nevím,jestli je to možné,ale já mě od začátku těhotenství dost teče krev z nosu,tak jsem to říkala svému dr. a dal mi prášky, že prý po těch hormonech co jsme braly,je tělo dost překrvené....tak třeba to nemusí mít souvislost s hematomem, ale určitě bych jela klidně i na pohotovost,abych věděla,že je vše v pořádku.
adra:jestli jsem to dobře pochopila,páč tě přeluštit je náročné, blahopřeji k výborným výsledkům :dizzy_face: Myslíš,že jim tam jel Julinek dělat bordel v papírech,nebo špatně vypsal počty plodů,jo? :sweat_smile:
14. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
satanko
a v jaký nemocnici??
14. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
člověk když jede s něčím na pohotovost přímo do špitálu (do porodnice), tak doufá, že pro něj udělaj maximum a že když řeknou, že víc nemůžou, tak prostě víc nemůžou, jako jinak nevím, kam by se měl člověk obrátit :frowning2:
14. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzzo:já to pochopila,že jsi sestra na JIPu nebo na gyndě? Nebo jsi to střídala?
Satan:neboj, třeba to bylo u tebe trochu jiný a ne tak akutní, sice už o tom něco víme a něco jsme si prožily,ale přeci jen doktoři nejsme a věřme,že ví co dělají. :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
v brně na obilňáku, to je porodnice s ženskou nemocnicí
14. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tetes
jak píšeš,ve špitále mi píchali Agolutin,protože utroš nebo dufaston je při krvácení nebo špinění k ničemu...
14. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tetes píšu to v rychlosti,no víš julínek dovolil aby šterneberskou nemocnice a prostějovskou měla agel aproto jsem psal že v tom udělal bordel on.
14. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
saty
tak to se fakt divím... :confused:
myslela jsem,že jsi třeba byla v nějaký menší nemocnici...
ale možný je asi všechno...

každopádně buď opatrná,jen polehávej a při nejbližší příležitosti se spoj s doktorem...!!!
14. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
satana:třeba fakt maximum udělaly,nemyslím,že by jsme to my tady mohly posoudit,byť se k tomu cítíme kompetentní :wink:
adra:to víš,já jsem Julinkovo zastánce,tak se mi to nezdálo :wink:
14. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo tetes, jak říkáš, věřme, že ví co dělají :wink:
no nic, půjdu si lehnout a zítra (pokuď se nic nezhorší), to proberu s mudr.
andra - gratuluju k výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
saty
bež hajat :wink:
nejlepší léčba :wink: :dizzy_face:
14. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já si jdu udělat další čajík a taky zalehnu... :wink:
pa
14. led 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jen holky hezky odpočívejte. já se taky dneska jen válim u telky a nechce se mi nic dělat.
14. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
-tak já si na chvílu spočla,myslela jsem že mě přestane bolet ta hlava ale zatím nic teda tak nevím
-jinak stím utrošem,taky sem to pomalu snižovala jak jsem psala a pak už nic,to samé estrofen ktomu a asvcorutin,ten jsem ještě pak brala,ale hrozně mi tekla krev znosu teda často tak sem jej vysadila takže beru jen listovku a vitamíny
14. led 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky
už mě zase bolí žaludek :confounded: je to otravný :frowning2:
14. led 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
-luzza to se mi taky stává často že mě začne bolet žaludek,je to jak píšeš otravný a nepříjemný,mě ktomu ještě začne občas pálit žáha,asi si vemu paralen na tu hlavu
14. led 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mě takhle ze začátku těhu taky bolela hlava, ale žádnej prášek sem si nebrala. a paralen se může? jinak na pálení žáhy používám rennie a ty jsou skvělý
14. led 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, paralen se urcite muze. Slysela jsem, ze i pulka brufenu :slight_smile:
14. led 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
adri
s tou hlavou tě lituju,já si toho užívala snad ob den...doufej,že to brzy přejde a budeš mít klid :wink:
tinko
paralen se může,ale mě moc nepomáhal...ale rennie taky moc chválím :grinning:
14. led 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
-jo mě taky dr.říkal že paralen můžu kdyby mě něco bolelo,no zkusím to,ale taky snad obden mě bolí,většinou to přejde,ale dneska se to drží od rána a jakýkoliv pohyb mi to ještě zhorší
14. led 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
aliku
máš pravdu,brufík se taky jednorázově může,ale jen v 1. a v 2.trimestru,pak už ne.. :slight_smile:
14. led 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
adrosku
jestli tě to uklidní,mě to fakt v tom 16.týdnu přešlo :slight_smile:
14. led 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
-tak snad ano luzza,tak uvidíme tedy
-já už se tak těším na příští týden na tu kontrolu,jen aby bolo všechno vpořádku
14. led 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tinko
dnes jsem koukala na nové albumy Koníka a jsou tam fotky dvojčátek narozených ve 27.týdnu :sweat_smile: klidně se tam mrkni,ať víš,jak tvoji prcci teď asi vypadají :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tinko
je to od cherubie - klárka a davídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, to jsem nevedela, ze ten brufen jen v 1. a 2. trimestru. Mě naštěstí celé těhotenství nic nebolelo. Až den před vánoci zub. Jinak pohoda.
14. led 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
-luza tak já na to taky dneska kukala na ty mimča narozená vtom 27.týdnu jké jsou prtěvé že
14. led 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
luzzi, tak no na to se jdu hnedka podívat
14. led 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek