Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
14. led 2009

satanko
promiň,jsem zdravotní sestra,ale s takovouhle diagnózou nechat maminu doma je přinejmenším divný...
u nás by to teda bylo nemyslitelný...

satana
14. led 2009

hmm, no já jak tam jela, tak sem měla radší zbaleno, ale prej pro mě nemohli udělat víc, jako kromě klidu ...

tetes1
14. led 2009

satana:já si do konce 12.týdne píchám agolutin u nás s v prví fázy používá místo utrouše,páč je prý podstatně lepší,a k tomu beru estrofem, teď už bych za normálních okolností brala duphasnon,jenže já mám na něj alergii. A po tom konci 12.tt budu až do 34.tt brát 1 utrouš denně.
luzzo:o prcky se neboj,určitě jsou v pořádku,vydrží víc než si myslíme,hlavně ať je teď brzy lépe tobě
satano:nevím,jestli je to možné,ale já mě od začátku těhotenství dost teče krev z nosu,tak jsem to říkala svému dr. a dal mi prášky, že prý po těch hormonech co jsme braly,je tělo dost překrvené....tak třeba to nemusí mít souvislost s hematomem, ale určitě bych jela klidně i na pohotovost,abych věděla,že je vše v pořádku.
adra:jestli jsem to dobře pochopila,páč tě přeluštit je náročné, blahopřeji k výborným výsledkům 😵 Myslíš,že jim tam jel Julinek dělat bordel v papírech,nebo špatně vypsal počty plodů,jo? 😅

luzza
14. led 2009

satanko
a v jaký nemocnici??

satana
14. led 2009

člověk když jede s něčím na pohotovost přímo do špitálu (do porodnice), tak doufá, že pro něj udělaj maximum a že když řeknou, že víc nemůžou, tak prostě víc nemůžou, jako jinak nevím, kam by se měl člověk obrátit ☹

tetes1
14. led 2009

Luzzo:já to pochopila,že jsi sestra na JIPu nebo na gyndě? Nebo jsi to střídala?
Satan:neboj, třeba to bylo u tebe trochu jiný a ne tak akutní, sice už o tom něco víme a něco jsme si prožily,ale přeci jen doktoři nejsme a věřme,že ví co dělají. 🙂

satana
14. led 2009

v brně na obilňáku, to je porodnice s ženskou nemocnicí

luzza
14. led 2009

tetes
jak píšeš,ve špitále mi píchali Agolutin,protože utroš nebo dufaston je při krvácení nebo špinění k ničemu...

andra76
14. led 2009

tetes píšu to v rychlosti,no víš julínek dovolil aby šterneberskou nemocnice a prostějovskou měla agel aproto jsem psal že v tom udělal bordel on.

luzza
14. led 2009

saty
tak to se fakt divím... 😕
myslela jsem,že jsi třeba byla v nějaký menší nemocnici...
ale možný je asi všechno...

každopádně buď opatrná,jen polehávej a při nejbližší příležitosti se spoj s doktorem...!!!

tetes1
14. led 2009

satana:třeba fakt maximum udělaly,nemyslím,že by jsme to my tady mohly posoudit,byť se k tomu cítíme kompetentní 😉
adra:to víš,já jsem Julinkovo zastánce,tak se mi to nezdálo 😉

satana
14. led 2009

jojo tetes, jak říkáš, věřme, že ví co dělají 😉
no nic, půjdu si lehnout a zítra (pokuď se nic nezhorší), to proberu s mudr.
andra - gratuluju k výsledkům 😵 😵

luzza
14. led 2009

saty
bež hajat 😉
nejlepší léčba 😉 😵

luzza
14. led 2009

já si jdu udělat další čajík a taky zalehnu... 😉
pa

tina30
14. led 2009

jen holky hezky odpočívejte. já se taky dneska jen válim u telky a nechce se mi nic dělat.

adrosek
14. led 2009

-tak já si na chvílu spočla,myslela jsem že mě přestane bolet ta hlava ale zatím nic teda tak nevím
-jinak stím utrošem,taky sem to pomalu snižovala jak jsem psala a pak už nic,to samé estrofen ktomu a asvcorutin,ten jsem ještě pak brala,ale hrozně mi tekla krev znosu teda často tak sem jej vysadila takže beru jen listovku a vitamíny

luzza
14. led 2009

holky
už mě zase bolí žaludek 😖 je to otravný ☹

adrosek
14. led 2009

-luzza to se mi taky stává často že mě začne bolet žaludek,je to jak píšeš otravný a nepříjemný,mě ktomu ještě začne občas pálit žáha,asi si vemu paralen na tu hlavu

tina30
14. led 2009

mě takhle ze začátku těhu taky bolela hlava, ale žádnej prášek sem si nebrala. a paralen se může? jinak na pálení žáhy používám rennie a ty jsou skvělý

alik30
14. led 2009

Ahoj holky, paralen se urcite muze. Slysela jsem, ze i pulka brufenu 🙂

luzza
14. led 2009

adri
s tou hlavou tě lituju,já si toho užívala snad ob den...doufej,že to brzy přejde a budeš mít klid 😉
tinko
paralen se může,ale mě moc nepomáhal...ale rennie taky moc chválím 😀

adrosek
14. led 2009

-jo mě taky dr.říkal že paralen můžu kdyby mě něco bolelo,no zkusím to,ale taky snad obden mě bolí,většinou to přejde,ale dneska se to drží od rána a jakýkoliv pohyb mi to ještě zhorší

luzza
14. led 2009

aliku
máš pravdu,brufík se taky jednorázově může,ale jen v 1. a v 2.trimestru,pak už ne.. 🙂

luzza
14. led 2009

adrosku
jestli tě to uklidní,mě to fakt v tom 16.týdnu přešlo 🙂

adrosek
14. led 2009

-tak snad ano luzza,tak uvidíme tedy
-já už se tak těším na příští týden na tu kontrolu,jen aby bolo všechno vpořádku

luzza
14. led 2009

tinko
dnes jsem koukala na nové albumy Koníka a jsou tam fotky dvojčátek narozených ve 27.týdnu 😅 klidně se tam mrkni,ať víš,jak tvoji prcci teď asi vypadají 😵 😵

luzza
14. led 2009

tinko
je to od cherubie - klárka a davídek 😵 😵 😵

alik30
14. led 2009

Aha, to jsem nevedela, ze ten brufen jen v 1. a 2. trimestru. Mě naštěstí celé těhotenství nic nebolelo. Až den před vánoci zub. Jinak pohoda.

adrosek
14. led 2009

-luza tak já na to taky dneska kukala na ty mimča narozená vtom 27.týdnu jké jsou prtěvé že

tina30
14. led 2009

luzzi, tak no na to se jdu hnedka podívat