• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
jani
ty fusaky se mi líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mohl by nám je někdo koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaregistrovala jsem se v DM-ku a nakoupili jsme pro holky kosmetiku :slight_smile: takže teď už budu klidu :wink:

právě jsem vyžehlila všechno dětský povlečení a prostěradla :sweat_smile:
zítra budu prát holčiček deky,osušky a plíny...
no každý den něco... :sweat_smile:

nemyslete si,že jsem cvok,ale taky jsem si nachystala tašku do nemocnice :confused: :pensive:
aby mě nic nepřekvapilo :pensive:
jsem plašan,co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza: plasan nejses, delas to dobre, me doktor rekl at si ji sbalim po 25 tydnu, ze clovek nikdy nevi. Taky se mi uz chce prat, ale jeste nemam v decaku skrine, ty prijede udelat truhlar az za mesic, tak to akorat vyjde na ten 25tt :grinning:

Veru: tak to gratuluju, my je mame taky ty zravce:slight_smile:))
12. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko dvojmamky :slight_smile:
u nás strašně prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky se furt melou a já chodím v noci furt čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže se moc nevyspím :wink:
13. bře 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko
tak díky :grinning: aspoň si nepřipadám jako úplný blázen :grinning:
ležela jsem v nemocnici v říjnu,kvůli krvácení...a manža mi sbalil tak,že jsem si tentokrát radši sbalila sama :grinning:
13. bře 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko
jinak jestli 77 je ročník,tak jsme na tom stejně :wink: :wink:
13. bře 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

verul,gratuluji ke žroutíkům,asi na tom budeme stejně :grinning:

Co se týká těch pohybů,tak já je cítím pouze večer u TV a v noci,přes den asi spí nebo je nevnímám.Taky už mám několikátou probděnou noc,půlnoc mám v šest večer a v deset jsem jako rybička a nejde zamhouřit oka.
Ty spacáky se mi taky líbí,ale jak už tu psala luzza,mohl by nám je někdo koupit :grinning:
S tím balením tašky mě nestrašte :rolling_eyes: ,já ty své drobečky nepustím dříve jak v červenci :grinning: :sunglasses:

luzzi ,když se zaregistruješ v DM,jsou tam ty slevy znatelné?
13. bře 2009 v 07:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy :slight_smile:
vydrž ještě měsíc a mrňata se budou hýbat tak,že se ti bude zvedat oblečení a uviděj to i ostatní :grinning:
jinak to blbý spaní znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem to tak měla :wink: teď chodím spát tak v půl jedenáctý... a v pět jsem jako rybička :sweat_smile: (mezitím jdu minimálně dvakrát čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
a tu tašku mám pro jistotu :wink: taky nehodlám ještě rodit :grinning: ale kdybych tam třeba musela na chvíli jít ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v tom DM nějaký slevy máš...a slibujou,že budou další nabídky se slevami zasílat...
ale všeobecně to asi žádný boom nebude :wink: maj tam velký výběr,to je fakt...a taky levný nějaký výrobky (vlhčící ubrousky,nějaký kousky dětský kosmetiky...) na druhou stranu je tam dost věcí dražších,než seženeš třeba v tescu nebo globusu...
ale registrace tě nic nestojí :wink: tak to zkus :wink:
13. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty fusaky od emitexu bych brala klidně z druhé ruky...po nějakých dvojčátkách :slight_smile:
třeba za polovinu ceny :sweat_smile:
13. bře 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi,
mě se zda,že čím jsem v týdnech výš,tím se mi zmenšuje břicho.Ráno,když se vzbudím,tak mám jen takový malý hrbol pod pupkem,během dne se sice břicho jakoby nalilo,ale stejně mi to příjde zvláštní :grinning:
Učůraná jsem taky,v noci jdu 2x-3x avždy mám děsnou chuť vzbudit manžela,ať si se mnou povídá,protože já se nudím :grinning: :grinning:
V našem městě jsou dvě DM tak se asi teda taky zaregistruji,protože jak jsem si všimla,tak tak nakupuje spousta maminek.Teď jsem ale četla na jiné diskuzi,že koncem března končí 10% sleva za body a budou zákaznické karty.To máš Ty?
13. bře 2009 v 07:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky,tak si je kup a já si pak v listopadu odkoupím od Tebe,jo???? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 07:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy
dneska jsem byla v noci tak zmatená,že jsem si potom,co jsem se vrátila z WC,lehla do postele v pantoflích a ráno jsem je měla v posteli :sweat_smile: :sweat_smile:
neboj,bříško ti povyroste... :wink: budeš koukat :grinning: :grinning:

tu 10% slevu už nestíháme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty výhody,co nám nabízí DM dál, prý vyjdou nastejno...
běž do DM a vem si těhotenskou průkazku!!! zaregistrujou tě přímo tam :wink:

jo v listopadu bys chtěla moje fusaky,jo??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a naše holky nám umrznou,ne??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvoji kluci by měli být galantní a měli by nechat moje holky ohřát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chlapům stačí bunda :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si říkám,že s tím bříškem nemám kam spěchat,alespoň kolem sebe víc udělám.Občas mě ale přepadají chmury,zda je vše jak má :sweat_smile:

Díky za radu s DM,ta průkajda by mě nenapadla,občas ji totiž nechám doma,když si měním kabelky

tak teda joooo,tvé holky nenechám zmrznout,poohlídnu se jinde,když jinak nedáš
:sunglasses: :grinning:
13. bře 2009 v 08:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
andra: nemáš to lehký, držím palce, aby se na příčinu rychle přišlo a taky aby ses dala brzo dohromady.
luzza: plašan nejsi, štěstí přeje připraveným :slight_smile: Já mám sbalenou tašku v autě už od poslední kontroly u doktora, když mě poslal do nemocnice a oni si mě tam nenechali :slight_smile:
katy: já mám taky ráno hrbol pod pupkem, ale jak se najím, tak se to břicho celý nějak zvětší.

Já cítím pohyby jenom vleže a nejvíc ráno po snídani, občas sem tam ťuknutí přes den, když jsem v klidu a pak až večer v posteli nebo u TV. A s tím čůráním mi ani nemluvte, já chodím hodně i přes den, v noci jdu tak 2-3x. A to mi asi před 14ti dny přišel z rodiny.cz e-mail, že už přestane častější nutkání na WC :grinning:
13. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,

Luzza: 77 rocnik neni, ja jsem 81, mam jen takovy email, protoze 7 je moje stastne cislo a jedna 7 byla uz obsazena:slight_smile:) JInak presne vim, jak bali tasky chlapi, manzel se taky vyznamenal, kdyz mi do spitalu vezl pradlo, ponozky a toaletni potreby, divila jsem se, kde to vsechno vyhrabal :grinning:

Holky koukam, ze ucurany jsme vsechny stejne a pak se ma clovek v noci vyspat :sweat_smile:

Dneska u nas taky leje, ale rekla jsem si s klukama (teda spis za ne), ze mame chut na dortika, tak se vypravime na Mustek do Hajka v poledne a dame si ,,zdravy" obidek, zaroven pochodim kramy a urcite zase koupim klukum neco desne ,,potrebnyho".
13. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorbi
ono to čurdění fakt na pár týdnů přejde...ale s rostoucím břichem se to zase vrátí a je to ještě intenzivnější :unamused: :sweat_smile: To mám radost,že máš taky tašku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ty pravý pohyby teprve přijdou :wink: vydrž :wink: budete to vlnobití pozorovat celá rodina :grinning:
13. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko
ahá :grinning: to nevadí :grinning:
jinak koukám,že budou mít naše holky na výběr hodně ženichů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koukejte klukům založit pořádný spoření :wink: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko,chci se zaptat,ajk to,že sis mohla ponechat příjmení bez -ova????Můj manžel je taky Čech s cizým jménem,taky jsem to chtěla zkrácené,protože se nevejdu nikam do kolonek,ale na matrice mi to nepovolili,prý by si můj můž musel změnit občanství nebo se přihlásit k menšině :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
13. bře 2009 v 08:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi,co my ?!? To holky do manželství nesou výbavičku jak se patří :wink: :grinning:
13. bře 2009 v 08:42  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy
my chcem ženichy s naducanou peněženkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se nakrkla,přišlo mi z mimibazaru dětské povlečení od jedné maminky dvojčátek.Údajně nepoužité,pouze vyprané.Je opravdu moc pěkné,ale chybí mi jeden polštář :angry: .Tak jsem ji hned psala,no jsem zvědavá,zda s tím něco udělá,nebo se na mě vyprdne :unamused:
13. bře 2009 v 08:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no... my moc cizí jméno nemáme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: za to se nad ním každý pozastavuje....
(MOŽNÝ,MOŽNÁ) je to možný??? :sweat_smile:
13. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi,tak to když půjdeme na námluvy,tak si ji pěkně vycpeme :grinning:
13. bře 2009 v 08:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy
my máme povlečení z e-cipíska a bylo celkem levné :sweat_smile:
mám ho v albu...
13. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy
tak jo :wink: :grinning:
13. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi,tak jsem si objednala taky 2 soupravy,s těmi čápy,stejné,jako máš v albíčku.
...manžel by mi měl zakázat přístup k internetu,jinak nám pěkně vybílím konto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nemám co dělat,tak pořád nakupuji...
13. bře 2009 v 09:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík mamky,tak vás všechny dneska moc zdravím a přeji hezký den
-jak se máte co mamky,já akorát předchvílí vstala a budu se pak vypravovat,jedem ke kámoške se podívat na miminko,má narozené ted před měsícem tak se jdeme pokochat
13. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza: neboj, manzel jim chce zallozist stavebni sporeni hned jak dostane v porodnici rodne cislo :grinning: tak snad Tvoje holky uzivej:slight_smile:))

Katy: me s tim problem nedelali, pred svatbou jsem vyplnila takovy papir, kde byly varianty typu jestli manzel je cizinec, nebo zda zije v cizine, nebo zda zamyslime zit v cizine a jedno se melo zaskrtnout, tak jsme zaskrtli to, ze zamyslime zit v cizine a bylo, matrikarka mi jeste radila co mam kde napsat a vyplnit.
13. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky dvojmamky :slight_smile:

Katy - ta registrace v DM je fajn - měla jsem to už u Daníka a na některých věcech jsou ty slevy fakt výrazný. Navíc já osobně mám s těma jejich výrobkama (babylove) dobrý zkušenosti a jsem s nima spokojená. Třeba prsní vložky když si koupíš dvoje tak máš jedny skoro zadarmo. čtyřbalení vlhčených ubrousků mají za 159,- a v knížce je pak sleva ještě 60,- - je tam teda i spousta slev který vůbec nevyužiju, ale vzhledem k tomu že ta registrace nic nestojí, tak i těch pár slev je docela fajn :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek