• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
-holky a to se tam jen nějak zaregistrujete v tom DM nebo jak co?
13. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. K té registraci do DM stačí těhu-prukajda?
13. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, k registraci stačí těhuprůkazka. Já si došla osobně do krámu, tam si o to zažádala. Vyplnila jsem nějaký lístek a ukázala těhuprůkazku. Nebo je možnost registrovat se přes www stránky DM a těhuprůkazku jim pošleš ofocenou.
13. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artep jj to určo udělám. DM tady máme. :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co si myslíte o koupání v tom kyblíku?
Nebo dáváte přednost klasické vaničce?
13. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenul
my chceme 100% vaničku :wink: miminko je v ní hezky rozcáplý a ty ho můžeš pořádně umýt :wink: a je vidět do všech záhybů :wink:
v kyblíku se jim sice líbí (těm novorozenečkům) protože to tam maj stísněný jak v děloze,ale na mytí tělíčka mi to nepřijde ideální... zkoušela jsem v něm koupat kamarádce chlapečka...sice neplakal,ale já jsem pořádně nevěděla,jak ho umýt...
13. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani
včera jsem nakoupila celou řadu babylove :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: v DM včetně těch vlhčených ubrousků :wink: :grinning:
13. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy
to povlečení je fakt nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:
jen jsem musela dát hodně aviváže... :slight_smile: jak je to nový,bylo hodně "tuhý" :grinning:
já bych taky nakupovala jak zběsilá :grinning: ale musím se krotit... :wink: přece jen...tři děti,hypotéka a jeden plat :sweat_smile:
13. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a povlečení přišlo třetí den od objednání :sweat_smile: :sweat_smile:
13. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám jak bych tam strčila ruce.Ve vaničce je přece více
místa a i těm kterým se to na začátku nelíbí si zvyknou a nakonec by se pořád
jen koupali. Uvažujeme o stojánku na vanu at se nemusím moc zohýbat.
13. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenul
to máš pravdu...
a stojánek je SUPER pomocník!
13. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted jen prodat ten náš byteček malinkatý a koupit větší.
Jenže v téhle době je to problém a ani se nadivím :frowning2: lidi nic nekupujou
každý má strach, co bude. Máme 2+1 v 7 patře ale jen 44m.
13. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dvojmamky. tak se dneska taky hlásim. ted sice venku svítí sluníčko, ale před chvilinkou byl hroznej slejvák.

jinak jak jste psali o tašce do porodnice - tak tu už sem měla taky zabalenou někdy kolem 30tt. jistota je jistota.

a musim vám teda napsat, že já v noci nechodim vůbec čůrat - jdu spát tak kolem půlnoci a první návštěva wc je až tak kolem 7.hodiny. pak ještě zalehnu a vstávám tak kolem 11.hodiny. a to bych klidně ještě spala. jenže hlad a žízeň mě vždycky vyžene z pelechu. a ted poslední dobou i dětičky. od té 7.hodiny jsou tak aktivní a tak kopou a převalujou se. to tak ještě před týdnem nebyli. no asi maj taky hlad. :wink:
13. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem si všimla, že se včera ani dnes nepřihlásila žanetka - tak snad už nerodí. :grinning:
13. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tina tak to já jsem učůránek v noci chodím 5-6krát jinak
ohledně jídla tak já doslova žeru a žeru mám už 7,5kg navíííc
13. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenulinka tak já mám navrchu už 21 kg. Což sem nečekala, zdá se mi to dost. i když mi teda hodně natíkaj nohy, tak jen doufám že je to voda a že po porodu ji vyčůrám. :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že po porodu nebudeš vědět kam dřív skočit tak ty kila slezou samy
dolů :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je pravda.
13. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říkám dvojnásobná starost ale i dvojnásobná RADOST :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tino 21 kilo se dvema prcky je v pohode, ne, to ja se smirila i s 30. Doted jsem tedy nabrala jen asi 3 kila, ale ted se mi bricho zvetsuje ze dne na den, tak to ted asi pojede rychleji ta kila. Taky me zajima co dela Zanet, treba posle zanedlouho fotecky:slight_smile:))

Jinak co se tyce toho kybliku, tak ja do nej nepujdu taky, koupila jsem si to platene lehatko na vany a budu je koupat od zacatku ve vane a klecet u nich, mam to uz vyzkousene z Anglie jako Au-pair :grinning: Vanicku mam koupenou jen na chalupu, kde je pouze sprchac a i do ni mam druhe lehatko. Detska doktorka mi poradila je nekoupat oba v jeden den, ale jednoho treba v PO a ve CT a druheho v UT a v PA, a streda je volna pro moje cviceni, kdy manzel bude sam hlidat a nemusi koupat :grinning:
13. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:
tak jsme koupili holkám něco na koupán :wink: í (v albu)
a taky jsem sehnala v chiccu podprsenky za 380 kč!! :fearful: :sweat_smile: jsou moc hezký... je na krabičce Barley a je to nějakej brněnskej výrobce... prý je hned skoro všechny vyprodali...tak jsem ráda :wink:
13. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinko,buď v klidu,já mám nahoře už 16 kg :zipper_mouth: :pensive: a začínám taky dost otýkat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naštěstí když si lehnu a dám si nohy na polštář,tak to za chvíli zmizí...
13. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko
mě by se teda u vany klečet nechtělo... jsem moc pohodlná :grinning:
a ty nebudeš mrňata koupat každý den?? :fearful:
13. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza: pekny vanicka, mas zkusenosti od Danika s tim penovym lehatkem? Me od nej kamosky odrazovaly, ze se pry musi vzdy prat ci vyvarovat, ze v tech porkach se udrzuje voda a plesnivi. Taky jsem si ho chtela koupit, ale nakonec koupila to latkove.
13. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry e nemaji koupat kazdy den, ze jednak nemaji z ceho byt spinavi a taky to neni dobre pro ti novorozeneckou pokozku. Pry az tak od 4.mesice jim nevadi denni koupani. Lidi okolo me to delaji stejne a segra co ma rocni holcicku tak dostala taky takove pokyny v porodnici. Tak nevim, budu se ridit instinktem, ale denne je koupat ze zacatku opravdu nebudu. Oblicej staci denne otirat bunicitymi tampony a samozrejme hygiena kolem zadecku a pohlavnich organu, to jo.
13. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko
já měla taky dilema,jaký lehátko koupit... :confused:
ale paní v chiccu mi všechno vysvětlila a zdůraznila,že to má nějaký certifikát o nezávadnosti pro mimina,tak snad to bude OK... :wink: v jeden den jich prodala hned 10 :sweat_smile:
kámoška mi řekla,že ho občas šoupne i do pračky a je to :sweat_smile:
jinak ty porky jsou takový jiný...mrkni na to někde z blízka...
jak psala artep...houba na koupání ti taky jen tak nesplesnivý... :wink:
tak uvidíme...přinejhorším koupíme jiné :grinning: :grinning: :grinning: není to velká investice :wink:
13. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Ti zavidim ty podprdy, ja mam s nima desny problem, mam obvod 85 B, ale u tech nevycpanych bez kostic to maji vzdy tak, ze cim vetsi obvod, tim vetsi i kosicek, takze u obvodu 85 jsou kosicky skoro Dcka, to nevim co bych tam dala:slight_smile:)))) Takze porad chodim a hledam, asi skoncim v Adidasu a koupim si sportovni a bude vystarano :grinning:
13. bře 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda plánuju koupat ve vaničce s tou látkovou podložkou. prostě klasika. ten kyblík se mi nezdá moc praktickej. neni tam moc místa na mazlení s mimčem.
taky teda plánuju koupat je alespon ob den. jeden den jedno a další den druhý. ale kdoví jak to nakonec dopadne.
13. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha mysko :fearful:
to jsem nevěděla... :fearful:
dřív jsme měli koupat děti každý den...
tak je asi teď ten trend jiný...
nechám si taky poradit v porodnici :wink:
(ale tam je koupou každý den :confused: , i na kojeneckým oddělení...dělám ve špitále,tak vím... ale je možný,že těm novorozenečkům to fakt nesvědčí :confused: )
13. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si teď koupila 85 D a jsou mi výborně :dizzy_face:
ale chápu,co máš za problém...
no snad najdeš něco co ti bude pohodlný :wink:
oni ty čísla často moc nesouhlasej...
13. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek