Hledám dobrého očního lékaře ve Vyškově a okolí

bacovaa
17. lis 2012
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Dobrý den, chodíte někdo k očnímu lékaři do Vyškova, či někde poblíž, kde jste opravdu spokojeni?

veruska007
19. lis 2012

@bacovaa Nevím o nikom, kdo by byl ve Vyškově s nějakým očním lékařem spokojený 😝 . Bráchu by ve Vyškově nechali ve 3 letech oslepnout. Nakonec všichni jezdíme do Brna, oční v Brně pro nebrněnské děti je v dětské FN na Černopolní, pro brněnské v Bílém domě.

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
autor
3. led 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Jak jako oslepnout? A ke komu tam chodil?
Snad tam musí být někdo dobrý ne?
Ten Libor Němec k němu Martino chodíte? Nebo někdo známý?

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
autor
21. led 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Jasný, tak ja zkusím k němu zajít, docela nutně potřebuji se svým zrakem už něco dělat. :/

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
autor
16. kvě 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Už jsem u něho byla dvakrát. Přijmul mě vpohodě a pomohl mi. Ted musim chodit na pravidelné kontroly 😒
Ale konečně někdo, kdo to řeší a ne jak jiní.

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz