bacovaa
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
bacovaa
20. únor 2014

@kittysha Ahoj, my máme v obýváku tuto http://babycar.cz/cestovni-postylky/4508-zopa-postylka-s-polohovanim-travel-2012.html# a líbí se mi na ní vše, jak kvalitou, tak vzhledově. Matračku mám koupenou speciální do toho.

bacovaa
16. únor 2014

Ahoj holky a nemáte někdo zkušenosti s bambusovýma plenama?

bacovaa
28. led 2014

@nikole17
@alyssa.anna
@andy266
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, fusaky jste objednávaly nebo kupovaly v prodejnách, popř. v jakých? Brala jste některá z druhé ruky?

V diskusi: Zimný fusak
bacovaa
24. led 2014

nádobí od zepter je velmi kvalitní a vaří se v něm perfektně. Využíváme i recepty, které jsou na youtube, jsou velmi chutné, zdravé a hlavně rychlé. Samotné nádobí máme již několik let, nejnovější jsme si zajistili systém větší, který je skvělý např.. na domácí utopence 🙂

bacovaa
23. led 2014

@eevvaa11 My jsme si koupili chůvičku Babymoov Digital green a nemůžeme si ji vynachválit, tak kdyby Ti to třeba nějak pomohlo 🙂 Jinak přeju hodně štěstí při výběru, rychlé dodání zboží a žádnou poruchovost výrobku 🙂

bacovaa
23. pro 2013

O lehátku také uvažuji, mají v tom babypartneru ted nějaké ve slevě. Tak uvidím. Prý je to super věc.

bacovaa
20. pro 2013

@kytkakvete
Já jsem rozhodně nečetla jen tento článek ;) mám toho prostudovaného daleko více.
A jak vidíš, tak jsou i další spokojení s nosítkem, takže to nemůže být špatné ;)
A souhlasím s tím, že pár hodin v nosítku nemůže uškodit.
Však zakladatelka se ptala na názor, tak tady každej může napsat svůj názor a ne se navážet do druhých. Svůj názor sis už napsala ;)

bacovaa
autor
19. pro 2013

Dobrý den. Prosím vás jaké kupujete stany? Od jaké značky? V létě bysme chtěli podniknout takovou delší turistickou cestu a budeme přespávat ve stanech. Žádný bohužel nemáme, takže potřebuju nějaký vybrat, ale nerozumím tomu. Ale když už to něj budu investovat, chci koupit nějaký, který dlouho vydrží.

bacovaa
18. pro 2013

proč vlastní studii? Já nevím, ptají se tady na názory, tak říkám svůj vlastní, já jsem s nosítkem od nich spokojená. A kdyby dítě mělo z toho problémy, tak už bych to poznala.
Naopak vidím v nosítku velké výhody. ale tak jasně, že má názor každý jiný, jde o to na co každý dá, a nejlepší je vyzkoušet, pak člověk může posoudit 🙂
Ja jsem rozhodně pro nosítka a s nosítkem od Babybjornu jsem spokojená ;)

bacovaa
17. pro 2013

Já doma teda nosítko od Babybjornu mám a nemůžu si ho vynachválit. A dneska už se dělají tak kavalitní, že to dítěti neublíží, teda alespon toto nosítko co od nich mám, tak je naprosto super. Než jsem si ho koupila, taky jsem pročetla spoustu věcí o tom, mimo jiné i tento článek od lékařů http://www.babypartner.cz/clanky/nejcastejsi-otazky-o-noseni-deti---odpovedi-lekaru

bacovaa
14. pro 2013

Dobrý den, já kurz na prodlužování řas mám. Dělala jsem metodu řasa na řasa s řasami blink lash. Jsou přírodní, vypadají moc pěkně (ne nepřirozeně) a hezky se s nimi pracuje. Jestli na to spěcháte, tak se podívejte na webové stránky profiliceni. Nabízí tam ještě nějaké termíny do konce tohohle roku a začátkem příštího.

bacovaa
25. lis 2013

Ahoja, já jsem si vybrala a tablet na ehopu cesky-mobil. Teď tam mají akci, takže můžeš nakoupit i na splátky bez navýšení, ale trvá asi jen dva týdny. Ale mají celkově hodně dobré ceny, takže pro mě je to číslo jedna🙂

bacovaa
21. lis 2013

@minkamak
Ahojky, jestli si chceš dělat kurz na řasy, tak si určitě vyber metodu, kde se používají přírodní řasy Blink lash. Vyzkoušela jsem jich už pár a tyhle byly rozhodně nejlepší=))

bacovaa
21. lis 2013

Ahoja, já teda taky nejsem úplně zastáncem toho, aby měly děti počítače, ale momentálně sama přemýšlím o tom, že koupím synovi tablet. Je mu 9 a pořád si stěžuje, že ve škole už všichni kluci počítač nebo tablet mají a navíc dostávají už poměrně často úkoly typu "najdi na internetu" nebo "napiš sloh a vytiskni", takže dnešní doba k tomu navádí. Když už jsme u toho tématu, mohla byste mi některá doporučit, kde tablet koupit? Moc se v tom nevyznám a internet je přehlcen nabídkou...

bacovaa
14. lis 2013

@karinnka55 Ahojky, zkus galerii Harfa, bývají tam dost často různé akce pro děti, před necelým měsícem tam byla skvělá cirkusová show nebo třeba akce se psi. Také tam bývaly dětské kouzelné úterky. Sleduj jejich webové stránky, vždy v aktualitách mají vše napsané a pořád se tam něco děje 🙂 Jo a parkování je tam zdarma.

bacovaa
autor
14. lis 2013

Dobrý večer,
mohli byste mi poradit nějaký dárek pro mou rok a půl starou neteř? Chtěla bych jí udělat radost, ale v dětech se moc nevyznám, tak budu vděčná za jakoukoli radu. Dík moc

bacovaa
autor
13. lis 2013

@sandam Zdravím tě, týjo tak o tom slyším poprvé...A nevíš mají i nějaké jiné produkty než výživný krém pro miminka? Tohle bych ráda vyzkoušela. Zní to zajímavě. Myslíš že bys mohla kdyžtak poslat odkaz nebo nějaké ty informace? Díky

bacovaa
autor
10. lis 2013

Ahoj maminky, chci se zeptat jestli máte nějaké doporučení na dobré krémy pro děti a maminky? Nejlépe přírodní a možnost objednání si přes internet. Za každý příspěvek do diskuze předem děkuji

bacovaa
autor
5. lis 2013

Moc vám děkuji za všechny reakce a rady, určitě zajdu někam do toho Tchiba, to tady padlo vícekrát. A je tady v Praze v nějakém nákupáku ten Marks & Spencer?

bacovaa
autor
4. lis 2013

Pěkný den maminky, prosím vás, kde kupujete pro dětičky pyžámka a dupačky? Jsem z Prahy. Prosím jen o kamenné obchody, nechci objednávat z internetu kvůli tomu, že si nemůžu sáhnout na materiál a na to, jak jsou šité zevnitř, jestli neškrábou třeba.
Děkuji 🙂

bacovaa
15. říj 2013

Těhotenské oblečení v Praze jsem nakupovala vždy v C&A v galerii Harfa, tam se mi nejvíc líbilo i sedělo, ale mají např. i v H&M.

bacovaa
11. říj 2013

Už minimálně dva roky, když potřebuji oblečení pro děti, tak nakupuji tam, kde kupuji věci pro nás. Nejčastěji v Praze chodím do galerie Harfa, mám to i nejblíž. No a dětem nakupuji v C&A, v Takku nebo v MARKS&SPENCER, jak kdy, ale pokaždé na něco natrefím. Určitě najdete v harfě plno obchodů, kde se dá dětičkám nakoupit za rozumné peníze. ;)
http://www.galerieharfa.cz/cs/#/obchody/vse/

bacovaa
autor
10. říj 2013

Omlouvám se, to jsem nějak zapomněla napsat 🙂 My jsme také z Prahy, takže v tom by snad naštěstí neměl být problém 🙂 Takže máte v Praze něco ozkoušené?

bacovaa
autor
8. říj 2013

Ahojky maminky, přibližně za měsíc budeme oslavovat 7. narozeniny mého syna a tentokrát bychom chtěli nějakou více akční oslavu než ty předchozí (to byly takové ty klasické doma s dortem, dárky a rodinou), protože syn už chodí do školy, našel si tam kamarády a tak bychom rádi, aby narozeniny oslavil i s nimi. Proto bych potřebovala poradit, kde dělají nějaké akční zábavné oslavy, protože je mi jasné, že parta sedmiletých kluků nebude nikde na oslavě dvě hodiny nehnutě sedět, ale potřebují se trochu vyblbnout 🙂 Tak kdybyste někdo měli nějaký dobrý tip, tak se o něj prosím podělte 😉

bacovaa
23. zář 2013

@lejla0 Ahoj lejla, děkujeme za tvůj příspěvek 🙂 jsem ráda, že si s touto firmou a výrobky spokojená. Těší mě že nás je stále více a více 🙂