Jaké kupujete stany? Od jaké značky?

bacovaa
19. pro 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Dobrý den. Prosím vás jaké kupujete stany? Od jaké značky? V létě bysme chtěli podniknout takovou delší turistickou cestu a budeme přespávat ve stanech. Žádný bohužel nemáme, takže potřebuju nějaký vybrat, ale nerozumím tomu. Ale když už to něj budu investovat, chci koupit nějaký, který dlouho vydrží.

lv
20. pro 2013

quechua, ty vteřinový.

lenynka
20. pro 2013

Zrovna tohle teď taky řeším. V létě se chystáme pod stan, a protože nás je o jednoho víc, potřebujeme větší stan. Našla jsem tenhle http://www.laura-sport.cz/www-laurasport-cz/esh... Líbí se mi rozměry, velká předsíňka s podlážkou a taky cena.
Nevíte někdo, jak je na tom s kvalitou tahle značka?

xpila
20. pro 2013

@lv Ty jsou sice fajn, ale složené jsou hrozně velké, takže na nějakou turistiku nejsou nejvhodnější.

lv
20. pro 2013

@xpila jo na turistiku nošení s sebou ano..my jsme lemry pohodlný, dojedeme si všude autem, do kempů 😅

jindriskamoravcova
21. pro 2013
Uživatel jindriskamoravcova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jindriskamoravcova.

Dobrý den. No my máme stan od husky, velký rodinný. Už je to pár let, co jsme ho koupili a pořád všechno ok=)

ev.ka
21. pro 2013

Doporučuji stany Jurek S+R kvalita, skladnost, a hlavně - celoživotní servis!!!!!! takže když se Vám po záruce podaří prorazit někde podlážku, tak Vám ji pánové opraví (sice za peníze, ale opraví)... který čínský výrobek se tímto může chlubit 😉