Kdy se registrovat k dětskému lékaři?

aalleenn
26. led 2015

ahoj, prosím o radu... kdy jste si obvolávali dětské lékaře ... mám termín porodu za měsíc, tak už by to asi chtělo? 🙂 a to jste je obvolávali a ptali se, jestli vás vezmou nebo jak, díky

maminkazdenicka
26. led 2015

my volali na začátku měsíce, termín porodu konec dubna a byli jsme poslední koho bral, záleží kolik je v tom daném městě doktorů

mon_88017
26. led 2015

Já se registrovala k dětskýmu taky tak nějak měsíc před termínem, zavoláš, že čekáš mimino a zeptáš se, jestli tě vemou a je to. Ale do porodu bys určitě pediatra vybranýho mít měla, protože na příjmu v porodnici se na něj ptají, aby věděli, kam mají zaslat zdravotní zprávu.

bajana
26. led 2015

@aalleenn ano, uz je najvyssi cas, rodit mozes kedykolvek a v porodnici musis nadiktovat meno pediatra pre dieta....u nas je len jedna dr., nebol problem, ale isli sme tam osobne, aspon nas informovala o postupe po prichode domov...

zmrz_lina
26. led 2015

Registrovala jsem asi v 15tt. Sice tady lékaři jsou, ale chtěla jsem jednoho konkrétního, který bere jen omezeně.

jamia
26. led 2015

Jojo, cca měsíc před porodem. Mně stačilo jen zavolat.

xvink
26. led 2015

Já to nakonec dělala až asi týden před porodem (3 týdny před termínem), protože jsem si nemohla dlouho vybrat. A teda já se tam šla i osobně podívat. Chtěla jsem se s tou doktorkou prostě seznámit a vidět ji "naživo". Ale stačilo by jí, kdybych jen zavolala.

missveru
26. led 2015

Záleží na tom, kde - tady v Praze, pokud chceš nějakého dobrého, tak klidně v prvním trimestru. Já rodila v říjnu a registrovala jsem se v červnu 🙂