Máte tip na dobrou newborn fotografku z Brna?

markyf
4. srp 2015

Máte prosím typ na nějakou dobrou fotografku na focení novorozenců z Brna případně okolí? Pěkné fotky za dobrou cenu 🙂. Budu potřebovat někdy cca po 19.8.2015. Děkuji za typy 🙂.

vendulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veruska007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaya
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anniesfibis
4. srp 2015

A v jakem tt jdete na foceni? Rada bych az ke konci, ale nevim kdy se chodi a abych to stihla 😆
Chtela bych nejakou opravdu dobrou fotografku, vsechno na co jsem narazila jsou takove ,,neurazi nenadchnou,, 😐

vendulka
4. srp 2015

jinak super datum 19.8. to jsme se brali 🙂

brokovich
4. srp 2015

Ideálně, kdyby tu některá z doporučovatelek (současných či budoucích) ti ukázala nějaké album, kde uvidíš výsledky práce fotografů. Nenech si doporučovat naslepo, protože o tom, co je "dobré" můžete mít rozdílnou představu. A nevycházej ani ze stránek fotografů, tam samozřejmě dají z focení jen top fotky, kterých ale v souhrnu 50 fotek může být jen pár. Radím z vlastní zkušenosti. Nejlépe, když tady narazíš na fotogalerii opravdové maminky a fotky se ti líbí, pak oslovit a sehnat kontakt na fotografa. 😉

cabo
4. srp 2015

@markyf Dobry den,nevím jestli jeste fotí,ale mam krásné fotky. Šli jsme tam v těhotenství a potom i s malým. Děla foto cca 14-ti denních mimi navíc se slevou, kdyz si uděláte těhotenské fotky. S cenou i s fotkami jsem naprosto spokojena. Malý měl ted rok a az bude sám stát a chodit,chci nechat udělat další fotky. Pokud mate zájem, napište mi soukromou zprávu a ja pošlu třeba i nějakou fotku.....

nov777
4. srp 2015

@markyf My chodime pravidelne k Blance Teplanove, foti v Brne v Medlankach, ale kdyz meli dvojcata dva tydny, byla je fotit u nas doma. Jednou jsme fotili v Luzaneckem parku. Je hodne vstricna, takze se staci zminit a ona vyhovi. Pokud bys chtela videt nejakou fotku, tak poslu na tvuj mail. Verejne nevyvesuju.

dokument
4. srp 2015

Marketa Zelenkova