Za bílou plombu chce 2 500 Kč😱. Doporučíte jiného zubaře?

lidija1234
8. dub 2023

Od mala mám hroznou hrůzu že zubařů a našla jsem jednu se kterou jsem vážně spokojená. Byla jsem teď na kontrole ale jsem těhotná takže mě nemohla udělat rentgen ale našla dva kazy na zubech které mě vůbec nebolí a za bílou plombu chce 2500 takže 5000 za dva zuby ( jedná se o 5tky takže nic extra velkého sama na nich vidím dvě malinké tečky) ale bolí mě úplně jinej zub a to hodně a na ten nic neřekla ale pokud by sparvovala i ten tak to už platím přes 7500 a to je v podstatě moje mateřská. Znáte nějakou dobrou zubařku co si neúčtuje tolik za bílé plomby ?

cherie24
8. dub 2023

@lidija1234 podle mě normální cena bohužel. Já platila i víc ...

nazka
8. dub 2023

@lidija1234 podle mě taky normální cena, bohužel

martt
8. dub 2023

@lidija1234 Mne to za bílé plomby přijde bohužel jalo normální cena . Jsou i dražší zubaři. Pokud je to dobrý "levny" zubař většinou nepřibírá nové pacienty.

1pomnenka
8. dub 2023

Levného zubaře neznám, jsem ráda, že nabíral nové pacienty ten drahý. Za kompozit do stoličky platím 2400Kč, zdarma jsou pouze preventivní prohlídky a RTG.

dandaa
8. dub 2023

Běžná cena i když už možná ta z těch levnějších.

sanyy22
8. dub 2023

@lidija1234 já platila za bílou estetickou 6500kc

jipe
8. dub 2023

bohužel, běžná cena

misicka1988
8. dub 2023

@lidija1234 Já teď v lednu platila za bílou plombu 1.600,- ( Praha ) což je teda jak koukám nádhera. Ale už tenkrát mi říkala že bude zdražovat asi o 300,-..

orchidis
8. dub 2023

Jejej, ber a neohlížej se. Já 3400 Kč. Běžná zubařka (žádná posh klinika) a kaz malého rozsahu. Buď ráda, že máš zubařku.

terkync
8. dub 2023

@lidija1234 posledně sem platila 1800 za jednu. V dnešní době je to pořád ještě nízká cena, běžně jsou ceny mnohem vyšší.
Spíš bych zvolila rozložení návštěv, nedělat to vše najednou a tolik se to finančně nepocítí.🍀 Ale zase se riskuje s odkládáním, že se kaz zvětší. 🤷🏼‍♀️
Přítel/manžel by se finančně nezapojil? Rodina by nepomohla?

kkkt
8. dub 2023

@lidija1234 jeste je varianta, ze jako tehotna mas na bilou plombu zdarma narok, ale jedna se o jiny druh bile plomby. Problem je ze malo kdo ho dela a stejne moc dlouho nevydrzi 🤷‍♀️

kacka1994
8. dub 2023

To je ještě hodně levné 🙂 Já chodila a nechala si takhle opravit všechny zuby po tom, co mi je předchozí zubařka špatně odvrtala, našla jsem si levnou a rychlou a teď nechávám všechny předělávat po 3. Platím víc, samozřejmě dle velikosti, ale stojí mi to za to, než o ty zuby přijít.

ekou
8. dub 2023

Úplně normální cena v dnešní době

martinka0209
8. dub 2023

Podle mě taky bohužel normální cena,já minulý rok platila celkem 20 000. Měla jsem hodně kazů ,nebýt manžela,tak se nedoplatim a to mi bylo blbý si říkat manželovi o peníze na zubaře,letos jen jeden kaz a oprava plomby za 4440 kč,rentgen kvůli těhotenství mi nedělala,kdo ví co by ještě našla

barmil
8. dub 2023

@lidija1234 úplně normální, dceři ted opravovali jeden kaz a platila jsem 1500, mně stalo cisteni kanalku a plomba 9000.

ajja87
8. dub 2023

Pominuli, že cena je na dnešní dobu běžná,tak najít zubaře bude větší oříšek, než cena.ja jsem hledala vic jak rok a to už mě vzal, podle mě, jen asi díky mé urputnosti se při každé návštěvě s dítětem ptát,zda nebere nové pacienty (děti a manžel mají jednoho zubaře, já měla jiného).

te_reza
8. dub 2023

Si nech udělat klasickou, když na to nemáš 🤷 taky nemám bílé plomby a nějak mě to netrápí. Navíc jsem za ně nikdy neplatila.bud ráda, že máš zubaře.

exbordelar
8. dub 2023

Ma zubarka (skvela) zdrazila letos na 4000 klasicke ostreni. V unoru jsem byla na cisteni kanalku - 13 500 Kc 👌🏼😁
Ja si nechavam kazdeho pul roku spravit nejaky zub a mezitim na ne setrim. Je to darda, ale kdyz boli zub, tak je clovek ochoten dat majlant. A ti zubari to vi 😀
A to si poctive cistim zuby. Bohuzel mam smulu na ustni mikrofloru a tudiz vysokou kazivost.

petulkadodo
8. dub 2023

@lidija1234 Není to odpověď na otázku, ale dobrý zubař a zubní hygiena je k nezaplacení. Já měla od předchozích zubařů zuby v hrozném stavu. Kazy pod plombami, jeden zub mrtvý, druhý s gangrénou. Současný zubař mě stál 30 000 za výměnu plomb a mezizubní kazy, 25 000 za implantát, 10 000 za korunku. A pak jsem si koupila sonický kartáček, 2x ročně zajdu na zubní hygienu a už 6 let jsem neměla kaz.

lidija1234
autor
9. dub 2023

Děkuji všem za rady tak koukám že je to všude stejné 🙈jinak bílou určitě chci už jednou jsem si nechávala spravit celou pusu ale vždy v těhotenství se mi zuby hrozně zhorší. Našetřim a nechám opravit.

lidija1234
autor
9. dub 2023

@lidija1234 doporucite jaký sonický kartáček koupit?

squezy
9. dub 2023

@lidija1234 a to je zubarka v Praze, nebo v jakém městě?

petulkadodo
9. dub 2023

@lidija1234 já mám od Philipsu sonicare, ten základní model, ne ten nejdražší.

martinka0209
9. dub 2023

@lidija1234 ale sonický kartáček samotný ti nepomůže proti kazům,ještě používat mezizubní kartáčky,jinak já mám sonický oralB

surikata131
9. dub 2023

@lidija1234 nestačí jen sonický kartáček, je potřeba čistit i mezizubním. Pokud nechodíš na dentální hygienu, tak začni, určitě se prevence do budoucna vyplatí. Cena za plombu mi přijde na dnešní dobu taky odpovídající, pokud je Zubařka šikovná, nikoho jiného bych nehledala, stejně je problém sehnat někoho, kdo bere nové pacienty a mohl by být klidně ještě dražší…

nazka
9. dub 2023

@lidija1234 já mám Phillips sonicare ten nejdražší model. Ale docistuji mezizubním plus tím prakem