Maminka z Nového Bydžova a okolí.

michalelka
3. únor 2020

Holky, už jsem se tu kdysi ptala, ale nedá mi to. Najde se tu maminka z okolí Nového Bydžova? Ráda bych pro Jonáše kámoše, co bude mít okolo dvou let a nějak se nám nedaří. Kamarádky mají buď novošky anebo velký klacky a hlavně jsou všechny daleko.. 😁 Ideálně, když půjde o uřvaného Satana jako je můj mladý pán. Jako bonus přibalím i sebe. Mám specifický smysl pro humor, ráda poznám někoho nového a nebojím se vlka nic a na návštěvy beru vždy nějakou dobrotu 😛.. Seznamka hadr, já vím, ale když se nám nezadařilo osobně, věřím v sílu modrého koníka.. díky, holky moje! 💕🙏🏻

katondre
26. dub 2020

@michalelka tak už jsi našla nové parťáky na hraní a k sobě maminku na pokec 😁 my jsme z Hlušice. Máme 2,5letou Moniku a 7tt Marii. Já se nenudím. Máme zahradu, takže výběh velký, ale posezení zatím žádné 🙄 holky jsou hodne. Jinak se každé úterý slézáme v místním klubiku, tak až to virova situace dovolí, můžete přijet ☺️

michalelka
autor
26. dub 2020

@katondre ahoj, nenašla.. ale teď se stejně nikam nesmí, tak mě to tolik netrápí 😁 Je to celé nějaké zakleté, ale věřím, že tu někoho poznáme, to přeci není možný aby ne 😅..

katondre
17. kvě 2020

@michalelka tak kdybyste se nudili, můžete navštívit naši zahradu na vesnici. Ač Bydžov mi přijde taky jako taková větší vesnice 😅😁 výběh máme veliký a plno aktivit. Moje monika má tedy půl roku náskok a Marie 2,5mes. Moc si návštěvy nevodim, jelikož předělávame a v té jedné místnosti mi je hloupé se mačkat. Pěknym počasím se hosté vejdou ven, jen ani tady nemám posezení. Děti mají lavici, ty jsou za vodou, ale mám dospelim. Židle ti jsou, al bez stolu. aspoň že jsem si loni koupila mini stolek pro dva, tak aspoň něco. Jinak my se tu sdruzujeme v klubiku, ale teď před léto asi nikdo chodit nebude.

michalelka
autor
17. kvě 2020

@katondre my přímo v Bydžově nebydlíme, Hlušice koukám máme 7km 🙂 Tak se můžeme domluvit na příští týden, Jonáš se rád vyběhá venku a víc ke spokojenosti není potřeba 🖤

katondre
25. kvě 2020

@michalelka najdu tě na messengeru? Já si všimla až teď, že pises

katondre
27. kvě 2020

@michalelka a 6.6.od14h tu máme dětský den na hřišti, tak si můžete udělat výlet i s taťkou 😊

katondre
27. kvě 2020

@katondre tak to jsem se sekla 🤣 ale i sem můžete dorazit, pokud už o tom nevíš.

michalelka
autor
27. kvě 2020

@katondre ahoj, ahoj. Teď jsem tu moc nebyla 😅. Hele od pátku jsem bez auta, ale jakmile budu zase pojízdná, tak bych napsala, hm?

katondre
28. kvě 2020

@michalelka dobře. I my jsme od včera bez auta 🙄 ale snad se to brzy opraví. I u vás ať to brzy opravíte.

dejna_v
11. črc 2020

@michalelka zdravím, my jsme z Nového Bydžova 🙂 ale malý má místo 2 let, teprve 2 měsíce 😂🙏🏻

katondre
23. črc 2020

@dejna_v však to nevadí. Aspoň ti nikam neuteče 😁 i já mám skoro 3letou a 5ti měs 😁

michalelka
autor
23. črc 2020

@dejna_v jeee, mně nepřišlo upozornění! 🤭 Tak můžeme někdy zajít na kávu, ale Jony je strašný drak 😂

michalelka
autor
23. črc 2020

@katondre Jooo, kde jsou ty časy, kdy vydržel v kočárku a byl klid 😁

dejna_v
27. črc 2020

@michalelka to klidně můžeme, aspoň dostanu rady do budoucna, to naše dítě bude asi hrozný živel 😀

radka27101
18. led 2021

Ahoj holky. Bydlíme 10 km od HK a ráda bych s holkami 1,5 a 8 let nějaké kamarádky 😁 teď je to teda naprd 😷

bpulec
24. únor 2021

@michalelka Ahojky,jmenuju se Bara a mam 1,5leteho draka co chvili neposedi. Jsme kousicek od Chlumce. Bydlime tam kratce a hledame nejakeho stejne strašného kamose.

bpulec
24. únor 2021

@bpulec tam mělo byt stresteneho.🤣🙈

michalelka
autor
24. únor 2021

@bpulec strašného i ztřeštěného kluka mám, to souhlasí 🤣 Odkud přesně jsi?

bpulec
25. únor 2021

@michalelka jsem kousek od Chlumce z Lučice 🙂

vaseli16
25. únor 2021

@bpulec z Lucic?? Ja mam v Olesnici babicku😁 a mam rok a pul syna 😀

bpulec
25. únor 2021

@vaseli16 jeee to mame stejne stare. 🙂

vaseli16
25. únor 2021

@bpulec na profilu mas 2,5 to jsi se tady asi uspala 🙂

bpulec
25. únor 2021

@bpulec jeee no jo.🤣🙈🙊