12 týdnů po porodu. Proč stále krvácím?

veru1820
5. led 2024

Ahoj damy, jdu se s vami poradit, poprosit o zkusenost ci jen nazor- jsem dvanact tydnu po porodu a s vyjimkou par dni neustale krvacim nebo spinim. Porod byl vaginalni, vse ok, jen mi museli vyndat placentu pod narkozou.
Do konce 6t se krvaceni moc neresilo, ale kdyz to neustalo ani 8t po porodu, dr mi delala utz a brala krev- na utz nasla jen takove neurcite "neco", celkem velke, rikala ze to pry nevypada ani jako zbytek placenty, ani hematom, na ms to jeste rozhodne nevypada, a vlastne vubec nevi co to je. V krvi nic nebylo, ale dala mi radeji atb na zanet delohy.
10t, dobrana antibiotika a stale spineni, pri namaze tmava, skoro cerna husta krev. Na kontrole opet nic, dr uz ze me tedy asi brzy posle na revizi. Krvaceni se zhorsilo (pridala se ms), a ja na toalete zjistila, ze ze me vypadl nejaky kus tkane- vypadalo to jako svrastela kuze, bylo to svetle ruzove, tuhe, tak 1x2cm. Prvni co me napadlo, nesmejte se, ze to vypada jako panska predkozka 😂 mozna kus placenty, ale struktura byla takova hrbolata, zvlastni..
Uz jsem objednana na zakrok na pristi tyden, ale vazne jsem z toho jelen- opakovane krevni testy, ultrazvuky, a nikde nic..
nemel to nekdo z vas? Nenapada vas, co by to mohlo byt? Ze by mi tam precijen nechali kus placenty a takhle to zlobilo?
Diky vsem kteri si muj dlouhy text precetli a za kazdou reakci❤️

natysnovec
6. led 2024

Nevím ale držím ti palce ať vše dobře dopadne.♥️🍀🍀🍀

zuzroko
6. led 2024

Mela jaem to podobne. Jen to trvalo 9tydnu. Po 6ti nedeli kdyz mi dr rekl ze pokud to neustane pujdu na revizi jsem si koupila homeopatika, jen uz si nepamatuji jak se jmenuji 😱😂 a pak ze me vypadl tento kus a pak to prestalo a revizi jdme se vyhla 🙏

1pomnenka
6. led 2024

Budu ti držet pěsti, aby tě zákrok minul. Myslím, že vše mohl způsobit tento kousek tkáně, který tělo nakonec vyloučilo samo. 🍀

veru1820
autor
6. led 2024

@zuzroko to by bylo super, kdyby to bylo presne takhle i u me 🙏🏻 blbe je ze ted mam tu ms, takze to ted vlastne nepoznam.. ale do zakroku zbyva 5 dni, treba to do te doby ustane a budu to moci zrusit 😊 diky moc za zkusenost!