Potrat? V 5tt ze mě vypadla 2cm krevní sraženina

denule33
13. únor 2016

Milá maminky, těhulky. Před 2 dny jsem prodělala opravdu těžký den. Jsem, nebo byla jsem, v 5 tt. 11.2. kolem 10 hodiny ranní, jsem začala krváce. Byla to jasná světle-červená krev. Jela jsem ke svému lékaři, který mě poslal do nemocnice na ultrazvuk. Po cestě byl chvíli klid, ale v nemocnici jsem začala opět krvácet. Ultrazvuk provedly, ale jediné na co přišly bylo, že je v děloze, a krvácím jen trochu, tak mi předepsaly léky, magnesium, a klid. Ovšem večer jsem stále krvácela a přidaly se i bolesti. Takže zase do nemocnice, ale tam mi nic neřekly, a píchli mi něco proti bolesti. Takže jsem jela domů. Šla jsem na toaletu, kde jsem opravdu maličko zatlačila, a vypadla ze mě taková krevní sraženina cca 2 cm dlouhá s takovou krvavou nitkou cca 5 cm dlouhou. Druhý den jsem jela k dr. kde mi nic neřekl a mám přijít ve středu na ultrazvuk. Jsem strašně nervózní. Myslíte že to byl samovolný potrat, nebo jen nějaká krevní sraženina? Stále krvácím. Opravdu mám strach. Omlouvám se zda je to nechutné. popř. smažu. Děkuji za jakoukoliv odpověď.

gepe
13. únor 2016

@denule33 ahoj, muze se jednat o tzv biochemicke tehotenstvi.

drakenn
13. únor 2016

Pokud by sis neudelala test, tak bys to brala jako zpozdeni a normalne pozdeji menzes dostala i se vsemi normalnimi projevy (bolest v podbrisku) to, co z tebe vypadlo je delozni sliznice, coz je naprosto normalni, ta proste pri ms odchazi. Hlavu vzhuru, tohle se holt deje. Jen o tom nekdo vi, diky casne detekci tehu

luneta
13. únor 2016

@denule33 ahoj, moc mě to mrzí, mě se stalo něco podobné a v podobný čas. V neděli jsem začala špinit a v pondělí ráno to už byla krev, jela jsem do nemocnice, kde mi dr. řekla, že v tomto čase by už mělo jít vidět srdíčko, nebo alespoň malý plůdek, což nebylo (pouze gest. váček)...říkala mi, že by nejlepší pro mě bylo, abych spontánně potratila a nemusela na revizi, moc jsem si přála, aby to bylo dobrý. Ve středu přišli velké bolesti a také ze mě vyšel takový kus a pak celý den, ještě dnes hodně krvácím...ve čtvrtek jsem byla na ultrazvuku a už tam nic nebylo :( tedy jsem ve středu potratila. Je mi to líto, ale pokud krvácíš, opravdu to nevěstí nic dobrého, ale dokud ti lékař nepotvrdí potrat, zkus se nestresovat, třeba to může být jen nějaký hematom. Vím, že ti můj příspěvek asi nepomůže, ale alespoň víš, že v tom nejsi sama. Přeji ti hodně štěstí a drž se.

luneta
17. únor 2016

@denule33 ahoj, tak jak si dopadla?

kolibricek36
17. únor 2016

@denule33 Mě se stalo něco podobného, ale jelikož jsem si nedělala test tak nevím zda jsem byla v té době těhotná, spíš jsem typovala uvolněný polyp. měsíc na to jsem otěhotněla (ale to nedopadlo dobře - ZT v 9tt)
tady bych spíš počkala na ten UZ - ale taky bych to brala jako opožděnou menstruaci - ty statistiky jsou ohromující - pouze 30 % těh. končí zdárně - porodem - taky jsem na to zírala ....

denule33
autor
17. únor 2016

@luneta ahoj, tak dnes jsem přijela z nemocnice po revizi dělohy. Nemám z toho moc radost ale co se dá dělat. 🙂 Nevíte náhodou kdy je možné mít s přítelem nechráněný sex? Kdy bude cca riziko infekce téměř nulové? 🙂 Děkuji.

gepe
17. únor 2016

@denule33 za me po sestinedeli styk, tjj po prvni ms po revizi 🙂

kolibricek36
17. únor 2016

@denule33 nám říkali po 3 měsících v nem. A moje gynekoložka říkala totéž, s tím rozdílem, že může mít sex po "šestinedělí", ale nemám se snažit nutně hned otěhonět ... sice se nic nestane, ale je to dost brzo

luneta
17. únor 2016

@denule33 tak to mě moc mrzí, ale určitě se to podaří příště, kamarádka, co se snaží už 3 roky mi říkala, že je důležité, že to jde 🙂 já teda čekám, jestli se dostaví ovulace, aby jsme se mohli zase snažit. Přeji ti hodně štěstí a budu držet palce 😉

andysek2512
17. únor 2016

@denule33 také jsem prodělala revizi- duben 2015, sex raději až po sestinedeli🙂 a mě dr říkala že je lepší počkat jednu nebo dvě menstruace a pak se mužem zase snažit 🙂 ale je to hodně na nazoru doktora, každý ti řekne něco jineho🙂 každopádně já měla jen jednu menstruaci od revize a další se už nedostavila🙂 preju hodně štěstí a uvidis že další tehu bude v pohode🙂

luciferkaklaris
17. únor 2016

@denule33 Ahoj. Mrzí mě, co se ti stalo, ale také bych tě ráda podpořila v tom, abys nebyla příliš smutná. Mám stejnou zkušenost jako @andysek2512. V říjnu 2015 jsem v 8tt prodělala revizi, dr. v nemocnici říkal, abychom si dávali pozor 3 měsíce, moje dr. mi řekla, že můžeme zkusit hned po 1. MS, jestli se povede otěhotnět a říkaly mi to i kámošky, protože to je ten nejlepší čas, kdy je ještě "pohnojeno". Už jsem (i vzhledem k věku - 31) nechtěla čekat...no a povedlo se. 😉 Dnes jsem v 15tt a věřím, že tentokrát už to dopadne dobře.
Držím pěsti všem!

lenicka2323
2. lis 2017

Ahoj všem, jsem na začátku těhu cca 5tt a dnes mi doktor oznámil že mam sraženinu.Pár dni jsem špinila i lehce zakrvácela a dnes tohle beru utrogestan,ascorutin a kys.listovou ale pěkně mě to vystrašilo přijde mi že i ted lehce růžově zašpiním..Je to mpje druhé těhu první nedopadlo dobře v 16tt mi odtekla plodová voda a sraženinu jsem měla také..tak už automaticky uz ted vidim vše bledě...🙄👎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru