47DC bez menstruace, testy negativní. Co to může být?

tereza0610
24. srp 2014

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, jsem 47 DC a MS nikde. Ovulaci jsem měla, dle testu už 11 den cyklu, všechny těhotenské testy negativní. Jsem 3 měsíc po vysazení HA a předchozí sva cykl byly 28 a 34 dní. Co to může být? Snažíme se otěhotnět a takhle dlouhé C. tomu prý nepomáhají. Je to způsobené HA?
Moc děkuji (omlouvám se pokud zde podobná diskuze je ale nenašla jsem ji)

terezapetrova
24. srp 2014

Muzou to způsobovat cysty a pak asi spoustu dalších věci, objednej se na gynekologii, dr Te zkontroluje a navrhne reseni. Ja mela cyklus asi 55 dni, důvod u me nejaka hormonalni nerovnováha, která se nedala blize specifikovat, po vyvolavacce jsem asi do 6ti dnu dostala menzes. Drzim pace..

brouzdalka
24. srp 2014

Pozitivní ovulační test neznamená, že k ovulaci skutečně došlo. Zvlášť pokud máš rozházené hormony po HA, tak ti může LH lítat nahoru a dolů. Jestli se snažíš o miminko, můžeš mít rozházený cyklus taky nervama - předchozí dva byly v normě, tak by to mohlo být. Nechala bych to být ještě nějakou dobu, vyvolávačka dlouhodobě nic neřeší, ani cyklus nerovná. Ale pokud se ti nechce čekat, tak na ni jdi...

sarkad2856
24. srp 2014

@tereza0610 Já pila na upravu MS čajík a cca po 7 letech braní HA se mi to trochu upravilo

helcenka
25. srp 2014

@tereza0610 - já myslím, že to může být čímkoli, nejen HA. Zajdi k dr., udělá ti prohlídku, možná nějaké náběry a když bude vše OK, tak začni pít nějaké bylinky, které tě hodí do pohody. Může to být taky trochu nervama.
Já měla třeba nepravidelné cykly, vždy cca 26-36 dní, pak jsem brala nějakou dobu HA a po vysazení jsem se k tomuhle rozpětí už nevrátila a cykly jsem měla pravidelně 28-30 dní. Takže u mně to naopak HA srovnala...
U každého je to jiné.

radka35
31. srp 2014

po plicní embolii mám vysazenou HA víc jak rok.Cyklus si dělá co chce .Zrovna už se protáhl na 37dní.Asi bych pro jistotu měla ráno zajít pro test...nebo že by už pomalu přechod?Ach jo.Při HA bylo vše v pohodě,tedˇji nesmím...

mellisek
2. zář 2014

Resim ten samy problem ne tak dlouho jako ty ale doktor rekl ze po vysazeni antikoncepce to tak proste byva a muze to trvat i tri mesice, potom pry cesty a pod. Pry mohou byt i bolesti protoze to to telo chce, dnes mi rekl ze pokud to do 14dni nedostanu tak mam prijit na injekci vyvolavaci a ta mi vzdy pomohla v minulosti