Ascus, máte tento problém?

jitkacb
14. led 2015

Zdravím vás,dneska jsem volala na gynekologii na výsledky stěru.Už po druhé mám ascus,máte nějaká tento problém.Chceme s přítelem miminko tak mám strach jestli tohle to nemůže ovlivnit.Na konci roku jsem vysadila triregol tak ted se snažíme,tak jsem na to zvědavá jak to dopadne.Kontrola na gynekologii zase za půl roku.

tulipenka
14. led 2015

@jitkacb ahojda....taky mi vysel horsi ster a zrovna v dobe kdy jsme se zacali pokouset o miminko....na kolposkopii me objednali az za 3 mesice po prvnim steru takze dlouha doba....protoze jsem mela strach radsi jsme miminko odlozili az do vysledku...loziska mi nasli ale pry jeste v mezich a miminku dali zelenou...kontrola za dalsiho pul roku na ktere jsem byla min.tyden...opet potvrdili loziska na cipku ktere ale nejsou zivotu nebezpecna...ted jsem tehu a rozhodujici bude cytologie az po porodu....ono zalezi v jakem stadiu ten nalez je...ale pokud te neobjednali na kolposkopii a KO az za pul roku nejspis to nebude nic vazneho...to by jinak jednali rychleji...dnes to ma bohuzel kazda druha....