Bílo-čirá tekutina z prsu. Co to může být?

mysicka20
7. pro 2021

Ahoj holky, chci se zeptat mate s tím nějaká zkušenosti
Beru hormonální antikoncepci a s přítelem se tedka vidíme málo kvůli prsci, proto pohlavní styk byl naposled 19.10 poté se klasicky dostavila menstruace a dnes my po zmacnknuti levé bradavky začala vytekat bila tekutina místy čirá.
Hnedka jsem udělala tehotensky test negativní
Mám 10 dni před menstruaci a docela panikarim co to muže byt
Díky za každou radu

pampeliska1313
7. pro 2021

Netuším co by to mohlo být, já čirou tekutinu měla v těhotenství až tak v 15tt cca.. nicméně normálně by z prsu nic téct nemělo.. pro klid duše bych klidně zavolala na gyndu (protože s tím vážně zkušenosti jinak nemám)

littlebee124
8. pro 2021

@mysicka20 Čirý sekret z bradavky je normální u všech žen. Většinou se jedna o malé množství a muze mít cirou, zakalenou až lehce zelenou barvu a je to v poradku. Muze to být před menstruaci, ale i běžné během cyklu, některé ženy to mají proste porad.
@pampeliska1313 V těhotenství jde o mlezivo u netehotnych je sekret v poradku. Zpozornet by se mělo v případě, ze se jedna o hnis, dojde k vpacene nebo avertované bradavce, zlusteni kůže v prsu. 🙂

sonnenaufgang
8. pro 2021

@mysicka20 také jsem mívala, těhotná jsem nebyla;)

pampeliska1313
8. pro 2021

@littlebee124 aha! Díky za upřesnění a já se omlouvám autorce za dezinformaci. Dokonce známá co vystudovala pa mi říkala, že z bradavky nikdy nic téct nemá, takže jsem to brala, že pokud nejde o mlezivo, je to špatně.🙂

littlebee124
8. pro 2021

@pampeliska1313 Nic se nedeje 🙂 Já sem prave asi před 4 lety točila pro zdravotní skolu video o rakovině prsu 🙏🏻

montmirail
8. pro 2021

Měla jsem to hodně, pro můj klid jsem byla na mamografu a na krvi, tam se zjišťuje nějaký hormon který může poukazovat na nějaký problém. Mě to naopak s těhotenstvím přestalo a objevilo se až před porodem. Podle mě jsou to hormonální změny během cyklu a celkově života ☺️