Můžu být těhotná?

baruska24
30. bře 2017

Dobrý den, rozhodli jsme se s přítelem pro miminko, je mi 23 a antikoncepci jsem brala 7 let, poslední pilulku jsem dobrala na zacatku ledna, menstruace poté normálně, naposledy se dostavila 23.2.2017, a tenhle měsíc zatím nic už mám asi týden zpoždění už asi 5 dni mě poboliva podbřišek jako kdyby měla přijít ms, ale stále nic, těhotenský test byl negativní, mohu být těhotná?? Nebo mám ještě čekat ci zajít na gyndu?? Prosím o radu

dolezalovalucie
30. bře 2017

@baruska24 Ja bych ještě par dnu počkala a udelala znovu test,kdyz bude negativni tak bych sla k lekari.

baruska24
autor
30. bře 2017

Dík za radu 🙂

portinari
30. bře 2017

S tou antikoncepcí je to otázka, cyklus může být zatím rozhozený... pokud test za den-dva nic neukáže, zašla bych na kontrolu ke gynekologovi.

(pardon, až teď vidím, že jen opakuju první radu 🙂)

toryt
30. bře 2017

@baruska24 po vysazeni ha je normalni spozdeni, ja mela ten dalsi mesic 40 dni, pak se mi to srovnavalo, dej tomu cas, samozrejme otehotnet muzes, ale spis trva nez nabehne normal ovulace

mm16
31. bře 2017

Dobrý den,

Mám dotaz, stalo se Vám někdy někomu, že Vám bazální teplota při menstruaci začala znovu růst? V první den menstruace spadla na 36,6, druhý den menstruace vyšplhala na 36,8 a dnes, třetí den je 37,0. Díky

toryt
31. bře 2017

@mm16 ahoj me treba klesla az posledni den menstruace, gyn tvrdi ze se na to neda spolehat, teplota je zavisla i na teplote v mistnosti, bacilem, vlhkosti, snech ktere jsou nekdy klidne nekdy divoke

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru