Boule na čípku, měla jste to některá?

lotuorien
29. led 2015

Holky, mám dotaz, na děložním řpku jsem si našla bouli, je na rozhraní čípek-pochva. Měla jste to některá??? Na gyndu jdu v úterý, vím že bouli tam mám už minimálně 2 cykly.

tydlity
20. bře 2015

Ahoj, jak jsi dopadla u doktora? Ja mam boulicku asi jako mensi hrasek hned vedle otvoru na cipku uz pul roku. Dr.mi rekl, ze je to ovulum nabothi a ze to samo zmizi, ale zatim se s tim nic nedeje ☹

milca111
20. bře 2015

@tydlity mám to taky,ale netusim,co to je a dr na to nic nerikal, tak je to asi taky v pohodě.Už to tam mám taky dobře 3-4 měsíce

tydlity
20. bře 2015

@milca111 Jee tak to jsi me uklidnila, dekuju 🙂 Mam spatne zkusenosti s dr., tak jim moc neverim 🙂 Na internetu se o tom kdy to zmizi moc dozvedet neda, tak jeste jednou diky za odpoved.

milca111
20. bře 2015

@tydlity vůbec není zač, já jsem si na to přišla čistě náhodou,protože ted si sledují čípek a merim bazální teplotu.Mám skvělého dr,tak jsem v klidu a nijak mi tam ten výrůstek nevadí, tak čert ho vem 😀 Vidím,ze se snaží s taky o miminko,tak hodně stesticka at se brzy zadari

tydlity
20. bře 2015

@milca111 No ja si na to taky prisla kontrolovanim cipku 🙂 Jo jo, snazime se uz rok a tentokrat mam trosku pocit, ze se zadarilo, ale jak to u me byva zvykem, je to asi zase planej poplach 🙂 Moc dekuju a tobe taky drzim moc moc pesti at se zadari a je vsechno v poradku 🙂

fykyska
20. bře 2015

ovulum nabothi to klidně může být, je to ,,boulička" laicky řečeno.. v různé velikosti umístěná v krčku dělohy (cervixu). Někdy se opakuje jindy zmizí s mentruací, někdy jich je víc... dokud ženu nějak neomezuje tlakem na okolní tkáně tak se neřeší ale spíše bývají menší velikosti v řádech mm než cm ...

Je to v podstatě cysta, vzniká uzavřením vývodu hlenové žlázy. Pokud by dosahovala větších rozměrů lze jí ,,seříznout" cysta býva nezhoubná...

milca111
20. bře 2015

@tydlity Tak to jsme na tom stejně 😀 😀 😀 taky mám každý mesicnpocit,ze se zařadilo,ale ted i graf mám jiný jak ty předtím, tak snad konečně miminko je na cestě. Kdy budes testovat??

tydlity
20. bře 2015

@milca111 Tak to ti budu drzet pesti i u nohou 🙂 Ja budu testovat asi az 29.3 v den MS, ale kdyz mi bude zase zle, tak to zkusim asi tak o 3-4 dny driv. Testovala jsem ted jak mi bylo strasne zle a test negativni, ale to bylo teprve 6 den po pozit.ovu testu, takze to je jeste brzy. A ty budes testovat kdy? 🙂

milca111
21. bře 2015

@tydlity no já po dnešní raní teplotě jsem si téměř jista,ze těhotná jsem.Dnes teplota stoupla výš jak je po ovulacni nejvyšší teplota a to se mi nikdy ještě nestalo. testovat budu v pondělí,pokud teplota nějak rapidně neklesne. To už budu 11 den po ovu to už by dusík mohl byt.Taky jsem zkoušela test 7 den po ovu a nic na něm a to me taaak šíleně boleli prsa,jako by měli vybuchnout. Ted jsi tedy který den po ovu??

tydlity
21. bře 2015

@milca111 Tyyy jo tak tfuj, tfuj, tfuj drzim pesti 🙂 Dneska jsem teprve 9den po pozit.ovu testu. Nemerim teplotu, tak nevim v ktery presne byla den, ale minuly ctvrtek byl poz.ovu test a cely patek az do soboty odpoledne sileny krece v podbrisku, tak byla ovu asi v ten patek. No mne uz boli jenom ty prsa porad. Hrozne, ale jenom vespod a po stranach. Vcera jsem kontrolovala cipek a mam ho porad hodne vysoko a tvrdy a v tuhle dobu po ovu uz je vzdycky dole, tak treba by to mohlo byt tehu 🙂 Ale uz moc nedoufam.. No hlavne dej vedet jestli se vam to povedlo 🙂 Moc ti to preju. A jak dlouho se snazite?

milca111
21. bře 2015

@tydlity no to zní moooc dobře. Taky čípek mám hodně vysoko,ale u mr to az tak zvláštní není. Můj si dělá vyloženě co chce a je i v ovu tvrdý i když ted MS i při MS 😀 😀 😀 😀 Je prostě individualista 😀 😀 😀 No u nás to snažení je takové zvláštní 😀 Já další dítě uz nechtela,manza jo.Tak jsme se dohodli,ze je to necháme na náhodě. Později se manžel přiznal,ze te náhodě pomahal.😀 takže se teoreticky snažíme od září 2013. Pak jsem v červnu otěhotněla, ale ve 12 týdnů miminku prestalo byt srdíčko ☹ a ted už se snažíme tedy znovu 4 měsíc. Taky dej vědět jak to pokračuje.

tydlity
21. bře 2015

@milca111 😀 😀 😀 😀 😀 Individualista 😀 Tak to me pobavilo 😀 Aha, tak to se asi moc nestresujes vid? A jak jsi to zvladla, kdyz jsi o to minuly prisla? ☹ To muselo bejt hrozny vid? Urcite dam vedet. Dneska je cipek porad vysoko a prsa boli porad. Nejhorsi je to po ranu 🙂 Ale jinak nic jinyho, tak trochu si myslim, ze to tu pristi nedeli dostanu.. No uvidime

milca111
22. bře 2015

@tydlity včera jsem trochu pomáhala manzovi uklízet zahradu a taky me začalo bolet břicho jako před MS tak jsem toho raději hned nechala.Mela jsem pak ještě v listopadu biochemické tehu tak už se bojím dokud nevím jestli jsem nebo nejsem tehu.
No co ti budu vykládat,s tím jak jsme přišli o miminko,to jsem těžce nesla.Sice jsem od začátku věděla,ze něco je špatně,ale když pak jsme viděli tlukouci srdíčko,myslela jsem,ze vše bude OK. Jenže pak jsem jela na kontrolu a řekl mi tu špatnou zprávu.Byla jsem tam sama,autem a manžel pro me musel přijet 😢 Sotva jsem se smířila s tím,ze budeme mít dítě a už se moc těšila tak přišla rána.Mela jsem pak úplně šílenou potřebu byt hned znovu těhotná tak se hned po ukončení 6 ti neděli zase snažíme

tydlity
22. bře 2015

@milca111 Tak to je mi moc lito ☹ To si nedovedu predstavit. Nikdo kdo tohle nezazije si nedovede predstavit jaka bolest to musi bejt.. No tak doufam, ze se co nejdriv zadari, nejlepe, ze uz se zadarilo a bude vsechno probihat v poradku 🙂

milca111
22. bře 2015

@tydlity no právě,ted pro mne tím pozitivním testem všechen strach teprve začne. Ale Těšín se na ty dvě carecky. Tobě je taky míč přeji a všem snažil kam taky,at můžeme tehulkovat a stěžovat si,jak nám je zle,všechno nás bolí a tak 😁😁😁😁 Zítra zase dej zprávu jak se cítíš atd, ju?

tydlity
22. bře 2015

@milca111 Urcite a ty nezapomen napsat jak jsi dopadla zitra. Zitra mas testovat vid? 🙂 Moc ti drzim pesti. No nikdy v zivote bych neverila, ze si budu tak moc prat se rano probudit a pozvracet se 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milca111
23. bře 2015

Dnes nakonec testovat nebudu.Zapomněla jsem koupit včera test 😕 Uvidíme jestli mi manžel odpoledne doveze jak říkal ze ho zajede koupit,ale s jeho hlavou deravou na to moc nesazim 😀
Když tak zítra.
Nooo,zvracet já tedy nechci,než vracela jsem ani u kluků,ale to jsem mela takové ty stavy,jako ze každou chvíli zvracet půjdu ale nic. Ted si to nedovedou představit ani,tinasi čerti, do toho já zvracici, no potes koště 😂😂😂
@tydlity

tydlity
23. bře 2015

@milca111 😀 No to je fakt, zvracet a do toho se starat o dve deti a manzela neni moc dobra vec. To je fakt 🙂 Ja se vzbudila a hned jsem se sem musela podivat jak jsi dopadla. Jsem napnuta jak struna 🙂 Tak dej vedet kdyztak odpoledne, kdyz manzel nezapomene. A jak ti je? Mne vubec nic, jenom me porad boli ty prsa. Jsem hrozne unavena, ale zacalo me bolet v krku, tak je to tim, ze na me neco leze ☹ Jinak cipek mam porad vysoko avcera jsem ho skoro nemohla nahmatat, tak uvidime jestli z toho neco bude nebo ne. Ale vzhledem k tomu, ze uz mi nic neni krom tech prsou, tak predpokladam, ze to v nedeli dostanu ☹

milca111
23. bře 2015

@tydlity u me to stejné 😁 vůbec nic mi není.Kdybych si nechytla na prsa,tak ani nevím,ze bolí.Nějak přestávají bolet.Minulé tehu jsem ale na sobě nepoznala vůbec.Já mám totiž každý ten začátek úplně jiný 😂😂😂 S prvním synem mi v začátku nebylo nic,az později mi začalo byt zle.S druhým synem mi bylo zle hned krátce po ovu,to jsem tušila ze jsem těhotná a hned první měsíc jsem probrala 4 kg,což je u me taky divné. Ted to tehu z léta, to jsem zas mela strašně bolavá prsa a bolest břicha jako před MS.Začalo mi to byt divné az me začala pálit záhy a ze šli komáři na me místo na manzu tak jsem zkusila test a byli tam 😁 no a to biochemické, to jsem zas mela hned nevolnosti tak jsem zas zkusila test a byli tam // ale po par dnech začali slábnout a po týdnů jsem to dostala.Takže já a moje tehu příznaky jsme ba tom podobně jako ten čípek 😂😂😂 Pokaždé jinak 😂😂😂

tydlity
23. bře 2015

@milca111 jo jo, taky jsem slysela, ze kazdy tehotenstvi je jiny. Kamaradka prvni tehu nemela vubec zadny priznaky po celych 9mesicu. Prej kdyby ji nerostlo bricho, tak by ani nevedela, ze je tehotna a to druhy tehotenstvi prej od 3tydne zvracela az do 6mesice 🙂 A kdy to mas dostat? A uz manzel privezl ten test? 🙂

milca111
23. bře 2015

@tydlity no na mangu je spoleh asi jako na našeho 5 letého syna 😂😂😂 takže test az zítra. Dostat to mám už v podstatě kdykoliv.Dnes jsem 29 den cyklu a mivam je tak 28-34 dni.Nejspíš by mela ne-dojit 27.3. Porad budeš testovat az toho 29? Kolik dni jsi dnes pi ovu?

tydlity
23. bře 2015

@milca111 😀 😀 Sakra to je napinavy 😀 Tak dej hned zitra vedet jak jsi dopadla 🙂 Ja mam 28dni cykly nekdy o den driv, ale to malo kdy. Dostat to mam az v nedeli, tak to chci vydrzet az do ty nedele jestli to dostanu nebo ne a kdyz ne, tak v po rano hned vyndavam test 😀 Dnes je to 11dni od pozit.ovu testu, takze asi tak 10 nebo 9dni po ovu. A dneska me asi v 7h vecer zacalo dost tahnout bricho asi tak 5cm pod pupikem az dolu jakoby pod stydkou kost. Ale jenom tenhle pruh. Tyhle bolesti mam v den MS trochu silnejsi, ale i po celem brise az do zad a ted je to jen ten pruh. Boli to takhle nekdy v tehotenstvi? 🙂 To mi asi nikdo nerekne co? 🙂 Uz mam choutky (diky ty bolesti) udelat si ten test hned zitra rano 🙂 Ale nechci byt zklamana, tak se musim snazit jeste vydrzet 🙂 Nezapomen dat zitra hned vedet 🙂

milca111
23. bře 2015

@tydlity jj dam vědět. Snad nebudu na ten testik zbabela. Taky bych nejraději počkala, ale asi to nevydržím 😁 No já nevím už přesně ten pocit,co jsem v tom letním tehu mela,ale taky me bolelo břicho, takové píchání a pocit jako při MS,ale už nevím kolik dni před MS.Já také totiž porad čekala,ze to dostanu,tehu jsem si vůbec nepřipouštěla. Jo a hned mi výrazně narostlo břicho.Kamarádka a tchyně se me ptali,jestli jsem těhotná a já jim usilovně tvrdila,ze ne a stydela se,ze jsem tak tlustá a nevím z čeho 😂😂😂

tydlity
23. bře 2015

@milca111 No tak bricho mam porad stejny nastesti 🙂 Ale ta bolest me dneska nahlodala 🙂 je to takova tahava bolest pod pupikem az dolu jakoby pod tu kost. No uvidime.. Asi to ale nevydrzim a zitra zkusim test 🙂 Jeee ja budu urcite zase strasne zklamana.. Neboj se udelat ten test.. Stejne si ho driv nebo pozdeji udelat musis a cas uz na nej je 🙂 To by bylo skvely, kdyby jsme zitra obe nasly dve carky 😀

milca111
24. bře 2015

@tydlity juuu,tak to dnes bude tedy testovací den!!! Hned taky pak nápis,az budeš vědět výsledek.Mas i pravdu, ono to sklamani stejně by přišlo s příchodem ms.Ale vuuubec se mi do toho testování nechce,mám nějaké zle tušení.Jak me přestávají bolet ty prsa tak se bojím,ze zas přijde ta mrcha červená ☹ Ještě 2 hodiny a mám v práci padla.Skocim pro test a asi ho tedy zkusim.Pokud tam ale bude prd tak znovu bych testovala az kdyby MS nedošla do pondělí.

milca111
24. bře 2015

@tydlity tak co?testovala jsi? Já jo a prd 😢😢😢 Ani duch.Tak čekám na MS,určité mrcha přijde toho 27 nejpozději 28.3.

tydlity
24. bře 2015

@milca111 To me strasne mrzi ☹ Ale treba MS neprijde a test vyjde pozdeji.. Ja mam dneska volno a celou noc jsem nemohla usnout, tak jsem vstala az ted. Testovat budu za chvilku, ale taky nemam dobrej pocit. Myslim, zetam bude jenom jedna carka ☹ No uvidime. Jdu se trochu probrat a dam vedet

tydlity
24. bře 2015

@milca111 Tak ja jsem na tom stejne ☹ Test negativni. Aaach joo ☹ A ja doufala, ze by to tentokrat mohlo vyjit ☹

milca111
24. bře 2015

@tydlity no ted jsem se probudila a měřila teplotu.To není možný,určité se mi // ještě objeví jinak fakt nevím.Dnes nejvyšší teplota z celého cyklu,prostě mám klasickou trifazovou tehu křivku a ten test me taaak zklamal 😕 ještě nezoufej,já to ted zase taky ještě nevzdavam!Určí tento měsíc ty // najdeme.

tydlity
24. bře 2015

@milca111 Dekuju za podporu 🙂 Ja myslim, ze ve snazeni musim dal pokracovat.. 10nebo11den po ovu uz by byl urcite aspon duch a ja mela uplne bilo ☹ V nedeli ma prijit MS, tak uvidime, ale myslim, ze prijde. No u tebe to vypada nadejne! Neprestavam ti drzet pesti 🙂 Snad do soboty budes mit TT pozitivni 🙂