Bolesti na úplném začátku těhu. Měla jste to některá také tak?

veronika917
6. dub 2020

Ahoj holky, mám dotaz. Minuly týden jsem našla druhou čárku, po 7 měsících snažení, vím, ze to v podstatě není žádná doba, ale pro mě byla. Dneska se chystám volat na gyndu.
Jsem těhotná po druhé (po třech letech a kousek). Ale už týden mě podbřišek bolí, obcas zabolí hodně. Chvílemi jsou to jako menstruační bolesti. Tohle si u prvního vůbec nevybavuji. A taky mě šíleně bolí kříž. Jen mě zajímá jestli jste to některá taky tak měla. Jestli to přikládat druhému tehotenstvi nebo je něco jinak. Dekuju 😉.
Jinak bt se drží a test krasne sílí, takže to ke snad v pořádku.

leniczka23
6. dub 2020

@veronika917 Je to uplne normalni nemej strach😊

lilian2111
6. dub 2020

Jj je to normální 🙂 já jsem teď potřetí těhotná a přijde mi, že ten začátek byl v těch bolestech podbrisku, zad asi “nejhorší” 🙂

veronika917
autor
6. dub 2020

@leniczka23
@lilian2111 dekuju holky, byla jsem z toho trochu nervózní

petula.bir
6. dub 2020

Ahojky, je to úplně normální 🙂 já ještě 3.dny vynechané ms špinila (nám se podařilo po 9.mesicich - predtim byla revize v 10tt) dokud neteče červená krev tak myslím, že je vše v pohodě 😊
Jinak doktor tě nejspíše objedná okolo 8-9tt - já měla těhotenství v pohodě, žádné nevolnosti, bolesti a na utz v 9tt už mimi nebylo, nyní spineni a teď jsem ve 25tt 🙂
Gratuluji k těhotenství 🤰🥰

veronika917
autor
6. dub 2020

@petula.bir dekuju 😉. Hlavně, ze ti to nakonec dobře dopadlo ✊. Už jsem objednána a budu 7tt docela mě to překvapilo, čekala jsem to tak o týden dyl.

petula.bir
6. dub 2020

@veronika917
Aha, tak to já taky 🤣🤣🤣 když jsem byla těhotná před 10lety tak jsem taky šla a byla jsem myslím 7tt+3 a vše bylo vidět a dostala jsem i prukazku. Nyní mě doktor objednal až v 9tt a prukazku mi dal až ve 13tt po 1. screeningu. Stejný doktor 🤣
Vše bude v pohodě, mě teď začala bolet stydká kost 🤣🤣🤣🤣 nikdy predtim mě nebolela 🙈 každé těhotenství je jiné 😍

veronika917
autor
6. dub 2020

@petula.bir s prvním jsem myslím byla taky tak 8tt a prukazku jsem dostala taky až na 1.sreeningu, tak jsem zvědavá 😀 ale myslím, ze to bude s tou prukazkou stejný. Můj doktor je trochu praktik 😅 pro někoho muže být drsný. Pamatuji si, jak mi rikal, ze na prukazku je čas, ze je možnost potratů ještě a když potratim, tak mám zavolat 😀... tenkrát mě to docela vyděsilo 😅. Ale v podstatě má pravdu, akorát bych to te těhotné řekla asi trochu jinak 😅

petula.bir
6. dub 2020

@veronika917
Jjj tak nějak 🤣 taky řekne jak to je ... když jsem spinila tak jen do telefonu řekl, že teď musím čekat a když den rozjede ms mám jet do nemocnice a pak přinést papiry o potratu. Kdybych o to nepřišla nám přijít v 9tt 🤣 já byla úplně na nerva z toho 🤣🤣🤣

veronika917
autor
6. dub 2020

@petula.bir to chápu 😅🙈

slayc
6. dub 2020

s prvni sem to neznala, ted podruhe me to prestalo bolet kazdy den az ve 12tt 🙂 jinak snad nebyl den, kdy by me bricho jako pri silne ms a v zadech nebolelo, ale vse je v poradku 🙂

barborakrt
8. dub 2020

@veronika917 neboj, me v 5.tt neskutecne cely tyden bolely bedra a kostrc, asi hormony :D

jezek1995
22. črc 2020

@veronika917 Ja to mam taky tak, ale.pise to hodne holek. Asi je to normalni. V noci me.boli hrozne zada a pres den brisko 😏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru