Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bříško dole celé tehotenství

lucaaaaaaqa
12. srp 2017

Ahoj chci se zeptat všichni mi říkají ze až budu mít bříško dole tak rodim jenže já ho mám dole porad 😂 to bříško mi jde už od zacatku dolu roste mi proste dole mám asi divny tvar ale tak by mě zajimalo jestli někdo neví co to znamená ? Je to nějak špatně ? Dekuju

liliana2016
12. srp 2017

Neznamená to nic. Já měla bříško taky skoro po celou dobu těhotenství spíš dole... Asi 3 týdny před porodem slezlo ještě trochu níž... Taky hodně záleží, v jaké je mimčo poloze. Každá to má úplně jinak, ale velikost, tvar ani posazení bříška nevypovídá nic o tom, jestli je nebo není těhotenství prosperující.

lucaaaaaaqa
autor
12. srp 2017

@liliana2016 dekuju moc 🙂

liliprili
13. srp 2017

Kdybys ho mela nahore, nebo treba do strany, tak to budou taky vsichni komentovat 😀 😉 vubec to neres, kazda jsme jina a i kazde mimi je jine. Ja mela bricho taky hodne dole, od pulky tehotenstvi mi dokonce vadily i nektere tehu kalhoty a nosila jsem jen jedny. Vzhledem k tomu, ze jsem (dle doktoru) prenasela, tak jsem na sobe hledala jakekoli znamky a priznaky bliziciho se porodu, zejmena tedy pokles bricha..ten vsak nenastal a ja porodila i tak 😉

lucaaaaaaqa
autor
13. srp 2017

@liliprili aha moc dekuju 🙂 tak dobrý :p je to šílený všichni všechno komentujou :D hrůza všechno je podle nich špatně nebo divné nebo tak :D

Sem začni psát odpověď...

Odešli