Cysty a neplodnost. Někdo stejný problém?

kristyna63737
17. kvě 2023

Ahoj.
Děvčata, chci se zde zeptat. Dělají se mi cysty na vaječníkách jako úplně bezdůvodně a myslíme si s paní doktorkou, že to je ten problém proč mi nejde otěhotnět. Neměla jste některá taky tenhle problém? A jak se to řešilo? Ja jsem teda objednaná k doktorce, že to budeme řešit ale až v červnu a už z toho mám teď hrozné nervy. Piju čaje na podporu těhotenství a plodnosti i různá cvičení, ale nic mi nepomáhá. Tak jestli někdo prozradí jak jste to řešily, nebo co mám ještě zkusit.
Už jsem z toho celkem zoufalá. O miminko se snažíme přes rok a půl a přijde mi, že už se to nikdy nepodaří.

lencaa11
17. kvě 2023

@kristyna63737 na fb je skupinka myslím že tam by vám mohli poradit

kristyna63737
autor
17. kvě 2023

@lencaa11 dekuji❤️

kat87
21. kvě 2023

@kristyna63737 my se snažili o druhé mimco rok, pak mi doktorka našla cystu 5cm na vaječníku. Jednalo se o endometriozu(čokoládová cysta). Bohužel mi museli celý vaječník sebrat. Ale za měsíc po operaci jsem otěhotněla a mám teď 10m chlapečka.

kristyna63737
autor
21. kvě 2023

@kat87 ja uz se prave snazim pres rok a pul a porad nic. A cysty na vajecnikach mam kazdy mesic a praskaji tak nevim no

zpohledumuze
29. kvě 2023
Uživatel zpohledumuze je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zpohledumuze.

Cysty zrovna tak jako myomy se dají léčit. Hledejte třeba na odkazu Serafín byliny

dominika321
6. čer 2023

@kristyna63737 určite by pomohla tradičná čínska medicína ❤️❤️

zpohledumuze
9. čer 2023
Uživatel zpohledumuze je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zpohledumuze.

@dominika321 Za to že odkazuji na něco, co funguje jsem dostal tu nedůvěryhodnou nálepku. Po odstranění dělohy a vaječníků mé ženy jsem se začal zajímat, jak kompenzovat následky operace - větší riziko osteoporózy, infarktu a mrtvice, chybějící hormony, přibírání na váze, padání vlasů.......... A narazil jsem na stránky Serafín byliny, kde umí poradit se skutečnou léčbou myomů a cyst. Škoda, že jsem to nevěděl dřív. Tedy prosím ženský, šiřte tuhle informaci alespoň mezi sebou, to vykuchání, které jediné medicína umí, je zbytečné. Koukněte na ty stránky a na recenze, že si nevymýšlím.

lencaa11
9. čer 2023

@zpohledumuze já se ani nedivím že vám to dali a měli by vás zablokovat 🤔🤨