Depky. Máte některá podobnou zkušenost?

katanovobran
2. bře 2020

Ahoj holky,píšu protože vy mi vždycky dobře poradíte a necítím se tak sama.
Mám chlapa strašně hodného,udělal by pro mě všechno nehádáme se ale má to jeden problém,pokaždé když se mi ozve bývalí sem uplně v háji ...nemužu na něj přestat myslet,vždycky mě nějak očaruje on byl uplný opak nového přítele,výbušný,nebylo to s ním úplně jednoduché.Na druhou stranu to byla moje opravdová první láska a myslím že ho miluju dodnes ale naše povahy se nesnesou a být spolu prostě němužeeme zkoušeli sme to několikrát ale nejde to .. ale strašně moc se přitahujeme. Nikdy bych svého současného přitele nepodvedla,jen si občas napíšeme nebo když se někde vidíme neskutečně to jiskří. Nevím co s tím mam dělat jak zapomenout a bojím se že už nikdy takhle nikoho milovat nebudu s moc bych si přála takhle milovat současného přítele ale bohužel to se asi ovlivnit nedá i když si řikám že to třeba časem přijde,máte některá taky takovou zkušenost ? Já mam z toho uplné depky

jijulka
2. bře 2020

musis s nim prerusit kontakt, jinak se toho nezbavis.

konidana
2. bře 2020

@katanovobran jak to je dlouho co jste se rozešli? A jak dlouho jste spolu byli? jak dlouho jsi se současným? Mě to trvalo asi půl roku, než jsem se od bývalého odpoutala. Chodila jsem s nim asi 4 roky. A pak ještě těch půl roku občas na koncert nebo někam, nešlo se hned úplně odstrihnout, i když jsem se s nim rozešla já, kvůli svému novému příteli. Ale je fakt, ze mezi nami to už davno nejiskrilo. Vztah tak nějak přešel do zvyku a kamaradske roviny. Pak uz jsme se nevidali vubec. Je to lepší.

lv
2. bře 2020

Čas to zmírní, nebýt s ním vůbec pokud možno v kontaktu, a připomenout si, proč on NE (nevýhody, povaha, rozchody, trápení se atd) a proč současný ANO

llluckaaa
2. bře 2020

Změň si telefonní číslo, nekontaktuj ho a vyhýbej se mu. Zaměř se na něco jiného, ať přijdeš na jiné myšlenky. Když si na něj vzpomeneš, vědomě si zopakuj všechny jeho chyby a vzpomínej na ošklivé chvíle s ním.

barulina
2. bře 2020

Sejde z oci, sejde z mysli. Otazka je jak moc je to fer vuci soucasnemu.

levandule_k
2. bře 2020

Přiznám se, že já jsem v tvé situaci nikdy nebyla. Fyzická přitažlivost, tam mohla být jaká chtěla, ale pokud ten chlap měl charakter na dvě věci nebo povahu se kterou se nesnesu, tak u mě fyzická přitažlivost velmi rychle vyprchala.

Jelikož to na tvé straně jiskří a pokud chceš na bývalého zapomenout, chtělo by to přerušit kontakt a eliminovat situace, kde se můžete setkat např. oblíbená restaurace, raději chodit do jiné. Když ho někde potkáš, maximálně se pozdravit, neptat, se jak se má a co nového a pokud on začne konverzaci, co nejrychleji ji utnout. Na facebooku ho vymazat z přátel, aby tě to nelákalo prohlížet si jeho profil a lajkovat mu statusy a vyhodit (rozdat) věci, co ti ho připomínají nebo co ti dal (fotky, plyšáky, perníková srdíčka, naušnice atd.), pokud vyhazovat nechceš dala bych je do krabice a schovala minimálně do sklepa. Kdyby to bylo možné schovat si je třeba do sklepa k rodičům.

Druhá věc, je začít budovat vztah s novým přítelem. Přečti si knížku 5 jazyků lásky od Garyho Chapmana. Představuje tam 5 jazyků lásky, každý člověk dle něj má jako hlavní jeden z nich a pokud partner mluví jiným jazykem, cítíme, že ve vtahu nejsou naplňovány naše potřeby, pokud k nám partner mluví našim primárním jazykem, cítíme se ve vtahu šťastni.

Zamilovanost a fyzické jiskření časem vyprchá, proto je nutné na vztahu pracovat, abychom se vzájemně milovali i po 30 letech.

katanovobran
autor
2. bře 2020

@konidana Je to 8 měsícu co spolu nejsme,se současným přítelem to mámě uplně stejně nepodváděla sem ho s ním ale víceměne on byl poslední kapka proč sme se rozešli že sem věděla že tu na mě čeká někdo kdo si mě bude opravdu vážit a najednou tohle .. on furt lítá po nějakých párty atd .. a pak si předemnou hraje na to jak moc je to těžký asi je to tedy pro něj nějaký druh oderagování ale na každé fotce s jinou holkou.

katanovobran
autor
2. bře 2020

@llluckaaa Právě,tohle nikdy není vuči nikomu fér. Nikdy bych mu nebyla neverná nebo tak ale už jen ten pocit že se mi tohle děje v hlavě mě děsí .. láska je někdy opravdu těžká věc.

konidana
2. bře 2020

@katanovobran zkus se mu vyhýbat, nesleduj ho na žádných soc sítích, a časem opravdu sejde z očí, sejde z mysli. Dnes je to o něco ztížené existencí soc. sítí, kde z těch očí sám od sebe nesejde. Jak jsem psala mne trvalo odvyknout od jeho osoby půl roku a to jsem žádné soc sítě ještě neměla. Jen mail, a tlacitkovy telefon a sms.

llluckaaa
2. bře 2020

@katanovobran To asi byla reakce na někoho jiného, ne? 😉 Pokud se chceš odpoutat, musíš zrušit veškerý kontakt a všechny myšlenky zavést v negativním směru.

konidana
2. bře 2020

@katanovobran jinak co se ti deje v hlavě je možná divoký, ale pokud to neprejde ve skutecnost, tak to je v pořádku. Každý mame občas dost divoke představy a bujnou fantazii😉

katanovobran
autor
2. bře 2020

@konidana Já chodím i k terapeutovi,tak to s ním zkusím probrat,chodím tam od té doby co naše situace doma byla fakt neunosná,on byl psychiyk tyran ale najednou jakobych mu to vše zapomněla nerozumím tomu

amazonkajanik
2. bře 2020

@katanovobran sejde z očí,sejde z mysli. Chemie tam být může, civilizace v nás úplně všechno nepotlacila, ale prostě není vhodný partner. Možná má v sobě to,čemu se říká alfasamec, ale do chovu není 😁 až se přestanete stýkat, vaše hormony se plně zaměří na toho,koho máte doma a snesl by vám modré z nebe 😊

katanovobran
autor
2. bře 2020

@amazonkajanik No,ano takové štěstí sem opravdu měla,udělal by pro mě první poslední akorát mi trošku chybí to co měl zase ten druhý ta to asi ale je

amazonkajanik
2. bře 2020

@katanovobran ne,hele,fakt to dělá jen chemie od ex. Tvoje tělo je teď zmagoreny. Po živočišné stránce byl ex evidentně pro tebe ideální,kdybychom žili v době kamenné. Když se pak sladíš se svým současným, tak ti dokonce bude i víc vonět jeho pot a bude tě uklidňovat. Vsadím se,že nejvíc tě to bere kolem ovulace 😁
Jednou jste se rozešli,choval se jak magor,že tě to dohnalo až k odborníkovi. Toho by potřeboval spíš on. Teď se možná chová jak mílijus,ale jakmile by tě měl zas ve své moci,začalo by to nanovo.
Se zkus se svým současným domluvit na nějaké postelove hře,trochu to okorenit,ale s pravidly. Hele, teprve nedávno jsem shledla 50odstínů ... a to,co tam on dělá,o tom tajně sní spousta žen,jen se to stydí přiznat 😉