Dlouhotrvající únavné nachlazení, máte radu?

nicollka1993
13. kvě 2017

Dobre ranko vsem :mavam: Bohuzel jsem se nedostala k lekari a tak si jdu pro radu za vami. 4 tydny mam hroznou rymu, nos se mi uplne ucpava, do toho uz 3 tydny kaslu ( rano po probuzeni suchy, drazdivy az lehka dusnost ) po hodine prechazi k vlhkemu s vykaslavanim hlenu a takhle kazdy den dokola. Do toho mam uz 6 den zalehle usi. Brala jsem mucosolvan ale nezabral, bylinne caje take ne, paralen taktez. Dnes rano jsem se probudila a nosem jsem se vubec nemohla nadechnout, kasel jak jsem popisovala ale ted pretrvava jemna bolest na hrudi. Konecne mam na pondeli dobrou smenu v praci, tak se chystam k Dr ale nemeli by jste nejakou radu co na ten kasel? Nejake leky, bylinky, cokoli?? 🙂 dekujii

lv
13. kvě 2017

Cibuli s cukrem, jitrocel list čaj, vincentku pít i inhalovat. Odhaduju na zánět horních cest dýchacích.

nicollka1993
autor
13. kvě 2017

Dekuji, vse vyzkousim. Akorat poprim jakbinhalovat tu vincentku ? 😔

gracinka7
13. kvě 2017

Měla jsem to samé. Dokonce se mi z toho udělal zánět v obou uších. Měla jsem dvoje antibiotika a stejně nezabraly. Nakonec jsem se z toho nějak vyhrabala. Na odhleneni je dobrý sinupret.

nicollka1993
autor
13. kvě 2017

@gracinka7 no ted jsou ty nemoce tak zmutovane ze jen hlopa ryma dokaze cloveka pekne potrapit.. Sinupret koupim a zkusim, snad zabere uz si fakt nevim rady

lv
13. kvě 2017

Sinupret je výborný, pravda. Inhalovat - do kastulku až začne vařit, pak přes hlavu osušku a 10min dýchat tu páru.

kikisa311
4. srp 2023

Ahoj. Oživím téma. Už třetí týden mě trápí takový chraptibvýt hlas. Byla sem nachlazená a bolelo mě v krku. Bolest v krku odezněla ale hlasivky zůstávají zastřené. Jak dlouho to může trvat