Doktor mi dal vyvolávačku, co kdybych byla těhu?

nikola38
29. zář 2015

Ahoj holky, maminky, snazilky. Minulý měsíc jsem poprvé dostala clostilbegyt. 1-0-1 dávkování. Pak byl UT - folikuly byly. Dneska sem byla u doktora 24DC a řekl mi ze ten UT Teda dobrý že to zabírá a dal mi injekci na vyvolání MS. A pak zase že mám brát clostik. Přijde mi zvláštní že mi dal vyvolavacku. Co kdybych byla tehu a ta injekce to přeruší? Na to vědět to tehu je ještě brzy a tak mi přijde divné že tomu nedal ani šanci. No a potom už ten další cyklus na ten UT nejdu. Mám přijít až v listopadu pokud to dostanu tak na začátku cyklu a pokud ne tak týden po očekávané MS. Prosím pěkně máte některá zkušenost? Jsem z toho zmatená. ☹

nonnni
29. zář 2015

@nikola38 vyvolavacka by tehotenstvi neuskodila, naopak, napomaha uhnizdeni. Pokud tedy vyvolavackou myslis Agolutin. Takze, pokud bys tehotna byla, tak neublizi. Pokud bys tehotna nebyla, tak nebudes mit zbytecne zpomaleny cyklus.

tulikiss
29. zář 2015

@nikola38 pokud budes ted tehotna tak ta vyvolavacka miminku neublizi, neboj.

nikola38
autor
29. zář 2015

Je dekuju za odpovědi. Já sem se bála za pokud je to na vyvolání tak že by mi to způsobilo potrat. A je to ten agolutin pokud si správně pamatuji ten název...

nikola38
autor
29. zář 2015

A může ta injekce způsobit už v den kdy sem ji dostala menší bolesti v podbřišku? Nějak mě tam píchá. Ale nevím kdy se ta injekce vstřebá. Přeci jen to není do žíly.

nonnni
29. zář 2015

@nikola38 ta injekce jen synteticky progesteron, ktery tve telo produkuje normalne, ale obcas telo neprodukuje dostatek a muze dochazet ke spatnemu, nebo neefektivnimu uhnizdovani a naslednemu potraceni. Rekla bych, ze tve priznaky jsou spise psychickeho razu, znam to sama, kdyz clovek neco hrozne moc chce, nebo se neceho hrozne moc boji....kazdopadne, pokud tehotne jsi, opravdu se miminku nic nestane. Pokdu ne, tak io dojde MS a budete se moc znovu snazit bez toho, abys mela cyklus 50 dni a nic z toho.

martinkka
29. zář 2015

Agolutin potrat rozhodně nezpůsobí, spíš naopak, já jsem dostávala injekce agolutinu po IVF, takže můžeš být v klidu, pokud jsi těhotná, spíš pomůže a pokud ne, vyvolá menstruaci

nikola38
autor
29. zář 2015

Dobře dobře.. Děkuji. Bude tam určitě ta psychika. Snažíme se dlouho. A tohle mě vyděsilo. Protože mi přišel ovu výtok až v sobotu a byl i pěkný sex. No byla to dovca tak sem na nic už nemyslela a dnes tohle. Děkuji za uklidnění.