Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Druhý menses po porodu. Je to normální?

lucifux
12. lis 2019

Ahoj děvčata, momentálně mám druhý menses po porodu. První byl po půl roce od porodu, byl i tak jak jsem ho měla před těhotenstvím. První den silný, druhý ten to sláblo a třetí den jsem už jen špinila, menses jsem měla téměř bez bolesti v podpříšku, prsou, zad. Jenže teď ten druhý. Opozdil se mi asi o 5 dní, dnes je to 6 dní od začátku MS a stále krvácím tmavou starou krev, spíš hnědou. Mám bolesti v podbříšku. Nevím zda navštívit lékaře, či mám ještě vyčkat. Podotýkám, że stále kojím.

martaskaaa
12. lis 2019

Muze to být kojením. Já kojim a MS jsem měla teď naposled dost silnou a trvala 9dni.

eithelwing
12. lis 2019

Druhou ms jsem také měla poněkud šílenou. Silnou a dost bolestivou. Postupně se to srovnalo.

nanyh
12. lis 2019

To je podle mě ještě nerovnováhou. Zkus kontryhel😊

mirinda35
12. lis 2019

Teprve po porodu jsem zjistila sílu a bolest MS. Kde jsou ty řeči,,po porodu přestanou bolesti,,.....ale pravdou je,ze je to každý měsíc jinak. Někdy v pohodě,někdy bolest a silná MS. Je to individuální

vendelinka08
12. lis 2019

@lucifux já mám 3 ms po porodu..take se zpožděním a nyní 5 den a stále dost krvácím i jasnou krví. Vsimla jsem si ze po kojeni krvacim vic...takze asi to normalni je.

astyna88
13. lis 2019

U toho kojeni je to vselijake,ja mela od jednodenniho spineni po tydenni ikrveproliti,horsi to bylo,kdyz jsem pak nekojila v noci.

Ale ty bolesti se mi nelibi,me nikdy nic nebolelo,po 1.por zmizely menstr bolesti.

lucifux
autor
16. lis 2019

Holky dneska je 10 dní a stále krvácím, už tedy bez bolestí.. Ale je to otrava 10 dní. V pondělí budu volat doktorovi.

Sem začni psát odpověď...

Odešli