Bolesti zad na začátku těhotenství. Jsou možné?

3. pro 2020

Ahojky, mám 5 dní do MS a protože mi bylo tak nějak jinak, zkusila jsem test, který je pozitivní. Občas mně píchne v podbřišku, ale jsou možné silné bolesti zad na začátku těhotenství? Z předchozích těhotenství to neznám, tak mne to trochu děsí,mívám to tak při menses, tak stále čekám, jestli přeci jen nedorazí.. mimčo jsme moc v tuto dobu neplánovali..

emillyhk
3. pro 2020

Gratuluju 😊
K tvému dotazu - já to tak měla, od začátku mě bolela záda, hlavně v kříži. Týden jsem si myslela, že je to z toho, jak jsem uklouzla na schodech... Bohužel mi to vydrželo celý první trimestr. Bolesti v podbřišku jsem přikládala blížící se MS. My se sice o mimčo aktivně snažili, ale že se podaří na první dobrou, to mě fakt nenapadlo 😂 A teda takovou dálnici jsem měla na testu až tak týden po zpoždění 😉😄

michaelarousova
3. pro 2020

Me taky bolela zada ale asi vramci pms☺️Kazdopadne me to pak hned preslo ☺️Pak uz mi bylo jen blbe a bolala prsa.a takova dalnice 5 dni pred ms ? Slusny😂

andycr
3. pro 2020

Také jsem tohle těhotenství měla bolesti zad, hlavně v kříži. Myslela jsem že se nezadarilo a že přijde ms. Asi v 7 týdnu to přešlo.
Jinak mě také překvapila intenzita testu před ms. 🤔😊

lusiana777
3. pro 2020

A kdy jsi měla ovulku, že máš takovou dálnici? 😉 A gratuluji ❤️🍀 Já to právě také (blbec nedočkavec) zkoušela před MS a sněhobílo, tak čekám, dnes jsem teprve první den po MS..

autor
3. pro 2020

@lusiana777 děkuji 🙂 já tu ovulku moc nehlídám, někdy to na sobě poznám, teď vůbec nic , podle kalendáře v mobilu před 12 dny, ale moc se mi to nezdá 😁

autor
3. pro 2020

@emillyhk děkuji 🙂 ta,, dálnice,, mně trochu vyděsila, nečekala jsem to

autor
3. pro 2020

@andycr děkuji, uklidnilo mně, že v tom nejsem sama a snad to brzy odezní 🙂

nnnadja
3. pro 2020

Kamarádka měla dálnici u dvojčátek 😉 jinak ano, já měla bolesti zad v prvních týdnech takové, že jsem skončila na pohotovosti. Prý hormonální změny. Přešlo to cca v 10 týdnu. Pak chvíli pauza a pak zase, ale to už bylo zase spíše tíhou.

andycr
3. pro 2020

@nnnadja nechtěla jsem autorku děsit, ale ty dvojčata mě taky napadla 🤭😊

priefi
3. pro 2020

Jak máš dlouhé cykly, že máš takové dálnice tolik dnů před těhu?

Já měla u staršího něco podobného a vše v pořádku

autor
4. pro 2020

@priefi mám 30 - 31 dní, začala jsem před dvěma měsíci pít kontryhel na zkrácení cyklu, ale zatím jsem změnu nezaznamenala 🙂

priefi
4. pro 2020

Teď koukám, co jsem to napsala, ne před těhu, ale před ms 🙈 jsem jelito, fakt 😂

autor
4. pro 2020

@priefi já to pochopila😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru