Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

kocina7
12. kvě 2010

Ahoj misando ano je to naše první IVF a doufám že poslední moc si to přejem aby to klaplo a jestli by byli dvě no asi bych koukala ale byla bych za ně vděčná vždyt já sama jsem z dvojčat brácha je o 5 min mladší 😀 No snad to nějak uteče a bude vše ok tak jak má bet moc si to přeju a přeju to všem kdo je tady 🙂

misanda
12. kvě 2010

olive, nj, je to na pikačuuu teď 😝 hlavně teda v práci...pač mě tu sledujou!!! ☹

jj, zítra jdu na ten pitomej utz ☹ a už mám prostě bobky, no ☹

misanda
12. kvě 2010

koci, no vidíš...dvojčátka jsou super a máš to při jednom...a jestli neplánujete víc dětí, tak si myslim, že je to ideální, pač by ses nemusela znovu pouštět do iVF 😉

kocina7
12. kvě 2010

no nevím jak bych to zvládla hned dvojčata asi bych koukala no snad se aspon jedni mimi uchití a bude to všechno fajn moc si to přejem.Víc dětí neplánujem jen dvě to bude až kam tak snad se povede.24 se dovím jestli ano či ne. To máme z maminou sváteček no byl by to supr dáreček 🙂 jen to děsné čekání to je opravdu hrůza

misanda
12. kvě 2010

tak mě to čekání posledně docela i uteklo a teď to bude ještě lepší pač je teplo a nebudu mít čas na to ani moc myslet 🙂 neboj...24týho je za rohem 😉

misanda
12. kvě 2010

máš ještě i mrazáčky? kolik jsi měla folíků???

olive
12. kvě 2010

Misando - neboj ja ti verim, ze utz bude ok. i me zitra ceka, tak jsem zvedava jak to tam bude vypadat. hele mam pocit jako bych mela jit k zubari ☹ .

misanda
12. kvě 2010

olive, takže zítra bojujeme spolu, jo??? tak snad nám to oběma dopadne dobře!!! a koukám, že pocity máš úplně stejný jak já 🙄 🤐

kocina7
12. kvě 2010

folíku jsem měla 8 ale z toho jen 3 dobré takže dvě jsem si nechala vrátit a to třetí nebylo prej dobré a ani po jednom to bohužel nezamrazují protože by to nepřežilo rozmrazování takže jsem byla rozhodnuta hned že dáme zpět dvě. Jo snad to uteče a budu vedět jak na tom jsem 🙂

misanda
12. kvě 2010

koci, tak tos to měla stejně jako já 😝 akorát mě transferovali jenom jedno 🤐

kocina7
12. kvě 2010

no mi dali dvě pro sychr a misando jak jsi na tom. Jak dlouho jsi po transféru nebo už víš jestli se poštěstilo 🙂

misanda
12. kvě 2010

koci, já byla na IVF v únoru, nepovedlo se...a teď čekám na druhé, tak uvidíme jestli to bude celý úspěšnější ☹

kocina7
12. kvě 2010

a za jak dlouho mužeš jít na druhý pokus po tom prvním je tam nějaká doba čekání.a Kam jeddíš. Já do Jihlavy do Sanusu.

misanda
12. kvě 2010

koci, no to záleží...ale měla bys mít jakoby tři cykly správě...kvůli pojišťovnám a taky kvůli svýmu zdraví 🙂

jinak já mám svojí mudru tady a na zákroky jezdim do Pronatalu do Prahy 😉

kocina7
12. kvě 2010

Tak to jo no snad to dobře dopadne a věřím že u tebe to taky už ted klapne a budeš brzy mamina 😉

sluninecko
12. kvě 2010

Ahojte holky, je supr, jak se tady podporujete!!!! Člověk si může alespoň s někým pokecat a předat nějaké zkušenosti. Chtěla jsem se zeptat, brala jste některá dipherelin (nebo něco podobného)? A jak dlouho? Mi teda údajně zjistili stupeň 1, ale černé na bílém to nemám, ale doktor mi to dával 6měsíců. Připadalo mi to teda osobně (na 1.stupeň - pokud ho teda mám) dost dlouho.

misanda
12. kvě 2010

sluninecko, není to dlouho...většinou se tyhle hormony berou 3-6měsíců..já měla zoladex prvně tři měsíce, teď ho mám na dva...

sluninecko
12. kvě 2010

misando - díky, tak to jsi mne uklidnila. Jsem si říkala, jestli to fakt není moc dlouho. A to u tebe probíhá tak, že to dobereš ten poslední měsíc a hned následující jdeš na IVF? Nebo taky čekáte?

zazy
12. kvě 2010

Ahojky zlatíčka nebojte plyvu sem pořád těhu kemrouše a stále budu,takže to bude prostředí 😀 😀 😀 😀 .Takžeeeee pořádně chytat.
Miši mimi snad dobrý na kontrolu jdu 1.6.A ty zítra hned napiš jak jsi dopadla,at vím.Jinak na Vás všechny myslím a budu se chodit na Vás poořád koukat a dodávat sílu a odvahu.

berkana
12. kvě 2010

ahoj holky,

mišando: tak to máš blbý, že tě teď tak kontrolujou v práci....tak ať ti to zítra dopadne dobře 🙂

olive: tobě taky, ať to zítra dopadne dobře🙂

kocino: drž se a opatruj se, ať se povede🙂

zazy: tak ať ti kontrola 1.6. dopadne na 1🙂 já na tebe budu myslet ve spánku🙂)) až budu pod narkozou, jsem zvědavá kolikátá pudu a v kolik. A díky, že pliveš pořád ty těhu kemrouše🙂 to plivej pořád, budem za ně rády😀

misanda
13. kvě 2010

holkyyyyyy, tak dneska se rozhodne 😝

Olive tobě držím a myslím na tebe...!!!

sluninecko...ten poslední zoladex, takže u mě ten třetí znamenal začátek dlouhého protokolu 😉 takže ano..já začínám IVF vždycky s poslední injekci...

paja23
13. kvě 2010

misando, olive-držím pěstičky!!!! Hlavně napište, jak jste dopadly.

kocino-neboj ono to uteče, chce se to hlavně zabavit, knížky atd. Já byla na prvním ivf, testovala 10.den a byla tam slabounká čárečka. 🙂 Tak tfuj, tfuj, ať se Ti miminka zahnízdí. 🙂

A všem co trápí zoubky , nachlazení a další nemoci-přeji brzké uzdravení!! Veverko-se koukej dát dohromady, ať to na svatbě pořádně roztočíš 😀

berkano-se Ti to blíží, že, ale to je dobře. Budeš mít laparku úspěšně za sebou a pak hurá za mimouškem 🙂 Ať už jakoukoliv cestou.

zazy-tak jak to vychází Tobě na týdny. Mně řekl můj mudra, že i tento týden to vypadá na 7+1. Že se bude určo vědět na ultrazvuku za dva týdny. Máme 11,2mm 😀

veverka.dada
13. kvě 2010

Tak holky, sice ještě do zítra beru antibiotika a mažu mandle nějakým jodem, ale už dr. zaznamenal výrazné zlepšení a povolil mi jít do práce 😵 ne že by mě to doma nebavilo, aspoň jsem měla čas vytvářet dekoraci na stoly, na svatbu 🙂 ale do práce jsem se docela těšila 😉

olive, misando, držííííííííííííííííííííííííím!!!! dejte vědět, jak jste dopadly 😉

sluninecko, já sice nevím, jaký stupeň endo mám, v papírech to nikde nepíšou...ale dostávám taky diphereline, teď mám za sebou čtvrtý, poslední měsíc....taky si nemyslím, že šest je dlouho...podle mě to neurčuje jen stupeň endošky, ale i okolnosti kolem, třeba bolesti, nebo jak moc se ti tvořily cysty a tak...určitě tvůj dr. ví, co dělá 😉

zazy, pajo, jsem ráda, že se miminkům daří dobře a že se na nás stále chodíte dívat a plyvete o sto šest 😉 ať se daří dobře i nadále!!!! 😵

olive
13. kvě 2010

Ahoj holky, tak uz mam utz za sebou a vypada to dobre, mam dva foliky, takze ode dneska mame narizeno tuleni a zitra vecer si budu pichat pregnyl. Jsem rada, ze vajecniky mi dobre reagovaly na stimulaci, ale popravde receno nikdy jsem se stimulaci nemela problem. Horsi je to, ze nikdy neotehotnim ☹ . Tentokrat jsem vyrovnana a budu bojovat jako dracice, jednou to vyjde nam vsem 😀 .

Misando- taky na tebe moc myslim, urcite pak napis jak jsi dopadla. Verim te, ze budes mit taky dobry Utz.

Sluninecko - ver doktorum oni vedi co delaji. Mne kdyz loni doktor nasazoval lecbu tak jsem ji moc nechtela, rikala jsem mu , ze chci otehotnet co nejdrive a ne se dopovat hormonama. Malem me sezral pohledem, nakonec jsem svolila, a rekla mu, ze on to vi nejlip co je pro me nejlepsi a , ze mu verim. Ono preleceni je fakt asi lepsi mas pak vetsi sanci na otehotneni. Jinak po doleceni pokud ma manza dobry spermiogram je vysoka sance na prirozene poceti, relativne by jsi mela byt ok.

Paji a Zazy - vy se tehulky opatrujte a dekuji za podporu.
Kocino - drzim palce at to vyjde a mas tady dve tehule co te urcite poprskaji.

Veverko - slava, ze uz je ti lepe bylo nacase.

Berkano -ty mas dnes vlastne to predoperacni vysetreni, tak at to mas rychle hotove.

misanda
13. kvě 2010

ahoooooj 🙂

tak holky, si představte, že endo cysta je v pédelce 🙂 a všechno vypadá jak má 🙂...stáhla se mi tim zoladexem do kelu 🙂 asi se bála 😀

každopádně na pravym vaječníku mám nějaký prefolikuly a mám jich tam hoooodně 🙂 takže prej bysme toho měli i dost nastimulovat, na levym jsou teda jenom dva...tam je to horší...ale prej to celkově vypadá mnohem líp než posledně 😝 a budu mít i vysoký dávky Gonalu...cca 330jednotek...

olive, gratulko, tobě to taky krásně dopadlo, viď? tak do toho hezky zabušte, ať se stane zázrak a je malý olušátko 😝

veverko, super, že jsi s tím zdravím hnula kupředu!!!!!!

berkana
13. kvě 2010

ahoj holky,

olive: tak to je dobrá zpráva, tak at další postup je také dobrý🙂

misandO. tak to je super, aspon že se ti to zlepšilo, tak ať ti to utíká rychle a jdeš na stimulku atd 🙂

veverko: tak ať už jsi fit 😉

dneska to teda zase stálo za to, jsem byla na tom předoperačním vyšetření, tak jsem si poseděla přes 3 hodky v čekárně a hladová 😒 ale už to mám za sebou, v úterý si mám zavolat, jestli budou výsledky z krve dobré a to další pondělí si dojdu pro výsledky, pač ještě nebudou tohle úterý všechny. Tak uvidim, snad bude krev dobrá a nebudu muset jít znovu na odběry, pač nevim, jestli bych tam musela zase takhle dlouho čekat tak potěž....
Obvoďík mi řekl, abych až se to povede přišla říct🙂 ....jo to bude ještě chvíli trvat.......ale hlavně aby to dopadlo 😝 😀 že

misanda
13. kvě 2010

berkana : děkujuuuuu...už mám rozjetej dlouhej protokol a těch 14dní zase uteče ani nebudu vědět jak 🙂 a pak bude nemocenská, na tu se tuuuuze těšim 😝

jinak to je děs to čekání, to věřim..měla sis vzít čokošku 😀 já byla taky hladová dneska...pač jsem byla jak průtokáč, jak jsem byla nervózní 😀

já budu muset taky na předoperační zase...a na odběry krve 🤐

olive
13. kvě 2010

Misando - no skvele zpravy, super ze te ten zoladex zabral. Uvidis, ze tentokrat budes mit vajec jak zaslouzila nosnice a na konci se dockas pekneho kuratka.

Berkano - no ty jsi to, ale tusila, ze to bude s tim cekanim na prd. uz to mas nastesti za sebou. Ted uz jen ta laparka, a budes zase o kus dal.

zazy
13. kvě 2010

Mišando,super to jsem chtěla slyšet,že ti to takhle dopadlo.Takže ted zase z tebe bude píchačka 😀 😀 .Začínám držet vše co mám,a koukej mě následovat.
Páji měla bych být 7+5,ale uvidíme za 14 dní co mi řekne doky.Jinak už ti bejvá špatně,mě průbežně každý den,někdy méně,někdy více.
Oli taky paradá držím pěstičky

richt
13. kvě 2010

Ahojky holky mám z vás radost. Tolik dobrých zpráv. Už se těším až nějakou dobrou oznámím já vám. Bohužel nevím kdy to bude. Tak se držte